بهترین دکتر غدد در تهران کیست؟ لیست 10 تایی

بهترین دکتر غدد در تهران، باید در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌های مرتبط با مشکلات غددی، مهارت بسیار بالایی داشته باشند. متأسفانه امروزه مشکلات ناشی از اختلالات هورمونی بسیار شایع هستند و ممکن است افراد را به دیابت، کلسترول و فشارخون بالا، اختلالات تیروئید و سرطان غدد دچار ‌کند. انتخاب دکتر غدد خوب در تهران به شما می‌کند تا با خیالی راحت، برای معاینه مراجعه کرده و بیماری خود را درمان کنید.

اگر شما هم در پایتخت سکونت دارید و به دنبال دکتر غدد خوب در تهران می‌گردید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را تا به انتها بخوانید تا با معرفی مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر غدد، به سؤال شما عزیزان در رابطه با اینکه بهترین دکتر غدد در تهران کیست، پاسخ دهیم.

ویژگی های دکتر غدد خوب

همان‌طور که گفتیم دکتر غدد خوب در تهران باید بتواند به‌راحتی اختلالات و ناهنجاری‌های سیستم غدد درون‌ریز را تشخیص داده و برای درمان این‌گونه بیماری‌ها، تجویزی مناسب ارائه دهد. توجه داشته باشید که علم پزشکی غدد، حوزه گسترده‌ای دارد و از آنجایی که تعداد غده‌های درون بدن بسیار زیاد است، یک پزشک باید دوره‌های مختلف را بگذراند تا بتواند به طور تخصصی هر یک از بیماری‌های مربوط به غدد خاص را درمان کند. درنتیجه، بهتر است قبل از مراجعه به بهترین دکتر غدد در تهران، در رابطه با مشکلی که دارید آگاه باشید تا بتوانید دکتر متخصص در این زمینه را پیدا کنید و برای درمان بیماری خود اقدام کنید.

ویژگی دکتر غدد خوب

همچنین، برای انتخاب بهترین دکتر غدد در تهران باید یک سری نکات و ویژگی‌ها را در نظر بگیرید که در ادامه به آنها اشاره کرده‌ایم:

آشنایی با جدیدترین تکنیک‌های درمانی

علم پزشکی در طی زمان، دائماً در حال تغییر بوده و تکنیک‌های جدید درمانی وارد این حوزه می‌شوند؛ بنابراین بهترین دکتر غدد در تهران، باید نسبت به جدید‌ترین روش‌ها و شیوه‌های درمانی آگاهی خود را بروز کند و با انتخاب بهترین روش، به درمان بیماران خود بپردازد تا در کوتاه‌ترین زمان، نتیجه مطلوب را کسب کند.

داشتن مدارک فوق‌تخصصی معتبر

داشتن مدرک فوق‌تخصصی غدد که معتبر باشد، در تسریع روند درمانی تأثیر بسزایی دارد. به طور کلی، پزشکانی که تخصص خود را در دانشگاه‌ها و مراکز علمی معتبر ایران و جهان گذرانده باشند، آگاهی و دانش بیشتری در زمینه درمان بیماری‌های غددی را در اختیار داشته و نسبت به بهترین و به‌روزترین متدهای علم پزشکی غدد آشنایی کامل دارند. در نتیجه برای انتخاب بهترین دکتر غدد در تهران، باید مدارک پزشکی و تخصص فرد را در نظر داشته باشید، برای این کار می‌توانید در وب‌سایت‌های شخصی پزشک مدنظر، رزومه و مدارک تحصیلی ایشان را مورد بررسی قرار دهید.

داشتن چندین سال سابقه فعالیت

هرچه سابقه فعالیت پزشک بیشتر باشد، نسبت به پزشکانی که به‌تازگی به این عرصه ورود کرده‌اند از مهارت و تجربه بیشتری برخوردار است. دلیل این امر این است که ایشان در طی سالیان فعالیت خود، با بیماری‌های مختلف غدد سروکار داشته و توانایی لازم برای تشخیص و درمان این بیماری‌ها را کسب کرده است. در نتیجه بهتر است برای انتخاب بهترین دکتر غدد در تهران، به افرادی مراجعه کنید که در این زمینه سابقه طولانی‌مدت دارند.

بهترین دکتر اورولوژی تهران کیست؟ با این بلاگ همراه باشید

بهترین دکتر غدد در تهران

در این بخش با توجه به ویژگی های پزشک خوب، 10 تا از بهترین دکتر غدد که در شهر تهران فعالیت دارند را به شما معرفی کرده‌ایم:

دکتر مهرزاد غلامپور

دکتر مهرزاد غلامپور دارای مدرک فوق‌تخصص داخلی دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیئت‌علمی دانشگاه می‌باشد. ایشان همچنین مدرک فوق‌تخصص در زمینه غدد درون‌ریز خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده است. از خدماتی که در کلینیک دکتر مهرزاد غلامپور، بهترین فوق‌تخصص غدد در تهران، ارائه می‌شود می‌توان به درمان بیماری‌های زنان، مردان، کودکان و نوجوانان، درمان بیماری‌های مرتبط با تیروئید، درمان بیماری‌های مرتبط با غدد هیپوفیز و هیپوتالاموس، درمان دیابت، درمان پاراتیروئید و غدد فوق‌کلیوی، مشکلات چربی خون، پانکراس و بیضه‌ها اشاره کرد.

دکتر مهرزاد غلامپور

دکتر شیرین حسنی رنجبر

دکتر شیرین حسنی رنجبر در لیست بهترین دکتر غدد در تهران به قرار دارد که دارای مدرک فوق‌تخصص غدد داخلی و متابولیسم است. از دیگر مدارک و سوابق  دکتر شیرین حسنی رنجبر می‌توان موارد زیر را در نظر گرفت:

 • عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • عضو نخبگان بنیاد ملی نخبگان
 • معاون پژوهشی مرکز تحقیقات غدد
 • عضو انجمن غدد ایران
 • انجام پژوهش‌های متعدد و چاپ مقالات معتبر در رابطه با درمان بیماری‌های تیروئید، غدد چاقی، غدد بلوغ، هیپوفیز و دیابت.

دکتر شیرین حسنی رنجبر خدمات درمانی بسیاری از جمله درمان دیابت، مشکلات چاقی و اضافه‌وزن، ناهنجاری‌های بلوغ و رشد، سندروم تخمدان لی کیستیک، اختلالات غدد فوق‌کلیوی و هیپوفیز و مشکلات تیروئید را ارائه می‌دهد.

دکتر شیرین حسنی رنجبر

دکتر صابر سادات امینی

دکتر صابر سادات امینی دارای مدرک فوق‌تخصص بیماری‌های غدد و متابولیسم بوده و مدرک تخصص داخلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دریافت کرده است. سابقه فعالیت ایشان به حضور در بیمارستان‌های تجریش، پارسیان و پیامبران به‌عنوان بهترین فوق‌ تخصص غدد در تهران بازمی‌گردد. از خدمات درمانی دکتر صابر سادات امینی می‌توان به درمان اختلالات غدد فوق کلیه، پرمویی در زنان، بیماری دیابت و قند، اختلالات قاعدگی بانوان و مشکلات بلوغ جوانان اشاره کرد.

دکتر صابر سادات امینی

انتخاب بهترین دکتر تغذیه در تهران ممکن است کمی دشوار به نظر برسد. برای راحتی کار، این بلاگ راهنمای شما خواهد بود

دکتر سارا بحری

دکتر سارا بحری، از بهترین دکتر غدد در تهران، دارای مدرک فوق‌تخصص غدد و رشد از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدرک تخصص داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. از خدمات درمانی دکتر سارا بحری می‌توان به مواردی از جمله درمان سرطان آدرنال، پرولاکتین بالا، بیماری دیابت، مشکلات تیروئید، اختلالات غدد هیپوفیز و گواتر و همچنین مشکلات مرتبط با پاراتیروئید اشاره کرد.

دکتر سارا بحری

دکتر وحید یوسفی

دکتر وحید یوسفی دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و تخصص داخلی و فوق‌تخصص غدد و متابولیسم از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشد. مهارت و سابقه درخشان دکتر وحید یوسفی در درمان بیماری‌های مرتبط با غدد، ایشان را در لیست بهترین فوق‌ تخصص غدد در تهران قرار داده است.

کتر وحید یوسفی

بهترین دکتر کاشت مو در تهران چه کسی است، این بلاگ را از دست ندهید!

دکتر فریدون عزیزی

دکتر فریدون عزیزی دارای مدرک فوق‌تخصص غدد داخلی و متابولیسم از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. از دیگر مدارک و سوابق ایشان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اخذ بورد طب سنتی آمریکا
 • اخذ بورد فوق‌تخصصی غدد درون‌ریز و متابولیسم آمریکا
 • سرپرست بخش داخلی بیمارستان آیت الله طالقانی
 • عضو شورای‌عالی پزشکی وزارت بهداری
 • رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران
 • مشاور وزیر بهداشت
 • عضو شورای پژوهش‌های علمی کشور
 • رئیس هیئت‌مدیره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران
 • مشاور سازمان جهانی بهداشت

با توجه به سوابق و مدارک، دکتر فریدون عزیزی یکی از بهترین دکتر غدد در تهران به شمار می‌رود که از خدمات درمانی ایشان می‌توان به درمان بیماری دیابت، مشکلات چاقی و اضافه‌وزن، درمان تخمدان پلی‌کیستیک، رفع اختلالات بلوغ جوانان و درمان مشکلات غدد فوق‌کلیوی و هیپوفیز اشاره کرد.

دکتر فریدون عزیزی

در این بلاگ، بهترین دکتر زنان در تهران را بشناسید!

دکتر امیر آذرنیور

از بهترین دکتر غدد در تهران، می‌توان به دکتر امیر آذرنیور اشاره کرد. ایشان دارای مدرک فوق‌تخصصی غدد از آمریکا بوده و سال‌ها به‌عنوان استادیار در دانشگاه UCLA فعالیت داشته‌اند. از خدمات درمانی و حرفه‌ای دکتر امیر آذرنیور می‌توان به درمان بیماری‌های هورمونی، اختلالات غدد، مشکلات پرمویی در بانوان، تشخیص و درمان سرطان تیروئید، درمان بیماری دیابت و قند خون و همچنین، رفع مشکلات پوکی‌استخوان اشاره کرد.

دکتر امیر آذرنیور

دکتر هدی کدخدازاده

دکتر هدی کدخدازاده که ادر لیست بهترین دکتر غدد در تهران قرار دارد، مدرک فوق‌تخصص غدد و متابولیسم خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده‌اند. ایشان عضو انجمن غدد درون‌ریز ایران بوده و دارای سابقه فعالیت در هیئت‌علمی دانشگاه می‌باشند. از خدمات ارزنده ایشان در حوزه درمان بیماری‌های غددی می‌توان به درمان مشکلات ناباروری، درمان دیابت نوع اول و دوم و دیابت بارداری، درمان اختلالات غدد هیپوفیز، تیروئید و سرطان آدرنال و درمان چربی خون اشاره کرد.

دکتر هدی کدخدازاده

دکتر فرزانه روحانی

وقتی حرف از دکتر غدد خوب در تهران باشد، می‌توان یه دکتر فرزانه روحانی اشاره کرد. ایشان مدرک فوق‌تخصص غدد و رشد کودکان را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ نموده‌اند. ایشان همچنین عضو انجمن بیماری‌های متابولیک و انجمن بیماری‌های غدد کودکان اروپا بوده و دانشیاری دانشگاه علوم ایران را سپری کرده‌اند. در طی سال‌ها فعالیت درخشان، دکتر فرزانه روحانی خدماتی از جمله درمان مشکلات قد و وزن کودکان، درمان بیماری‌های رشد و بلوغ، درمان چاقی و اضافه‌وزن، کم‌کاری تیروئید و سایر مشکلات غددی در کودکان را به همراه چکاپ و غربالگری ارائه می‌دهند.

دکتر فرزانه روحانی

بهترین دکتر مغز و اعصاب تهران چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ با این بلاگ همراه باشید

دکتر علیرضا عارف زاده

دکتر علیرضا عارف زاده مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده و با شرکت در دوره تخصصی غدد درون‌ریز و متابولیسم، موفق به دریافت مدرک تخصصی در این حوزه شده‌اند. ایشان با سابقه و تجربه بلندمدت در زمینه درمان مشکلات و بیماری‌های مرتبط با غدد درون‌ریز، تحقیق و پژوهش در حوزه‌های مرتبط و همچنین داشتن سوابقی مانند انتشار دانشنامه‌های متعدد در زمینه پزشکی عمومی و تخصصی، عضویت در انجمن دیابت آمریکا و انجمن غدد درون‌ریز اروپا، ادر لیست بهترین دکتر غدد خوب در تهران به قرار می‌گیرد.

از خدمات ارزنده دکتر علیرضا عارف زاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • درمان ژنیکوماستی
 • درمان پوکی‌استخوان
 • درمان اختلالات تیروئید
 • درمان دیابت نوع اول و دوم
 • رفع مشکلات ریزش مو و ابرو
 • ارائه رژیم‌های چاقی و اضافه‌وزن
 • رفع تعرق کف دست
 • رفع مشکلات زود انزالی و ارائه آموزش روابط جنس
 • رفع و درمان تنبلی تخمدان
 • درمان بیماری‌های مرتبط با چربی خون
دکتر علیرضا عارف زاده

سخن پایانی

در این مقاله از مجموعه مقالات وبلاگ لنداسپا، لیستی 10 تایی با عنوان بهترین دکتر غدد در تهران را به شما عزیزان معرفی کردیم. همچنین توضیح دادیم که برای مراجعه به یک  دکتر غدد خوب در تهران، چه ویژگی‌ها، سوابق و مدارکی را باید در نظر داشته باشید.

اگر شما نیز مراجعه به  بهترین دکتر غدد در تهران را تجربه کرده‌اید، خوشحال می‌شویم نظرات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مقاله به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
دکمه بازگشت به بالا