پوستزیبایی

بهترین مرکز لیزر شرق تهران کجاست؟ لیست 10 تایی 1402

وجود موهای زائد روی بدن یکی از آزاردهنده ترین مسائلی است که تقریبا همه افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. در این شرایط، مراجعه به یک مرکز لیزر معتبر و با کیفیت، می تواند تاثیر زیادی در از بین بردن این موهای زائد در بدن داشته باشد. اگر در منطقه شرق تهران زندگی می کنید، حتما تا پایان این مقاله از لنداسپا همراه ما باشید. ما در این مطلب، بهترین مرکز لیزر شرق تهران را به شما معرفی می کنیم که با مراجعه به این مرکز، به احتمال خیلی زیاد بهترین نتیجه را از لیزر خواهید گرفت.

چرا به لیزر موهای زائد نیاز داریم؟

چرا به لیزر موهای زائد نیاز داریم؟

دلایل زیادی باعث شده اند که لیزر موهای زائد نسبت به روش های سنتی طرفداران بیشتری داشته باشد. یکی از این دلایل، این است که روش های سنتی با درد زیادی همراه هستند. حتی اگر این روش ها درد چندان زیادی هم برای شما نداشته باشند، باعث می شوند که فقط چند روز بعد از استفاده مجددا موهای زائد شما در بیایند.

به عنوان مثال، اگر بخواهید موهای زائد بدن خود را شیو کنید، فقط بین 3 تا 4 روز بعد متوجه رویش مجدد موها خواهید شد. این در حالی است که لیزر به هیچ عنوان این گونه نبوده و علاوه بر این که درد فوق العاده کمی برای از بین بردن موهای زائد دارد، به شما کمک می کند تا یک بازه زمانی فوق العاده طولانی مدت اثری از موهای زائد در بدن خود نبینید.

علاوه بر این موارد، لیزر موهای زائد روشی تقریبا دائمی بوده که بعد از اتمام جلسات خود، تقریبا 80 درصد از موها به طور کامل از بین می روند و همچنین به روشن شدن پوست کمک زیادی می کند. تمام این دلایل باعث شدند که افراد زیادیلیزر موهای زائد را به روش های سنتی تر ترجیح دهند.

چه کسانی نباید از لیزر استفاده کنند؟

چه کسانی نباید از لیزر استفاده کنند؟

با وجود مزایای بسیار زیاد لیزر برای از بین بردن موهای زائد، این روش گزینه چندان مناسبی برای برخی از افراد نیست و شاید این افراد با لیزر، دچار عوارض خطرناکی شوند. این افراد حتی با مراجعه به بهترین مرکز لیزر شرق تهران هم امکان استفاده از لیزر را نخواهند داشت. افرادی که نباید از لیزر استفاده کنند، عبارت اند از:

 • افراد مبتلا به اختلالات هورمونی
 • مصرف کنندگان راکوتان
 • افرادی با گوشت اضافه در نواحی لیزر
 • افراد مبتلا به تبخال دائمی و مداوم
 • افرادی که خالکوبی یا تاتو دارند
 • خانم های باردار و شیرده
 • افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی یا لوپوس
 • افرادی که پوست خود را برنزه کرده اند

در صورتی که جزو هر یک از دسته های بالا قرار می گیرید، به هیچ عنوان نباید لیزر موهای زائد را انجام دهید. در غیر این صورت و اگر هیچ یک از این شرایط را ندارید، امکان استفاده از لیزر را خواهید داشت؛ البته به شرطی که به یک مرکز معتبر و نزد اپراتور با تجربه ای برای انجام این عمل بروید.

بهترین مرکز لیزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین مرکز لیزر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین متخصص زنان در تهرانپارس کیست؟

در حال حاضر افراد بسیار زیادی قصد استفاده از لیزر موهای زائد را دارند تا بتوانند برای همیشه از شر موهای بدن خود خلاص شوند. از این رو، مراکز زیادی برای لیزر وجود دارند که شاید انتخاب را برای بسیاری از افراد دشوار کنند. برای این که مطمئن شوید که بهترین مرکز لیزر شرق تهران کدام است و برای از بین بردن موهای زائد باید به چه مرکزی مراجعه کنید، توجه به برخی فاکتورها در این زمینه ضروری است که ما در این قسمت، برخی از این فاکتورها را معرفی می کنیم.

 • داشتن تجربه بالا برای اپراتور لیزر: اگر اپراتور لیزر تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است موقع لیزر بدن شما را بسوزاند.
 • دستگاه های پیشرفته: دستگاه های متعددی برای لیزر موهای زائد وجود دارند که فقط بعضی از آنها کیفیت بالایی دارند و بهتر است به مرکزی مراجعه کنید که مطمئن باشید به روزترین تجهیزات را در اختیار شما قرار می دهند.
 • مرکز معتبر و استریل شده: بساری از دستگاه های لیزر به گونه ای عمل می کنند که با پوست افراد در ارتباط هستند. اگر دستگاه های استفاده شده در لیزر بعد از هر بار استریل نشوند، ممکن است بیماری های پوستی از افراد دیگر به شما منتقل شود.
 • هزینه مناسب: مراجعه به مرکزی که هزینه دریافت می کند، خیلی بهتر از مراکزی است که هزینه های فوق العاده زیادی برای لیزر می گیرند.
 • پرسنل خوش برخورد: در نهایت، فاکتور دیگری که شما می توانید برای انتخاب بهترین مرکز لیزر شرق تهران و یا هر منطقه دیگری مد نظر قرار دهید، خوش برخورد بودن پرسنل آن مکان است.

معرفی 10 تا از بهترین مراکز لیزر شرق تهران

معرفی 10 تا از بهترین مراکز لیزر شرق تهران

با توجه به فهرست قبل، ما لیستی آماده کرده ایم که در آن می توانید بهترین کلینیک لیزر در شرق تهران را مشاهده نمایید. پس اگر شما هم در این منطقه از تهران زندگی می کنید و می خواهید برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود خلاص شوید، حتما تا پایان این لیست همراه ما باشید تا ببینید که بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران کدام است.

مرکز دکتر آکو حمزه ای

یکی از بهترین مراکزی که شما می توانید برای لیزر موهای زائد به این مکان مراجعه کنید، مرکز دکتر آکو حمزه ای است. این مرکز با بهره مندی از به روزترین تجهیزات روز دنیا و بهترین دستگاه های لیزر، به شما این امکان را می دهد که با هر نوع پوستی که دارید، برای لیزر موهای زائد اقدام کنید.

کلینیک لیزر و زیبایی پارادایس

اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر شرق تهران می گردید، باید کلینیک لیزر و زیبایی پارادایس را به شما پیشنهاد کنیم. در این مرکز علاوه بر وجود تجهیزات به روز جهان، از اپراتورهای حرفه ای استفاده می شود و همه آنها تجربه زیادی در استفاده از دستگاه های مختلف لیزر دارند و به شما کمک می کنند تا موهای زائد در بخش های مختلف بدن خود را از بین ببرید.

مرکز زیبایی و لیزر پلازا

بسیاری از کسانی که در این منطقه زندگی می کنند و به دنبال بهترین مرکز لیزر در شرق تهران می گردند، نام مرکز زیبایی و لیزر پلازا را شنیده اند. در این مرکز، از لیزر الکساندرایت اپو جی پلاس استفاده می شود که کارایی فوق العاده خوبی روی پوست افراد دارد.

کلینیک لیزر رامونا

شما می توانید برای از بین بردن موهای زائد بدن خود با استفاده از به روزترین تجهیزات، به کلینیک لیزر رامونا مراجعه کنید. مهمترین دلایلی که موجب شده اند که این مرکز به عنوان بهترین کلینیک لیزر در شرق تهران معرفی شود، کیفیت بالای دستگاه ها، استریل کردن تجهیزات و اپراتورهای با تجربه و حرفه ای هستند.

مرکز زیبایی و لیزر سابرینا

مرکز زیبایی و لیزر سابرینا

یکی دیگر از بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران که به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه از لیزر برسید، مرکز زیبایی و لیزر سابرینا است. در کنار همه مزایای دیگر این مرکز، موقعیت مکانی آن فوق العاده راحت بوده و می توانید در سریع ترین زمان ممکن خود را به آنجا برسانید.

مرکز لیزر و زیبایی ونوس

کلینیک دیگری که به عنوان بهترین مرکز لیزر در شرق تهران به شما معرفی می کنیم، مرکز لیزر و زیبایی ونوس است. این مرکز لیزر توسط پزشکان متخصص اداره می شود و در آنجا می توانید از به روزترین تجهیزات و دستگاه های لیزر بهره مند شوید. علاوه بر این، مطمئن شوید که در این مکان تمام موارد بهداشتی رعایت می شوند و احتمال ابتلا به بیماری های پوستی برای شما تقریبا صفر است.

مرکز لیزر و زیبایی دکتر راحمی

اگر به دنبال بهترین و معتبرترین مرکز لیزر شرق تهران می گردید، باید مرکز لیزر و زیبایی دکتر رحیمی را به شما پیشنهاد کنیم. در این مرکز، اپراتورهای فوق العاده با تجربه و متخصص در زمینه لیزر وجود دارند که حداقل سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند. این اپراتورها با استفاده از دستگاه های روز دنیا با اشعه متناسب پوست شما، موهای زائد بدن شما را برای همیشه از بین می برند.

مرکز لیزر پارسه

مرکز لیزر پارسه

افرادی که در منطقه شرق تهران زندگی می کنند، می توانند برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن خود به مرکز لیزر پارسه بروند. در این مرکز، چندین اپراتور با تجربه و خوش اخلاق وجود دارند که به صورت حرفه ای، کار لیزر را انجام می دهند. در این کلینیک علاوه بر وجود دستگاه های به روز و مجهز، هزینه لیزر فوق العاده پایین است و شما می توانید خیلی راحت موهای زائد بدن خود را بعد از دوره درمان خود ناپدید کنید.

مرکز لیزر دکتر پروانه نوری

در مرکز لیزر دکتر پروانه نوری، موهای زائد بدن افراد با استفاده از به روزترین تجهیزات جدید از بین می روند. در این مرکز، دستگاه های استفاده شده دارای تاییدیه جهانی هستند و با انجام لیزر توسط اپراتورهای حرفه ای و با تجربه، می توانید مطمئن باشید که به بهترین نتیجه خواهید رسید.

کلینیک لیزر دکتر محمدی مقدم

در نهایت، فهرست بهترین و معتبرترین مرکز لیزر شرق تهران را با کلینیک دکتر محمدی مقدم به اتمام می رسانیم. این مرکز با استفاده از تجهیزات روز دنیا و اپراتورهای حرفه ای، توانسته نظر بسیاری از مراجعه کنندگان را به سمت خود جلب کند. فقط با کمی تحقیق در این حوزه، می توانید متوجه شوید که افرادی که تاکنون به کلینیک دکتر محمدی مقدم برای لیزر موهای زائید مراجعه کرده اند، تا چه حد از عملکرد مرکز ایشان رضایت داشتند.

عوارض لیزر

در شرایط عادی، لیزر هیچ گونه عوارض خاصی ندارد و نهایتا اگر پوست خیلی حساسی داشته باشید، ممکن است فقط کمی احساس التهاب و سوزش داشته باشید که بعد از گذشت چند ساعت به راحتی از بین می رود.

این در حالی است که اگر به مرکز غیر معتبری مراجعه کنید که اپراتورهای آن مرکز تخصص کافی در این زمینه نداشته باشند، ممکن است بعد از لیزر در نواحی مختلف پوست شما تاول های متعددی به وجود بیایند. حتی ممکن است برخی از افراد دچار سوختگی و برخی دیگر دچار تغییر رنگ پوست شوند. به همین دلیل هم بهتر است حتما برای انجام این عمل به سراغ بهترین مرکز لیزر موهای زائد در شرق تهران بروید.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر

مراقبت های قبل و بعد از لیزر

برای این که لیزر موهای زائد به بهترین شکل ممکن برای انجام شود و به نتیجه مطلوبی از این عمل برسید، پیشنهاد می کنیم که حتما مراقبت های قبل و بعد از لیزر را رعایت نمایید. در این قسمت، برخی از این مراقبت ها را نام می بریم.

 • مطلع کردن اپراتور یا پزشک لیزر از داشتن هرگونه اختلالات پوستی و یا حساسیت و مصرف هرگونه دارو
 • عکس گرفتن از نواحی تحت درمان قبل و بعد از شروع لیزر به منظور متوجه شدن تغییرات
 • عدم انجام اپیلاسیون حداقل از یک ماه قبل از لیزر
 • شیو کردن موهای زائد بدن قبل از لیزر
 • استفاده از کمپرس یخ بعد از لیزر در صورت مشاهده هرگونه تورم و کبودی
 • عدم استفاده از داروهای رقیق کننده خون قبل و بعد از لیزر
 • استفاده از عینک مخصوص حین لیزر به منظور عدم آسیب به چشم

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، متوجه شدید که معتبرترین مرکز لیزر شرق تهران کدام است و برای انجام این عمل باید به سراغ چه مراکزی بروید. همان طور که متوجه شدید، لیزر هیچ گونه عوارض خاصی ندارد و مهم ترین عوارض این عمل زمانی به وجود می آیند که کلینیک مورد نظر شما اعتبار و اپراتورهای با تجربه نداشته باشد و موارد بهداشتی هم رعایت نشود. اگر شما هم مرکز دیگری در شرق تهران می شناسید که لیزر موهای زائد را با تجهیزات به روز و اپراتورهایی با تجربه انجام می دهد، می توانید نام آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا