سلامت

بهترین متخصص زنان در غرب تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

تمامی بانوان باید تحت نظر پزشکانی باشند که از هر نظر، بهترین هستند؛ زیرا احتمال به وجود آمدن مشکلات مختلف در خانم ها بسیار زیاد است. همین طور شما با شناختن بهترین پزشکانی که در حوالی خودتان هستند، می توانید ارتباط راحت تری با آنها داشته باشید و بسیاری از زمان خود را برای انجام سایر کارها نگه دارید. در این مقاله از لنداسپا، به معرفی تعدادی از بهترین متخصص زنان در غرب تهران می پردازیم. اگر شما هم در جست و جوی یافتن یک پزشک خوب در ناحیه غربی تهران هستید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

در شهری مانند تهران که تراکم جمعیت زیاد است و ترافیک بیداد می کند، اگر بتوانید بهترین پزشکان را بشناسید، خیلی راحت تر خواهید بود و دیگر نیازی به تلف کردن وقت خود در ترافیک ندارید. همین طور کسانی که معمولا در ترافیک گیر می کنند، خشمگین می شوند و آرمش ندارند. این مسئله اهمیت زیادی در دوران بارداری پیدا می کند.

به همین دلایل بهتر است که تا حد ممکن، به پزشکانی که از نظر مسافت به شما نزدیک تر هستند، مراجعه کنید. البته لازم است بدانید که فقط انتخاب پزشک نزدیک به منطقه کافی نیست؛ زیرا پزشک باید از مهارت کافی برخوردار باشد.

معرفی 10 عدد بهترین متخصص زنان در غرب تهران

معرفی 10 عدد بهترین متخصص زنان در غرب تهران

در ابتدا تعدادی بهترین متخصص زنان در غرب تهران را به شما معرفی می کنیم که کاملا حرفه ای و مسلط به تخصص زنان و زایمان هستند. پزشکانی که در ادامه معرفی می کنیم، همگی بهترین مدرک ها را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده اند و کادر دلسوزی دارند. همچنین اگر باردار هستید و به دنبال یک دکتر خوب در غرب تهران می گردید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین متخصص زنان در شرق تهران کیست؟ لیست 10 تایی

دکتر فاطمه ارشادی

لیست بهترین متخصص زنان و زایمان در غرب تهران را با دکتر فاطمه ارشادی شروع می کنیم. ایشان عضو انجمن جراحی های کم تهاجمی زنان هستند و مهارت فوق العاده ای در حیطه کاری خود دارند. همچنین علاوه بر درمان بیماری های بانوان، جراحی های زیبایی زنان مانند لیزر، لابیا پلاستی و واژینو پلاستی را انجام می دهند. دکتر ارشادی توانسته اند رضایت افراد بسیاری را به سمت خود جلب کنند و به یکی از بهترین های غرب تهران تبدیل شوند.

دکتر مینا مهاجری

دکتر مینا مهاجری

یکی دیگر از بهترین کسانی که می توانید برای داشتن زایمان راحت و انجام عمل های زنانه به ایشان مراجعه کنید، دکتر مینا مهاجری هستند. ایشان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند و از بورد تخصصی دانشگاه تهران نیز برخوردار هستند. دکتر مینا مهاجری، یکی از اعضای انجمن جراحان ایران و آمریکا نیز به شما می روند که می توانید برای مراقبت های بارداری، به ایشان مراجعه کنید.

ایشان زایمان سزارین و طبیعی را انجام می دهند و یکی از بهترین گزینه ها برای درمان نازایی و تعیین جنسیت به شمار می روند. یکی یگر از ویژگی های فوق العاده دکتر مینا مهاجری، داشتن سابقه بیش از 10000 جراحی و زایمان است که موجب جلب اعتماد بیشتر شما می شود. علاوه بر این می توانید با مراجعه به ایشان، خدماتی مانند واژینو پلاستی، وایتنینگ، جوانسازی، تزریق ژل و چربی، پلاسما، لابیا پلاستی و موارد دیگر را انجام دهید.

دکتر آزاده رضایی

دکتر آزاده رضایی را می توان بهترین متخصص زنان در غرب تهران دانست. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند. دکتر رضایی در سال 1383 مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کردند و در سال 1390، از دانشگاه علوم پزشکی تهران با مدرک تخصص زنان و زایمان و نازایی فارغ التحصیل شدند. همچنین ایشان یکی از اعضای فعال انجمن علمی و تخصصی جراحان ایران هستند. اگر می خواهید از سلامتی خود و نوزادتان اطمینان حاصل کنید، دکتر آزاده رضایی یکی از بهترین گزینه ها برای شما به شمار می روند.

دکتر پریسا مقتدایی

یکی دیگر از بهترین پزشکان زنان و زایمان در غرب تهران دکتر پریسا مقتدایی هستند. اگر جزو کسانی هستید که بارداری پر خطری دارید و یا مادرانی با بیماری های زمینه ای هستید، می توانید به مطب دکتر مقتدایی مراجعه کنید؛ زیرا ایشان بیشتر در این حیطه فعالیت کرده و رضایت افراد بسیاری را به دست آورده اند. همین طور ایشان می توانند برای مشاوره های قبل از بارداری، به شما مشاوره دهند و نکات لازم را بیان کنند. ایشان خدمات بسیاری مانند انواع سونوگرافی ها را با بهترین تجهیزات روز دنیا ارائه می دهند.

دکتر پریسا مقتدایی

پیشنهاد لنداسپا: علت افتادن نخ آی یو دی چیست

اگر تا کنون سابقه بد حاملگی داشته اید، می توانید با مراجعه به دکتر مقتدایی نگرانی های بی دلیل خود را از بین ببرید؛ زیرا در حیطه کاری خود مهارت بالایی دارند و به راحتی می توانند مشکلات شما را حل کنند. همچنین ایشان از گواهینامه سونوگرافی پیشرفت جنین از مرکز FMF انگلستان برخوردار هستند.

دکتر هدیه سادات سالک فرد

لیست بهترین متخصص زنان در غرب تهران را با معرفی دکتر هدیه سادات سالک فرد ادامه می دهیم. ایشان از بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی برخوردار هستند. اگر به مطب دکتر هدیه سادات سالک فرد مراجعه نمایید، می توانید از خدماتی مانند لاپاراسکوپی، انواع جراحی های زیبایی مانند جوانسازی پوست و لیزر، تشخیص و درمان اختلالات ادراری مانند بی اختیاری، درمان های طبی و جراحی افتادگی رحم و مثانه، درمان و تشخیص اختلالات قاعدگی، درمان اختلالات یائسگی و موارد بسیار دیگر بهره مند شوید.

یکی از نکات قابل توجه درباره ایشان، سابقه کاری بالایشان است. دکتر سالک بیشتر از 27 سال سابقه کاری دارند و بیش از 16000 مورد تجربه زایمان را کسب کرده اند. سابقه کاری بالای دکتر سالک فرد و رضایت مراجعه کنندگان، باعث می شود که برای مراجعه به ایشان هیچ جای شکی باقی نماند.

دکتر مریم نادری

دکتر مریم نادری

یکی دیگر از دکترهایی که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر مریم نادری هستند که شهرت بسیاری در منطقه غرب تهران دارند. ایشان خدماتی از قبیل لاپاراسکوپی، هیستروسکوپی، لیزر تراپی، خارج کردن رحم بدن جراحی باز، کرایو تراپی زگیل و دهانه رحم، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره و مراقبت های مورد نیاز قبل از بارداری و موارد بسیار دیگر را انجام می دهند. اگر یکی از کسانی هستید که به عفونت لگنی مبتلا شده اید، می توانید با مراجعه به دکتر مریم نادری، بیماری خود را درمان کنید.

دکتر فرزانه درویش زاده

از دیگر پزشکان حرفه ای و خوش نام واقع در غرب تهران، می توان به دکتر فرزانه درویش زاده اشاره کرد. ایشان که به عنوان بهترین متخصص زنان در غرب تهران شناخته شده اند، انواع جراحی های زیبایی زنان با لیزر را انجام می دهند و پزشک خوبی برای مراقبت های پیش از بارداری و حین به شمار می روند. پاپ اسمیر، کولپوسکپی، IUD، درمان ناباروری، زایمان سزارین و طبیعی، جراحی فیبروم، تنها تعدادی از خدماتی هستند که با مراجعه به دکتر فرزانه درویش زاده می توانید از آنها استفاده کنید.

همچنین ایشان یکی از اعضای انجمن FMF انگلستان و آکادمی جراحی زیبایی آمریکا هستند. برخی از بیماری هایی که امروزه در بین بانوان رایج شده، کیست های تخمدان، اندومتریوز، و بیماری رحمی هستند. اگر این بیماری ها به موقع درمان نشوند، می توانند مشکلات بزرگ تری ایجاد کنند.

دکتر درویش زاده با انجام روش لاپاروسکوپی، می توانند این بیماری ها را در بدن شما ریشه کن کنند. پس اگر به بیماری های این چنینی مبتلا هستید و به دنبال پزشک خوب و قابل اعتماد می گردید، دکتر درویش زاده گزینه خوبی برایتان به شمار می رود.

دکتر طاهره محمودوند

دکتر طاهره محمودوند

دکتر طاهره محمدوند، یکی دیگر از بهترین جراحان و متخصصان زنان، زایمان و نازایی به شمار می روند که در غرب تهران ساکن هستند. ایشان کتاب مرج اصول جراحی های تلنیز 2022 را ترجمه کرده اند و مهارت فوق العاده ای در حیطه کاری خود دارند. دکتر محمدوند دارای بورد تخصصی زنان و زایمان هستند و خدمات بسیاری را ارائه می دهند. تنها برخی از خدمات ایشان به شرح زیر هستند:

 • درمان ناباروری
 • Ivf
 • تعیین جنیست
 • لیزر مونالیزا
 • جوانسازی پوست
 • مشاوره قبل از بارداری
 • PGD

دکتر مریم سلیمان نژاد

دکتر مریم سلیمان نژاد را می توان بهترین متخصص زنان در پونک تهران دانست. ایشان از دانشگاه شهید بهشتی تهران، مدرک تخصصی زنان و زایمان خود را دریافت کرده اند و یکی از رتبه برترهای بورد تخصصی سال 97 هستند. همین طور سالم 99، لقب پزشک نمونه و بهترین متخصص زنان در غرب تهران را نیز دریافت کردند. ایشان دارای مدرک بین المللی لابیا پلاستی پیشرفته برخوردار هستند. شما می توانید برای درمان بیماری های زیر به دکتر مریم سلیمان نژاد مراجعه کنید:

 • درمان کسیت های تخمدان
 • درمان ضایعات واژینال
 • جراحی فیبروم رحمی
 • جراحی افتادگی مثانه
 • درمان بی اختیاری ادراری

دکتر بهناز محبتیان

لیست بهترین متخصص زنان و زایمان در غرب تهران را با معرفی دکتر بهناز محبتیان به پایان می رسانیم. ایشان دوره دبیرستان خود را در مدرسه تیزهوشان گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1383 از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده اند. همچنین دوره تخصصی زنان و زایمان خود را در دانشگاه علوم پزشکی ایران گذرانده اند. دکتر محبتیان، از بهترین های حیطه کاری خود به شمار می روند و چند مقاله تخصصی درISI و مجله های معتبر داخلی دارند.

دکتر بهناز محبتیان خدمات بسیاری مانند مشاوره های قبل از ازدواج، مشاوره های قبل از بارداری، اختلالات قاعدگی، کیست های تخمدان، زایمان طبیعی و سزارین، پیشگیری و تشخیص سرطان های زنان، مراقبت های دوران یائسگی، مراقبت بارداری های پر خطر، درمان مشکلات ادراری و عفون زنان و موارد بسیار دیگر را ارائه می دهند.

ویژگی های بهترین دکتر زنان در غرب تهران

ویژگی های بهترین دکتر زنان در غرب تهران

تمامی پزشکانی که پیش از این معرفی کردیم، بهترین متخصص زنان در غرب تهران به شمار می روند و قطعا ویژگی هایی داشته اند که به بهترین ها تبدیل شده اند. اولین چیزی که درباره یک پزشک باید دقت کنید، سطح تحصیلات و دانشگاه هایی است که در آن درس خوانده است. سابقه کاری، از دیگر نکاتی است که اهمیت بالایی دارد؛ زیرا هر چقدر که پزشک سابقه کاری بیشتری داشته باشد قبال اعتماد تر است. از دیگر ویژگی هایی که بهترین دکتر زنان باید داشته باشد، عبارت اند از:

 • اخلاق خوب داشتن
 • رازدار بیمار بودن
 • با حوصله و دقت به سوال های بیمار پاسخ داددن
 • برخورداری از کار خوب
 • انصاف در دریافت هزینه ها

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، با بهترین متخصص زنان در غرب تهران آشنا شدید. تمامی پزشکانی که معرفی کردیم، تمامی ویژگی های بالا را دارند. بیماری های زنانه معمولا به سیستم تناسلی و بارداری بانوان ارتباط دارند و به همین دلیل از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. پس بهتر است که یکی از پزشک های ذکر شده را انتخاب کرده و با مراجعه به ایشان، از بیماری های احتمالی جلوگیری کرده و یا به درمان مشکلاتتان بپردازید. امیدواریم در یافتن بهترین متخصص زنان و زایمان در غرب تهران به شما کمک کرده باشیم.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا