سلامت

بهترین فوق تخصص کبد در تهران کیست؟ لیست 10 تایی

کبد یکی از مهم ترین اندام های بدن انسان ها به شمار می رود که در صورت بروز مشکلی در آن، تمامی قسمت های بدن درگیر می شود و ممکن است اتفاق های وحشتناکی رخ دهد. به همین دلیل اگر مشکلی برایتان پیش آمد و ساکن شهر تهران هستید، باید هر چه سریع تر به بهترین فوق تخصص کبد در تهران مراجعه کنید. اما هر دکتری نمی تواند بیماری شما را تشخیص داده و آن را درمان کند. به همین دلیل ما در این مقاله ار لنداسپا، به معرفی 10 عدد از بهترین فوق تخصصان کبد در تهران می پردازیم.

از آنجایی که تشخیص دکتر کبد خوب در تهران سخت است، ما به شما ویژگی هایی را معرفی می کنیم که بر اساس آنها می توانید بهترین فوق تخصص جراحی کبد در تهران را بشناسید و با مراجعه به ایشان، بیماری هایی که سلامتی شما را تهدید می کنند را از بین ببرید. در ابتدا به توضیح کوتاهی از فعالیت های کبد در بدن می پردازیم.

معرفی 10 تا از بهترین فوق تخصصان کبد در تهران

معرفی 10 تا از بهترین فوق تخصصان کبد در تهران

در این بخش، شما با 10 تا دکتر خوب در تهران آشنا می شوید.  با مراجعه به پزشکانی که بعد از این برایتان نام می بریم، بیماری های مربوط به کبد شما درمان می شوند. پس اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر فوق تخصص کبد در تهران هستید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

فوق تخصص گوارش تبریز کیست؟ لیست 10 نفره 1402

دکتر محمدعلی محمدزاده

لیست بهترین فوق تخصص کبد تهران را با معرفی دکتر محمدعلی محمدزاده شروع می کنیم. ایشان مدرک عمومی پزشک و تخصص کبد خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کرده بیشتر از 20 سال سابقه کاری دارند.

دکتر محمدعلی محمدزاده خدمات بسیاری مانند آندوسکوپی، کلونوسکوپی، لاغری با تزریق بوتاکس معده بدون نیاز به عمل جراحی، درمان چاقی با استفاده از بالن معده بدون نیاز به جراحی، درمان فیشر مخرج با تزریق بوتاکس بدون عمل جراحی، انجام عمل پلیپکتومی برای کسانی که پلیپ روده داند، درمان تنگی دوازدهه بدون عمل جراحی، درمان آشالازی با تزریق بوتاکس معده و بابن بدون نیاز به عمل جراحی و انجام عمل های ERCP برای کسانی که سنگ مجاری صفراوی دارند را ارائه می دهند.

دکتر رکسانا عباسی

دکتر رکسانا عباسی

دکتر رکسانا عباسی را می توان بهترین فوق تخصص کبد در تهران دانست. ایشان از مدرک تخصصی بیماری های داخلی، ادوسکوپی و کولونوسکوپی برخوردار هستند و یکی از اعضای انجام طب داخلی آمریکا به شمار می روند. همچنین دکتر عباسی دارای مدرک مانومتری مری از وسترن تورنتو کانادا هستند. ایشان با برخوراری از بهترین تجیزات روز دنیا و تشخیص قوی و مهارت بالای خود، به یکی از بهترین پزشکان ساکن در تهران تبدیل شده اند. با مراجعه به دکتر عباسی، می توانید از شر بیماری های کبدی خود خلاص شوید.

خواص سماق برای کبد چرب و 15 خاصیت سماق که نمی دانید!

دکتر محمد روشنی

از دیگر پزشکان کبد فوق العاده و خوش نام تهرانی، می توان به دکتر محمد روشنی اشاره کرد. ایشان در سال 1371 در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شدند و شروع به تحصیل در رشته پزشکی کردند و در سال 1378، با کسب رتبه ممتاز، از همان دانشگاه فارغ التحصیل شدند. سپس بعد از اتمام دوره تخصص بیماری های داخلی، در دانشگاه شهید بهشتی تهران شروع به گذراندن دوره فوق تخصصی کبد کردند. در حال حاضر، ایشان از بورد تخصصی بیماری های داخلی و بورد فوق تخصصی کبد برخوردار هستند.

دکتر روشنی، فعالیت های بسیار علمی انجام داده اند؛ برای مثال، ارائه مقالات علمی معتبر، شرکت در سمینارها و کنفرانس های علمی مختلف و انجام تحقیقات بسیار درباره موضوعات متنوع، از مهمترین فعالیت های علمی ایشان محسوب می شوند. دکتر محمد روشنی استادیار دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز هستند و با آموزش دادن به دانشچویان پزشکی عمومی و دستیاران تخصصی در کنار درمان مردم، فعالیت های ارزشمند بسیاری را انجام می دهند.

دکتر محمدرضا سید مجیدی

یکی دیگر از پزشکانی که می توان ایشان را در دسته بهترین فوق تخصص کبد در تهران قرار داد، دکتر محمدرضا سید مجیدی هستید. ایشان با داشتن سابقه کاری بالا، تواسته اند به یکی از بهترین های کبد تهران تبدیل شوند. دکتر محمدرضا سید مجیدی از بورد تخصصی کبد برخوردار هستند و 13 سال سابقه کاری درخشان دارند.

ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رسانده اند. با مراجعه به دکتر سید مجیدی، می توانید خدماتی مانند اندوسکوپی و کولونوسکوپی را انجام دهید. همچنین دکتر محمدرضا سید مجیدی روش های مختلف اندوسکوپی برای لاغری که شامل بوتاکس معده و بالون لاغری می شود را انجام می دهند. به صورت کلی، دکتر سید مجیدی یکی از بهترین گزینه هایی هستند که می توانید ایشان را برای درمان بیماری های کبدی انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید.

دکتر محمدرضا عباسی

دکتر محمدرضا عباسی

مقاله پیشنهادی: فوق تخصص گوارش مشهد

یکی دیگر از پزشکانی که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر حرفه ای و مشهور ساکن در تهران دکتر محمدرضا عباسی هستند. ایشان مدریک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده و دوره تخصصی خود را نیز در همان دانشگاه گذرانده اند. دکتر عباسی فوق تخصصی مدرک کبد بزرگسال خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند. ایشان اندوسکوپی و کولونوسکوپی را با بیهوشی انجام می دهند. همچنین برای برداشت پولیپ های معده و روده خود می توانید به دکتر محمدرضا عباسی مراجعه کنید.

اگر مشکل هپاتیت، کبد چرب و مشکلات مربوط به کیسه صفرا دارید، می توانید با مراجعه به ایشان، آنها را درمان کرده و زندگی بهتری را تجربه کنید. اگر نمی دانید که برای درمان بیماری های کبدی خود چه دکتری را انتخاب کنید، دکتر عباسی یکی از بهترین ها هستند.

دکتر غلامرضا مقیمی

کسانی که برای یافتن بهترین فوق تخصص کبد در تهران تحقیق می کنند، قطعا اسم دکتر غلامرضا مقیمی را می شوند. ایشان مدرک تخصص داخلی خود از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کرده و دوره فوق تخصص کبد را در داشنشگاه بقیه الله گذرانده اند.

ایشان خدمات بسیار مانند تشخیص و درمان انواع بیماری های کبدی، پانکراس، آندوسکوپی و کولونوسکوپی با بیهوشی، فیبرو اسکن کبد، بالن لاغری معده، خارج کردن سنگ های صفراوی با آندوسکوپی، غربالگری سرطان روده و تعبیه استنت کری و PEG را ارائه می دهند. همچنین دکتر مقیمی با تشخیص فوق العاده و مهارت بالای خود، توانسته اند رضایت افراد بسیاری را جلب کنند. ایشان با برخورداری از بهترین تجهیزات روز دنیا، توانسته اند به یکی از بهترین پزشکان کبد ساکن در تهران تبدیل شوند.

دکتر محمد امانی

دکتر محمد امانی

از دیگر پزشکان کبد مشهور و خوش نام تهرانی می توانیم به دکتر محمد امانی اشاره کنیم. ایشان استادیار دانشگاه تهران هستند و یکی از بهترین های حیطه کاری خود به شمار می روند. دکتر امانی با اخلق و حوصله بسیار زیاد خود، توانسته اند رضایت افراد زیادی را جلب کنند و اسم خود را بر سر زبان ها بیندازند.

دکتر امانی از مدرک فوق تخصص کبد و آندوسکوپی برخوردار بوده و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، هیأت مدیره انجمن آندوسکوپی گوارشی ایران و هیأت علمی پژوهشکده گوارش و کبد هستند. همچنین از گواهینامه اندوسکوپی پیشرفته از کشور فرانسه برخوردار هستند.

ایشان فعالیت های اجتماعی بسیار زیادی انجام می دهند و همه آنها کیفیت بسیار زیادی هم دارند. با مراجعه به دکتر محمد امانی می توانید بیماری هایی مانند رفلاکس معده، هپاتیت ها، کبد چرب، ولیت عصبی و بیماری های التهابی روده کرون و کولیت اولسروز را درمان کنید و زندگی بهتری و بدن درد داشته باشید.

دکتر حامد شفق، فوق تخصص کبد و آندوسکوپی و تغذیه نوزادان و کودکان

دکتر حامد شفق، فوق تخصص کبد و آندوسکوپی و تغذیه نوزادان و کودکان

در این قسمت به معرفی بهترین فوق تخصص کبد کودکان و نوجوانان در تهران می پردازیم. دکتر حامد شفق را می توان بهترین فوق تخصص کبد در تهران دانست. ایشان متخصص نوزادان و کودکان و فوق تخصص کبد و آندوسکوپی و تغذیه کودکان هستند. دکتر حامد شفق، یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و هیأت مدیره انجمن پزشکان فوق تخصص کبد کودکان به شمار می روند. اگر کودکتان مشکل کبدی دارد، دکتر شفق یکی از بهتری های این حوزه به شمار می روند.

علاوه بر این دکتر شفق، بازرس انجمن پزشکان کودکان ایران و مدیر گروه اطفال دانشگاه آزاد نیز هستند. سابقه کاری و رضایت مراجعه کنندگان از ایشان، می توانند نشان دهنده مهارت بالا و تشخیص فوق العاده دکتر حامد شفق باشند.

دکتر پریسا رحمانی، فوق تخصص کبد و آندوسکوپی در کودکان

یکی دیگر از پزشکان فوق العاده ای که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر پریسا رحمانی هستند. ایشان از مدرک فوق تخصص کبد و آندوسکوپی نوزادان و کودکان برخوردار هستند و در دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند. ایشان به درمان بیماری مختلفی مانند انواع بیماری های کبدی، کم وزنی، دل درد حاد، رفلاکس معده، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، آلرژی های گوارشی و موراد بسیار دیگر می پردازند. اگر این بیماری ها را در کودک خود مشاهده کردید، سریعا او را نزد دکتر پریسا رحمانی ببرید.

دکتر پانته آ تاجیک، فوق تخصص کبد و تغذیه کودکان و نوجوانان

لیست بهترین فوق تخصص کبد در تهران را با دکتر پانته آ تاجیک به پایان می سانیم. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران و رتبه برتر بورد تخصصی کودکان هستند. دکتر تاجیک، بیشتر از 25 مقاله علمی و پژوهشی را به ثبت رسانده و نویسنده 6 کتاب درباره تغذیه و گوارش هستند. بررسی وزن، بررسی قد، لاغری و چاقی بیش از حد، اختلال رشد و تکامل، کاهش اشتها و موارد بسیار دیگر، از بیماری هایی هستند که در صورت بروز آنها می توانید به دکتر پانته آ تاجیک مراجعه کنید.

کار کبد در بدن چیست؟

کار کبد در بدن چیست؟

اصلی ترین کار کبد این است که قبل از انتقال خون توسط دستگاه گوارش به سایر نقاط بدن، خون را فیلتر کند. علاوه بر این کبد، مواد شیمیایی و سموم موجود در بدن را از بین می برد. در هر دقیقه، کبد بیشتر از یک لیتر خون را تصفیه می کند. همین طور این عضو مهم، موجب تنظیم و تعادل هورمون های بدن می شود. تأمین پروتئین های لازم برای لخته شدن خون، تبدیل گلوکز به گلیکوژن و ذخیره آن در خود و در صورت نیاز، تبدیل دوباره گلیکوژن به گلوکز و موارد بسیار زیاد دیگر از کارهای کبد هستند.

به صورت کبد بیشتر با خون سر و کار دارد؛ ماده ای در بدن که اگر کوچک ترین تغییری در آن رخ دهد، تمامی فعالیت های بدن دچار تغییر می شوند. به همین دلیل، اگر مشکلی برای کبد ایجاد شود، ماننداین است که مشکلی در خون به وجود آمده است. بنابر این در صورت بروز مشکل در کبد، شما باید به بهترین فوق تخصص کبد در تهران مراجعه کنید تا هر چه سریع تر درمانتان شروع شود. در غیر این صورت می تواند مشکلات بسیاری را برایتان به وجود آورد.

برای چه بیماری هایی باید به متخصص کبد مراجعه کنیم؟

برای چه بیماری هایی باید به متخصص کبد مراجعه کنیم؟

برخی از افراد نمی دانند که فوق تخصص کبد، می تواند چه بیماری هایی را درمان کند؛ در این بخش به این موضوع می پردازیم. با بروز بیماری هایی مانند رفلاکس معده، زخم معده، هپاتیت ها، بیماری های پانکراس، سنگ کیسه صفرا، یبوست، هموروئید، اسهال، درد شکمی، چربی کبد، جوش های غیر عادی و دیگر موارد این چنینی، باید هر چه سریع تر باید به یک دکتر کبد خوب در تهران مراجعه کنید؛ زیرا این بیماری ها هر چقدر مدت زمان بیشتری از آنها بگذرد، وخیم تر می شوند.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، بهترین فوق تخصص کبد در تهران را شناختید. همان طور که پیش از این گفتیم، کبد از مهم ترین اندام های بدن به شمار می رود که به وجود آمدن یک اختلال کوچک در آن هم می تواند مشکلات بسیاری به وجود آورد. انتخاب دکتر، اهمیت زیادی دارد؛ باید به سطح تحصیلات، نوع برخورد، مقدار هزینه دریافتی، تجربه، کادر مطب و دیگر موارد این چنینی توجه کنید تا پزشک خوبی را برای خود انتخاب نمایید. اگر شما هم یک دکتر خوب در تهران را می شناسید، می توانید ایشان را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا