زیبایی

ژل لب روسی چیست؟ 7 برند برتر تزریق فیلر لب مدل روسی

یکی از کارهایی که افراد بسیاری معمولا برای زیبایی انجام می دهند، تزریق ژل لب مدل روسی است.  برای تزریق ژل لب، روش های متفاوتی وجود دارد که یکی از پر طرفدارترین و بهترین آنها، ژل لب روسی به شمار می رود. این نوع تزریق، بر اساس مدل و ساختار لب بانوان روس به وجود آمده است. فیلر لب مدل روسی، مزایا و معایب بسیاری دارد که در ادامه به بیان آنها می پردازیم. اگر شما هم قصد تزریق ژل لب مدل روسی را دارید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

در این روش، لب ها کشیده و بزرگ می شوند؛ به همین دلیل کسانی که لب های بزرگ و چشم های کوچکی دارند، باید از تزریق این سبک ژل خودداری کنند. بعد از اینکه مدل تزریق ژل لب خود را انتخاب کردید، بهتر است که با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید؛ زیرا ایشان تمامی نکات لازم درباره سبک مورد نظرتان را برای شما بیان می کنند و در این صورت، دیگر نگرانی های بی مورد را نخواهید داشت.

ژل لب روسی چیست؟

اغلب افراد معمولا برای زیبایی و بزرگ تر شدن لب های خود، از فیلر یا ژل لب استفاده می کنند. در ژل لب روسی، فیلر به ناحیه V شکل لب تزریق می شود. این تزریق را به دلیل افزایش نقطه اوج لب ها و زیبایی آن ناحیه انجام می دهند. اگر می خواهید ژل لب روسی را انجام دهید، باید بدانید که اندازه لب ها در این روش تغییر زیادی نخواهد داشت؛ بلکه تمرکز اصلی آن بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها است. تزریق لب روسی را می توان یکی از بهترین و زیباترین روش ها دانست که افراد بسیاری از آن استفاده می کنند.

ژل لب روسی چیست؟

در تزریق ژل لب روسی، مقدار کمی از فیلر اسید هیالورونیک را در امتدا لب ها برای برجسته سازی و لیفت همان ناحیه تزریق می کنند. وقتی که امتداد لب ها را تزریق کردند و طرح کلی لب مشخص شد، مقداری فیلر را به درون لب اضافه می کنند تا پرتر و زیباتر شود. کسانی که کار ژل لب مدل روسی را انجام می دهند، باید برای تزریق، نهایت دقت و ظرافت خود را به کار گیرند تا مشتری رضایت کامل داشته باشد.

این در حالی است که بسیاری از افراد تمرکز خود را روی لب بالایی می گذارند و توجهی به لب پایینی ندارند. البته در برخی از افراد هم نیازی به تزریق ژل به لب پایین نیست؛ اما در در بعضی موارد، برای اینکه لب تقارن بیشتری داشته باشد و طبیعی تر جلوه کند، مقداری فیلر را به لب پایین نیز تزریق می کنند.

روش تزریق لب مدل روسی

اکنون تا حدودی با مدل ژل لب روسی آشنایی دارید. در این بخش می خواهیم بدانیم که در روش روسی، چگونه تزریق را انجام می دهند. به صورت کلی برای ژل لب، فیلر را به صورت افقی تزریق می کنند؛ اما در مدل روسی، تزریق به مقدار خیلی کم و به صورت عمودی انجام می شود. در تزریق فیلر لب مدل روسی، از سرنگ هایی با سر کوچکتر استفاده می کنند تا بتوانند فیلر را دقیق تر تزریق کرده و کنترل بیشتری روی کار خود داشته باشند.

روش تزریق لب مدل روسی

نکته ای که اهمیت زیادی دارد و باید به آن توجه کنید، انتخاب متخصص خوب و کاربلد است؛ زیرا همان طور که پیش از این بیان کردیم، در تزریق به سبک روسی، امتداد لب ها مورد توجه قرار گرفته و به این قسمت فیلر تزریق می شود. اگر شما پزشک خوبی را برای تزریق خود انتخاب نکنید، ممکن است که فیلرها به مناطق کناری لب، گسترش پیدا کنند و لب شما دیگر زیبایی قبل را نداشته باشد.

پیش از این گفتیم که ژل لب روسی در ناحیه V شکل لب انجام می شود. وقتی که به این منطقه ژل لب تزریق می کنند، بخش میانی و خارجی لب بیشتر می شود. سپس در آخر کار، شکل لب شبیه به چادر می شوند که به همین دلیل گاهی به مدل روسی، مدل چادری نیز می گویند.

آیا تزریق ژل لب مدل روسی درد  زیادی دارد؟

شاید فکر کنید که تزریق ژل لب روسی درد زیاد و غیر قابل تحملی داشته باشد، اما اینگونه نیست؛ زیرا در این روش، در ناحیه های کوچکی از لب تزریق انجام می شود و به همین دلیل با کمترین میزان درد همراه است. علاوه بر این، برای اینکه شما دردی را تحمل نکنید، از مواد بی حسی استفاده می کنند. به صورت کلی تزریق فیلر لب به سبک روسی درد زیادی را به دنبال نخواهد داشت که همین امر موجب شده افراد زیادی این روش تزریق ژل لب را به روش های دیگر ترجیح دهند.

آیا تزریق ژل لب مدل روسی درد  زیادی دارد؟

7 برند برتر ژل لب روسی

اکنون به معرفی تعدادی مارک ژل لب، که تمامی آنها از برندهای مشهوری هستند می پردازیم. در حال حاضر از رایج ترین و بهترین فیلرهایی که برای بزرگ کردن و تقویت ظاهری لب انجام می دهند، فیلرهایی هستند بر پایه هیالورونیک اسید ساخته شده اند. هیالورونیک اسید، ماده ای مشابه ژل است که از باکتری های مختلف تشکیل شده است.

در صورتی که برای شما ژل بی کیفیتی تزریق شود، ممکن عوارض جدی برایتان به وجود آید و این عوارض تا آخر عمر روی زیبایی شما تأثیر بگذارند. به همین دلیل باید ابتدا از موادی که برایتان استفاده می کنند، مطمئن شوید و سپس اقدام به تزریق ژل کنید. برای شناخت بهترین برندهای ژل لب، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

1. ژل لب پرفکتا

یکی از فیلرهایی که در مدل روسی برایتان استفاده می کنند، ژل لب پرفکتا است که از کشور فرانسه تولید می شود. از این ژل برای از بین بردن چین و چروک ها و کانتورینگ صورت و تزریق لب استفاده می کنند. برخی از مراکز زیبایی برای تزریق فیلر لب مدل روسی، از ژل لب پرفکتا استفاده می کنند که عوارض خاصی را به دنبال ندارد.

2. ژل لب ژوویدرم

ژل لب ژوویدرم، از بهترین فیلرهایی است که می توانید از آن برای تزریق ژل لب روسی استفاده کنید.این فیلر یکی از بهترین و امن ترین ژل های جهان به شمار می رود که مورد تأیید سازمان غذا و دارو واقع شده است. ماده های فعال و اصلی ژل لب ژوویدرم، اسیدهای هیالورونیک که یکی از مواد طبیعی بدن به شمار می روند، هستند. ژل لب ژوویدرم می تواند حجم و زیبایی لب شما را چند برابر کند.

ژل لب ژوویدرم

3. ژل لب رستلین

یکی دیگر از فیلرهای لبی که قصد معرفی آن را داریم، ژل لب رستلین است که به کمک اسیدهای هیالورونیک ساخته می شود. از این فیلر می توانید برای از بین بردن چین و چروک و افزایش حجم لب ها استفاده کنید. اگر پس از تزریق ژل لب رستیلین، ظاهر خود را دوست نداشتید، می تواندی با تزریق برخی از آنزیم های مخصوص، لب خود را به شکل اول باز گردانید.

4. ژل لب تئوسیال

ژل لب تئوسیال، از دیگر برندهای ژل لب است که بر پایه هیالورونیک اسید ساخته می شود. این فیلر لب، نسبت به بقیه ژل ها از ماندگاری بیشتری برخوردار است و برای از بین بردن چین و چروک ها، تغییر حالت لب و دیگر موراد این چنینی کاربرد دارد.

5. ژل لب بلترو

یکی دیگر از بهترین برندهای فیلری که می توانید برای تزریق لب استفاده کنید، ژل لب بلترو است که بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد. اگر به پروتئین های گرم آلرژی دارید، به هیچ عنوان نباید از فیلر لب مدل بلترو استفاده کنید.

6. ژل لب استایلج

اگر می خواهید ژل لب روسی را انجام دهید، استفاده از فیلر استایلج یکی از بهترین گزینه ها برایتان به شمار می رود. با استفاده از فیلر استایلج، می توانید فرم بینی و لب ها را طبق سلیقه خودتان انتخاب کنید. ژل استایلج 6 تا 24 ماه ماندگاری دارد.

ژل لب استایلج

7. ژل لب کره ای رووفیل

فیلر رووفیل از آن دسته برندهایی به شمار می رود که امروزه نظر افرا بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. این فیلر از خاصیت ضد التهابی برخوردار بوده و 12 ماه ماندگاری دارد. در این روش، فیلر به صورت آرام آرام اسید هیالورونیک را جذب پوست می کند.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق

قبل از اینکه تزریق ژل لب روسی را انجام دهید، باید نکاتی را رعایت کنید. برای مثال اگر قبلا تزریق ژل داشته اید، باید صبر کنید تا به صورت کامل تأثیرات آن از بین برود یا حداقل دو هفته قبل از تزریق ژل، فیلرهای موجود در لب های را تخلیه کنید. این امر موجب زیباتر شدن جلوه لب شما و به دست آمدن نتیجه قابل قبول و دلخواهتان شود؛ زیرا اگر قبل از تزریق لب روسی فیلری در لب شما وجود داشته باشد، نتیجه آن چیزی که انتظارش را دارید نخواهد شد.

بعد از ژل لب روسی که یکی از بهترین روش های فیلر لب به شمار می رود، باید مانند سایر روش ها مراقبت هایی را انجام دهید. لمس کردن لب خود پس از تزریق فیلر، ممنوع است. 2 تا 3 روز پس از تزریق ژل، باید از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید؛ زیرا ممکن است مشکلاتی برایتان ایجاد شود. برای اینکه از مقدار تورم و قرمزی لب های خود بکاهید، می توانید روی آنها یخ قرار دهید.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق

پس از تزریق ژل، نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار بگیرید. همچنین از رفتن به مکان هایی مانند سونا و اتاق های بخار خودداری کنید. در اوایل تزریق ژل، باید مراقب باشید که هنگام خوابیدن، هیچ فشاری به لب هایتان وارد نشود. اگر نکاتی که تا کنون بیان کرده ایم را رعایت کنید، قطعا فرم و حالت لبتان را دوست خواهید داشت و دیگر نیازی به استفاده از آنزیم برای تخلیه ژل ها نخواهید داشت.

ماندگاری ژل لب روسی

اینکه ژل لب چقدر برایتان ماندگار باشد، به نوع فیلری که استفاده می کنید بستگی دارد. معمولا تزریق فیلر لب به سبک روسی بین 9 تا 12 ماه ماندگاری دارد. برخی از افراد به طور دلخواه هر 6 تا 9 ماه یک بار برای حفظ ظاهر لب، دوباره ژل تزریق می کنند. البته با توجه به بدن و نوع ژلی که برایتان تزریق شده، این مدت زمان متفاوت است. همان زور که پیش از این گفتیم برخی از ژل ها تا 24 ماه هم ماندگاری دارند.

مزایا و معایب ژل لب روسی

ژل لب روسی، مزایا و معایب بسیاری دارد. وقتی که تزریق را به سبک روسی انجام می دهید، حالت لب، فرمی عروسکی پیدا می کند و باعث زیباتر شدن آن می شود. علاوه بر این، در مدل روسی افزایش حجم لب و پر کردن آنها، حالتی طبیعی و نرمال دارد. این در حالی است که برخی از روش ها، حالت بدی به لب ها می دهند و حجم آنها کاملا مصنوعی و غیر طبیعی هستند. پس اگر به دنبال روشی برای تزریق ژل لب، که نه تنها درد زیادی نداشته، بلکه حالت و فرم آن هم طبیعی باشد، ژل لب روسی گزینه خوبی برای شما به شمار می رود.

مزایا و معایب ژل لب روسی

از معایب ژل روسی می توان گفت که این سبک، برای هر کسی مناسب نیست؛ یعنی همه افراد نمی توانند از این روش استفاده کنند. اگر قصد شما از تزریق ژل، بهبود ظاهر و لیفت لب های خود هستید، ژل لب مدل روسی برای شما مناسب است؛ اما اگر می خواهید لبه های بیرونی لب ها، یعنی اطراف و بیرون آنها را گسترش دهید، این روش برای شما مناسب نیست و باید به دنبال سبک دیگری بگردید.

برخی از افراد ویژگی هایی دارند که سبک روسی برایشان مناسب نیست؛ همان طور که پیش از این گفتیم، کسانی که چشم ریز و لب بزرگی دارند، بهتر است تزریق فیلر لب به سبک روسی را انجام ندهند. به طور کلی باید با توجه به سایر قسمت های صورت خود، سبک تزریق را انتخاب کنید. می توانید با یک متخصص پوست و مو درباره سبک تزریق خود مشورت کنید.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، ویژگی ها و نکاتی درباره ژل لب روسی را بیان کردیم. این سبک تزریق ژل، طرفداران زیادی دارد. همین طور عوارض کم و جلوه زیبای سبک روسی، موجب جلب نظرات بسیاری شده است. توجه داشته باشید که تنها استفاده از برند فیلر خوب، نمی تواند نتیجه دلخواه شما را به دنبال داشته باشد. انتخاب پزشک که حرفه ای، از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه کنید. اگر شما هم تا کنون ژل لب مدل روسی را انجام داده اید، می توانید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا