پوستزیبایی

بهترین مرکز لیزر مرزداران کجاست؟ | لیست 10 تایی

با پیشرفت علم و تکنواوژی، روش های بسیار خوبی برای از بین بردن موهای زائد بدن به وجود آمده است که با استفاده از آنها، موهای زائد بدن از بین رفته و به زیباتر شدن اندام شما کمک می کنند. همان طور که می دانید، لیزر از آن دسته روش هایی است که عملکرد بسیار خوبی برای از بین بردن موهای زائد بدن دارد. ما در این مقاله، قصد معرفی بهترین مرکز لیزر مرزداران تهران را داریم؛ زیرا شما با شناخت مراکز لیزر در مناطق اطراف خود، بیشتر در زمان و هزینه رفت و آمد خود برای رفتن به مرکز لیزر، صرفه جویی می کنید.

عملکرد لیزر به گونه ای است که به هر چیز تیره رنگی، حرارت وارد کرده و آن را می سوزاند. با حرارت دادن و سوزاندن موها، ریشه موها آسیب دیده و از بین می روند. لازم است بدانید که موهای بدن، از یک چرخه رشد و استراحت نیز برخوردار هستند؛ بیشتر موهای بدن در حال استراحت بوده و فقط مقدار کمی از آنها در حال رشد هستند.

اگر در هنگام لیزر، مو در حال استراحت باشد، اشعه های لیزر هیچ تأثیری بر آن ندارند؛ به همین دلیل هم لازم است با فاصله زمانی مشخصی، چندین جلسه به درمان با لیزر بپردازید تا به خوبی موهای زائد بدنتان، از بین برود. با انجام هر جلسه لیزر، تعدادی از ریشه موها آسیب می بیند و از بین می رود و در نتیجه، پس از گذشت چند جلسه، نواحی لیزر شده کاملا بی مو می شوند.

معرفی 10 تا از بهترین مرکز لیزر مرزداران

بهترین مراکز لیزر مرزداران عبارت اند از:

  1. کلینیک رُزت
  2. کلینیک زیبایی دکتر رز
  3. مرکز زیبایی نوران
  4. کلینیک زیبایی و لیزر فوراور
  5. مرکز زیبایی و لیزر ژینا
  6. مرکز لیزر و کلینیک زیبایی آیدا
  7. مرکز تخصصی لیزر نوین اسکین
  8. مرکز لیزر و زیبایی گلدن بادی
  9. مرکز پوست، مو و لیزر دلدار
  10. مرکز زیبایی و لیزر دکتر حسنلو

در ادامه با معرفی این کلینیک ها با ما همراه باشید!

معرفی 10 تا از بهترین مرکز لیزر مرزداران

بهار یک کلینیک زیبایی در مرزداران است که در آذر ماه سال 1399 تاسیس شده است

1. کلینیک رُزت

کلینیک رزت واقع در بلوار مرزداران یکی از بهترین مراکز لیزر مرزداران به شمار می‌رود. این مرکز به دستگاه‌ پیشرفته‌ای چون سوپرانو آیس پلاتینیوم مجهز می‌باشد. از آنجایی که دستگاه پلاتینیوم این مرکز دارای سه نوع طول موج متفاوت می‌باشد، افراد زیادی(با نوع پوست مختلف) می‌توانند برای از بین بردن مو زائد به این مرکز مراجعه کنند. کلینیک رزت دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می‌باشد و افراد پیش از انجام لیزر توسط پزشک متخصص این مجموعه معاینه می‌شوند.

شماره تماس: 02144206170 | آدرس: بلوار مرزداران بین ایثار و آریافر، پلاک ۱۲۴

وبسایت: https://rozetclinic.com/services/laser-hair-removal/

رزت کلینیک

2. کلینیک زیبایی دکتر رز

مرکز زیبایی دکتر رز هم می تواند به عنوان بهترین مرکز لیزر مرزداران به شمار بیاید که اصول بهداشتی را با دقت کامل رعایت می کند. در این مرکز، بهترین دستگاه های لیزر وجود دارند که شما می توانید بر اساس شرایط پوست خود، از بهترین دستگاه لیزر استفاده کنید.

دکتر شهسواری بهترین دکتر برداشتن خال در تهران به شمار می روند

کلینیک زیبایی دکتر رز

شما می توانید خیلی راحت از قبل، با شماره مرکز زیبایی دکتر رز تماس گرفته و برای رزرو وقت، اقدام نمایید. نکته جالب توجه درباره این مرکز زیبایی، این است که علاوه بر لیزر موهای زائد، خدمات زیبایی دیگری مانند تزریق بوتاکس، پاکسازی پوست و سایر موارد این چنینی را نیز در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

3. مرکز زیبایی نوران

اگر کمی در حوزه دستگاه های لیزر موهای زائد تحقیق کرده باشید، می دانید که دستگاهی با طول موج الکساندرایت، بهترین و با کیفیت ترین طول موج در نظر گرفته می شود. حالا خبر خوب این است که در مرکز زیبایی نوران، دستگاه لیزر با این طول موج در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود خلاص شوید.

همچنین اگر به دنبال روش جوانسازی برای صورت و یا بدن خود هستید هم می توانید خیلی راحت به این مرکز زیبایی مراجعه کنید. در کلینیک زیبایی نوران، خدمات دیگری مانند تزریق ژل، بوتاکس یا فیلر نیز انجام می گیرند.

در این مقاله با از تعدادی کلینیک زیبایی در غرب تهران آشنا شوید.

4. کلینیک زیبایی و لیزر فوراور

در حالی که در خیلی از مراکز زیبایی در تهران، لیزر موهای زائد انجام می گیرد، اما شما به هیچ عنوان نباید به هر مرکزی اعتماد کنید. یکی از بهترین و معتبرترین مراکز لیزری که به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از به روزترین دستگاه ها و با در نظر گرفتن تمام پروتکل های بهداشتی موهای زائد بدن خود را از بین ببرید، کلینیک زیبایی و لیزر فوراور است.

کلینیک زیبایی و لیزر فوراور

در این مرکز هم مانند سایر مراکز ذکر شده در این لیست، خدمات دیگری برای جوانسازی پوست صورت و یا بدن عرضه می شوند. علاوه بر این که در مرکز فور اور، خدمات جذاب تری مانند اسپا و ماساژ نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

5. مرکز زیبایی و لیزر ژینا

در صورتی که همچنان به دنبال بهترین مرکز لیزر مرزداران می گردید، باید کلینیک زیبایی ژینا را به شما پیشنهاد کنیم. شما می توانید در این مرکز، با استفاده از دستگاه های فوق العاده جدید با طول موج های مناسب با پوست خودتان، عمل لیزر موهای زائد را انجام دهید و مطمئن باشید که بعد از گذشتن دوره درمان، بخش زیادی از این موها ناپدید خواهند شد. به علاوه، شما می توانید از خدمات زیبایی دیگری مانند هایفوتراپی، تزریق ژل و سایر موارد این چنینی هم در این مرکز بهره بند شوید.

بهترین کلینیک زیبایی در شرق تهران خدمات خود را در فضایی آرام و دلنشین ارائه می دهد.

6. مرکز لیزر و کلینیک زیبایی آیدا

در کلینیک آیدا، خدمات متنوعی مانند لیزر موهای زائد با استفاده از تجهیزات جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی، فعالیت های مراقبت از پوست و جوانسازی وجود دارند. دستگاه لیزر موجود در این مرکز، کاملا جدید بوده و می توانیم به شما این اطمینان را بدهیم که بسیاری از کسانی که برای لیزر موهای زائد به این کلینیک مراجعه کرده اند، از عملکرد فوق العاده دستگاه لیزر آنها رضایت داشته اند. فقط کافی است که بعد از سرچ کردن نام کلینیک زیبایی آیدا در مرزداران، کمی در اینترنت جستجو کنید.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید در مرکز زیبایی و لیزر آیدا، خدمات جذابی مانند اینترنت رایگان، پارکینگ حتی بیمه در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین می توانید از قبل، با این مرکز تماس گرفته و برای رزرو وقت، اقدام کنید.

مرکز لیزر و کلینیک زیبایی آیدا

7. مرکز تخصصی لیزر نوین اسکین

کلینیک تخصصی لیزر نوین اسکین هم به عنوان یک مرکز لیزر مرزداران شناخته می شود که شهرت بسیار زیادی در این منطقه از تهران دارد. بسیاری از مراجعه کنندگانی که به این مرکز می آیند، بعد از رفتن به بسیاری از مراکز دیگر و ناامید شدن از آنجا، به مرکز تخصصی لیزر نوین اسکین پا گذاشته اند و نتیجه فوق العاده ای گرفته اند. حتی بعد از گذشت چند جلسه کوتاه از جلسات لیزر هم می توانید مشاهده کنید که لیزر موهای زائد چه نتیجه فوق العاده ای برای بدن شما داشته است.

10 نمونه از بهترین کلینیک لیزر در مشهد را بشناسید!

علاوه بر این، پرسنل و کارکنان این مرکز، اخلاق بسیار خوبی دارند و با جواب دادن به سوالاتتان درباره لیزر موهای زائد و یا هر روش جوانسازی دیگر به طور کاملا با حوصله، هیچ گونه ابهامی برای شما باقی نمی گذارند. حتی اگر یک بار برای لیزر موهای زائد به این مرکز مراجعه کنید، ممکن است آن را به همه دوستان و یا آشنایان خودتان نیز معرفی نمایید.

8. مرکز لیزر و زیبایی گلدن بادی

اگر به دنبال یک مرکز لیزر مرزداران هستید که هیچ گونه دردی از این عمل احساس نکنید، باید کلینیک زیبایی و لیزر گلدن بادی را به شما پیشنهاد کنیم. این مرکز، لیزر موهای زائد را بدون هیچ گونه دردی انجام می دهند و نتایج آن در مقایسه با سایر مراکز غیر معتبر موجود در تهران، چشم گیر است. از دیگر مزایای فوق العاده مرکز لیزر و زیبایی گلدن بادی، می توان به قیمت فوق العاده آنها اشاره کرد.

مرکز لیزر و زیبایی گلدن بادی

9. مرکز پوست، مو و لیزر دلدار

شما می توانید برای انجام تمام خدمات زیبایی و لیزر، به مرکز پوست، مول و لیزر دلدار در مرزداران مراجعه کنید. تمام پرسنل فعال در این مرکز، اخلاق بسیار حرفه ای دارند و سال های سال است که در زمینه لیزر فعالیت می کنند.

به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که در این مرکز، به هیچ عنوان درد و یا سوختگی ناشی از لیزر را تجربه نخواهید کرد. همچنین می توانید برای انجام سایر خدمات زیبایی مانند تزریق ژل، بوتاکس و یا فیلر نیز به این مرکز مراجعه کنید و مطمئن باشید که از بهترین برندها برای شما استفاده خواهد شد.

بهترین مرکز لیزر شرق تهران را بشناسید.

10. مرکز زیبایی و لیزر دکتر حسنلو

در نهایت، آخرین مرکز لیزر مرزداران که ما در این فهرست به شما معرفی می کنیم، مرکز زیبایی و لیزر دکتر حسنلو است که هم برای خانم ها و هم برای آقایان، خدمات لیزر را ارائه می دهد. در این مرکز، برای مراجعه کنندگان خانم، اپراتور خانم و برای مراجعه کنندگان آقا هم اپراتورهای وجود دارد.

خدمات پرسنل این مرکز، فوق العاده حرفه ای بوده و با استفاده از مواد مناسب، تمام دستگاه ها را ضدعفونی می کنند. از دیگر خدمات ارائه شده در مرکز دکتر حسنلو، می توان به مواردی مانند بلفاروپلاستی برای آقایان و خانم ها، هایفوتراپی، تزریق ژل و یابوتاکس و همچنین ریمو تاتو اشاره کرد.

مرکز زیبایی و لیزر دکتر حسنلو

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، شما را با برخی از بهترین مرکز لیزر مرزداران آشنا کردیم. با مراجعه به هر یک از این مراکز، می توانید تجربه ای فراموش نشدنی از رفع موهای زائد بدن داشته باشید. همان طور که می دانید، بهترین فاکتوری که باید برای انتخاب مرکز لیزر مرزداران به آن توجه کنید، تجربه و سابقه کارکنان و همچنین رعایت پروتکل های بهداشتی است که در همه مراکز نام برده در این فهرست، تمام این خدمات دیده می شوند. اگر مرکز دیگری در منطقه مرزداران برای لیزر موهای زائد می شناسید، می توانید تجربه خود را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا