پوستزیباییسلامت

بهترین دکتر تزریق ژل در تهران | لیست 10 تایی

یکی از روش های زیبایی فوق العاده محبوب در عصر حاضر، تزریق ژل است که باید حتما توسط پزشک متخصص انجام شود. از این رو، اگر شما هم قصد استفاده از این عمل زیبایی را درید، بهتر است مطمئن شوید که به بهترین دکتر تزریق ژل مراجعه می کنید. اما به نظر شما بهترین دکتر تزریق ژل در تهران چه کسی است؟

معرفی بهترین دکتر تزریق ژل در تهران

بهترین دکترهای تزریق ژل در تهران شامل موارد زیر هستند:

  1. دکتر میراحد موسوی
  2. دکتر فرشاد رحیمی
  3. دکتر آرش نجف بیگی
  4. دکتر سید رضا عبدالمطلبی
  5. دکتر مسعود نوری
  6. دکتر ندا پژوهی
  7. دکتر محمد شمس
  8. دکتر نگار معروفی
  9. دکتر مریم شهسواری علویجه
  10. دکتر فائزه عامری

در ادامه هر یک از این متخصصین را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. دکتر میراحد موسوی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید لب های خود را ژل بزنید و یا حتی صورت شما چین و چروک دارد و می خواهید با تزریق ژل، این خطوط را از بین ببرید، می توانید به مطب دکتر میراحد موسوی مراجعه کنید. این پزشک حاذق سال هاست که در زمینه پوست و زیبایی فعالیت می کنند و با تجربیات چند ساله، به شما کمک می کنند تا چهره دلخواه خود را به دست بیاورید.

به طور کلی، لب تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد و اگر شما لب های قلوه ای داشته باشید، جذابیت ظاهری شما چندین برابر خواهد شد. حتی اگر نمی خواهید چهره شما خیلی مصنوعی به نظر برسد، می توانید با مشورت دکتر موسوی، به شیوه ای کاملاً طبیعی تزریق ژل را انجام دهید.

به انجام لیفت صورت فکر می‌کنید؟ حتما بلاگ بهترین جراح لیفت صورت در تهران را بخوانید.

2. دکتر فرشاد رحیمی

دکتر فرشاد رحیمی به خاطر داشتن تجربه بسیار درخشان و نمونه کارهای فوق العاده عالی، به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در تهران شناخته می شوند. این پزشک حاذق دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه اصفهان به اتمام رساندند و بعد از اتمام دوره های زیبایی پوست و مو، در حال حاضر فعالیت های مختلفی مانند تزریق ژل، فرم دهی لب، لیفت صورت با نخ و جوان سازی پوست را با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و روش های جهان انجام می دهند.

3. دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

فهرست بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران را با دکتر آرش نجف بیگی آغاز می کنیم. این پزشک دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و تخصص جراحی عمومی هستند و علاوه بر عمل تزریق ژل صورت، در بخش های دیگر زیبایی مانند پیکر تراشی نیز موفقیت های زیادی کسب کرده اند. دکتر آرش نجف بیگی برای تزریق ژل لب روسی، از بالاترین استانداردهای جهانی استفاده می کنند. به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که ایشان بهترین دکتر زیبایی برای تزریق ژل لب هستند.

4. دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

اگر کمی در حوزه عمل های زیبایی و تزریق ژل اطلاعات به دست آورده باشید، به احتمال خیلی زیاد دکتر سید رضا عبدالمطلبی را می شناسید. این پزشک حاذق سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارند و به عنوان دبیر انجمن صنفی درمانگاه های تخصصی پوست و موی تهران نیز شناخته می شوند. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده ما دکتر عبدالمطلبی را به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل بینی در تهران به شمار بیاوریم، این است که تسلط و تبحر خیلی زیادی در این زمینه دارند. به علاوه دکتر عبدالمطلبی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز تدریس می کنند.

آشنایی با لیست 10 تایی بهترین جراح بینی در تهران و سابقه آن ها

5. دکتر مسعود نوری

فرقی ندارد که شما بخواهید ژل را در کدام ناحیه از صورت خود تزریق کنید. به عنوان مثال، اگر چین و چروک دارید، می توانید به مطب دکتر مسعود نوری مراجعه نمایید و از ایشان بخواهید که با تزریق ژل، این چین و چروک را درمان کنند. این پزشکی حاذق با حوصله و ظرافت بسیار زیاد، از بهترین برندهای تزریق ژل استفاده می کنند. همه این موارد باعث شدند که ما دکتر نوری را به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل بینی در تهران و یا حتی اطراف چشم در نظر بگیریم.

6. دکتر ندا پژوهی

در صورتی که قصد تزریق ژل به نواحی خط خنده خود را دارید، می توانید به سراغ دکتر ندا پژوهی بروید. این پزشک متخصص که به عنوان بهترین دکتر برای تزریق ژل خط خنده به شمار می روند، تخصص و ظرافت بسیار زیادی دارند و با بالاترین استانداردهای ممکن، این عمل را برای شما انجام می دهند.

علاوه بر این، دکتر پژوهی خدمات مختلف دیگری مانند تزریق ژل لب به سبک روسی و یا طبیعی، زاویه سازی صورت، جوان سازی صورت و سایر موارد این چنینی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. پس می توان گفت که دکتر ندا پژوهی نیز می توانند به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران شناخته شوند که با طراحی لب های جذاب، تغییرات زیادی در صورت شما به وجود می آورند.

7. دکتر محمد شمس

دکتر محمد شمس متخصص پوست و مو هستند و مدرک عالی زیبایی از دانشگاه کانادا را نیز دارند. به علاوه، شما می توانید از خدمات دیگری مربوط به تزریق ژل لب توسط دکتر شمس بهره مند شوید. فقط کافی است که یک بار به مطب این پزشک حاذق مراجعه نمایید تا مطمئن شوید که ایشان می توانند به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران شناخته شوند.

8. دکتر نگار معروفی

در صورتی که به دنبال بهترین دکتر تزریق ژل خط خنده و یا هر بخش دیگری از صورت هستید، باید دکتر نگار معروفی را به شما پیشنهاد کنیم. این پزشک متخصص علاوه بر تزریق ژل در خط خنده، خدمات زیبایی دیگری مانند زاویه سازی صورت، اصلاح فرم بینی، از بین بردن چین و چروک صورت و سایر موارد این چنینی را در اختیار شما قرار می دهند. پس اگر شما هم به دنبال روشی برای افزایش اعتماد به نفس خود هستید تا با استفاده از بهترین روش ها، چهره ای جذاب و زیبا داشته باشید، حتما به سراغ دکتر نگار معروفی بروید.

دکتر نگار معروفی

در خانه هم می‌توانید پوست صورت خود را لیفت کنید، چگون؟ بلاگ لیفت صورت در منزل را مطالعه کنید.

9. دکتر مریم شهسواری علویجه

خیلی از کسانی که تزریق ژل در بخش های مختلف صورت خود را نزد دکتر مریم شهسواری انجام داده اند، از این پزشک متخصص رضایت داشته اند. شما می توانید برای تزریق ژل به بخش های مختلف صورت مانند لب، چانه، دور چشم و یا خط خنده، به این پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهید کرد. همچنین دکتر شهسواری به طور کامل شما را مشاوره می دهند تا مطمئن شوید که بعد از این عمل، باید منتظر چه مواردی باشید.

10. دکتر فائزه عامری

اگر صورت و دست شما چین و چروک زیادی دارد، می توانید با مراجعه به دکتر فائزی عامری، از آنها خلاص شوید. این پزشک متخصص که به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در تهران شناخته می شوند، از یکی از بهترین و با کیفیت ترین برند های ژل برای تزریق استفاده می کنند و می توانند به جوانسازی پوست دست و صورت شما کمک زیادی کنند.

تزریق ژل چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی، تزریق ژل به یکی از روش های زیبایی گفته می شود که در آن مواد خاصی را با استفاده از سرنگ های خیلی نازکی به بخش های مختلف صورت تزریق می کنند. به عنوان مثال، اگر گودی زیر چشم داشته باشید، تزریق ژل می تواند برای برطرف کردن آن کارساز باشد. علاوه بر این که خیلی از افراد ترجیح می دهند برای برجسته و حجیم تر کردن لب خود، از تزریق ژل به لب استفاده کنند.

از طرف دیگر، تزریق ژل لب انواع مختلفی دارد و شما می توانید بسته به سلیقه خود، یکی از بهترین نمونه های مدل و فرم لب را برای تزریق ژل انتخاب کنید. به عنوان مثال، مدل لب روسی یکی از جذاب ترین فرم ها به شمار می رود که افراد خیلی زیادی در حال حاضر از این روش استفاده می کنند. البته توجه داشته باشید که این موضوع در صورتی برای شما رضایت بخش خواهد بود که حتما به بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران مراجعه کنید.

تزریق ژل چیست و چه کاربردی دارد

با توجه به نکاتی که در بالا گفتیم، به احتمال زیاد متوجه شدید که تزریق ژل می تواند یکی از بهترین شیوه ها برای حجم دهی صورت باشد. حالا فرقی ندارد که شما بخواهید کدام بخش از صورت خود را حجم دهید. علاوه بر تزریق ژل به لب، خیلی از افراد برای حجیم کردن گونه ها و یا چانه خود هم از تزریق ژل استفاده می کنند.

قبل از این که به سراغ بهترین دکتر تزریق ژل برویم، خوب است بدانید که از این روش برای از بین بردن چین و چروک ها نیز استفاده می شود. پس اگر اطراف لب، چشم و پیشانی خود خطوطی دارید، تزریق ژل می تواند گزینه مناسبی برای برطرف کردن آن باشد. احتمالا شما هم افرادی را دیده اید که دست آنها بیش از اندازه چین و چروک دارد. تزریق ژل برای این افراد هم تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

بهترین برندهای ژل صورت برای تزریق کدام اند؟

پیش از این که شما را با بهترین دکتر تزریق ژل صورت در تهران آشنا کنیم، خوب است بدانید که چه برند هایی برای تزریق ژل مناسب هستند. در این بخش، برخی از محبوب ترین برند های تزریق ژل را نام می بریم که هر یک از آنها تاثیر بسیار زیادی دارند. به همین دلیل هم مطمئن شوید که پزشک متخصص شما از برند معتبری استفاده می کند.

• ژل صورت اسکالپترا: این ژل صورت از جنس اسید پلی لاکتیک مصنوعی بوده و سازمان غذا و داروی آمریکا هم آن را تایید کرده است.
• ژل ژوویدرم: ژل ژوویدرم هم یکی دیگر از برندهای محبوب ژل صورت به شمار می رود که حاوی هیالورونیک اسید است. این ماده می تواند تاثیر فوق العاده زیادی بر حجم دهی و بیشتر شدن رطوبت پوست داشته باشد و برای افرادی که با افزایش سن، دچار چین و چروک شده اند، کاملا مناسب است.
• ژل صورت رستیلن: یکی دیگر از انواع برند های ژل صورت که حاوی هیالورونیک اسید است، ژل صورت رستیلن نام دارد که غیر حیوانی و قابل تجزیه است. این برند ژل صورت کاملا نرم بوده و با تزریق توسط بهترین دکتر تزریق ژل می تواند به جوانسازی پوست شما کمک زیادی کند.

بهترین برندهای ژل صورت برای تزریق کدام اند


• ژل ریوانس: ژل ریوانس هم مانند موارد قبلی، سرشار از هیالورونیک اسید بوده و می تواند برای از بین بردن چین و چروک های مختلف پوست تاثیر زیادی داشته باشد.
• ژل صورت رادیس: در نهایت، آخرین نمونه از برند ژل صورت که در این بخش معرفی می کنیم، ژل رادیس نام دارد که مهم ترین ماده تشکیل دهنده آن، اسید هیدروکسی آپاتیت است. این برند هم مانند موارد قبلی، یکی از بهترین برندها برای رفع خطوط صورت به شمار می رود و ماندگاری خیلی طولانی دارد. زیرا همزمان با تزریق این ژل به صورت، میزان کلاژن سازی پوست نیز افزایش پیدا می کند و مناطق مختلف صورت را حجیم تر می کند.

مقاله پیشنهادی ما در این بخش : فیلر بهتر است یا بوتاکس؟

هزینه تزریق ژل 1402 چقدر است؟

به طور کلی، هزینه تزریق ژل در سال 1402 به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و نمی توان گفت که این هزینه در همه بخش های تهران و مطب های دکترها مشابه است. مهم ترین عاملی که باعث تفاوت در این هزینه می شود، میزان تخصص و تجربه پزشک است. به همین دلیل هم شما به هیچ عنوان نباید به کلینیک هایی که تزریق ژل صورت را با هزینه خیلی پایین انجام می دهند، اعتماد کنید.

مهم ترین عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه تزریق ژل در تهران، مواردی مانند برند ژل، شرایط بدنی و میزان افتادگی و چین و چروک پوست، دستمزد پزشک و موقعیت جغرافیایی هستند. به علاوه، پزشکان ماهر با تخصص بالا، هزینه بیشتری نسبت به پزشکان معمولی می گیرند و به نظر ما این هزینه کاملا ارزشش را دارد.

هزینه تزریق ژل 1402 چقدر است

آشنایی با معرفی 10 کلینیک زیبایی در مرزداران

عوارض تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل یکی از روش های غیرتهاجمی شناخته می شود و به همین دلیل هم خیلی از افراد می توانند برای زیباتر کردن چهره خود، با خیالی آسوده از این روش استفاده کنند. البته این روش هم عوارض مخصوص به خود را دارد که بهتر از قبل از به کارگیری این روش حتما از آنها مطلع شوید. در این بخش، برخی از مهم ترین عوارض تزریق ژل را نام می بریم که اگر به بهترین دکتر تزریق ژل مراجعه نکنید، ممکن است این عوارض چندین برابر شدیدتر شوند.

• تورم
• خونریزی
• کبودی و قرمزی
• ترمیم شدن بیش از حد چین و چروک ها
• بروز زخم یا عفونت
• به وجود آمدن برجستگی زیر پوست
• خارش
• به وجود آمدن ضایعات پوستی
• به وجود آمدن مشکلات بینایی در موارد خیلی شدید

عوارض تزریق ژل چیست

ما در این مقاله  قصد داریم تا بهترین سالن زیبایی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم

مراقبت های بعد از تزریق ژل

برای این که مدت زمان ماندگاری تزریق ژل برای شما افزایش پیدا کند، باید حتما به بهترین دکتر تزریق ژل مراجعه کنید. با این حال، عوامل دیگری هم باعث می شوند که مراقبت های بعد از این عمل نیاز باشند. به عنوان مثال، حتی اگر شما به بهترین دکتر تزریق ژل بینی در تهران مراجعه کرده باشید و مراقبت های بعد از تزریق را رعایت نکنید، ممکن است به نتایج مورد انتظار خود نرسید.

علاوه بر این که رعایت این مراقبت ها باعث افزایش مدت زمان ماندگاری این روش می شود. در صورت رعایت هریک از این فاکتورها، می توانید انتظار داشته باشید که تزریق ژل بین 6 تا 18 ماه ماندگاری داشته باشد. برخی از مهم ترین مراقبت های بعد از تزریق ژل که توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب در تهران در اختیار شما قرار گرفته می شوند، عبارتند از:

• قرار نگرفتن مکرر و طولانی در معرض نور مستقیم خورشید
• عدم استعمال دخانیات و مصرف الکل
• عدم انجام فعالیت های سنگین و ورزش های قدرتی
• پرهیز از رفتن به استخر و شنا کردن
• رعایت کردن توصیه ها و دستورات پزشک
• ماساژ در نواحی تزریق
• نوشیدن آب زیاد

مراقبت های بعد از تزریق ژل

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، با بهترین دکتر تزریق ژل آشنا شدید و متوجه شدید که مراجعه به هریک از پزشکانی که در این فهرست نام بردیم، می تواند تجربه لذت بخشی برای شما باشد. زیرا این پزشکان با استفاده از بهترین برندهای ژل، آنها را با ظرافت بسیار زیادی تزریق می کنند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که دقیقا همان نتیجه را مشاهده خواهید کرد که از این روش انتظار دارید.

2.9/5 - (15 امتیاز)

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا