آگهی

پرفروش‌ترین دستگاه زیبایی کدام است؟

زیبایی از جمله ویژگی‌هایی به شمار می‌رود که برای تمام مردم دنیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. تمامی افراد برای این که بتوانند با ظاهری آراسته در جامعه حضور یابند، به دنبال روش‌های مناسب برای برآورده کردن این نیاز خود هستند. زیبایی اندام و چهره برای همه اشخاص مخصوصا خانم‌ها مسئله مهمی است و به همین دلیل امروزه دستگاه‌های زیادی تولید می‌شوند تا برای داشتن پوستی زیبا و شاداب به افراد کمک کنند.

انواع مختلفی از دستگاه‌ها برای زیباسازی و بازسازی پوست وجود دارند. روز به روز اهمیت زیبایی و داشتن پوستی سالم و شاداب برای مردم بیشتر می‌شود؛ به همین خاطر میزان مراجعه به مراکزی که خدمات زیباسازی را انجام می‌دهند، بیشتر می‌شود. با بالا رفتن آمار تقاضا برای چنین مسئله‌ای، برخی به فکر خرید دستگاه زیبایی هستند.

دستگاه‌های جوان سازی پوست، دستگاه لیزر، دستگاه لاغری و… همگی دستگاه‌هایی پرطرفدار محسوب می‌شوند که برای زیباسازی کاربرد دارند. آشنایی با پرفروش‌ترین دستگاه زیبایی می‌تواند در انتخاب دستگاه مناسب به شما کمک کند. در صورتی که به دنبال پرفروش‌ترین دستگاه‌های زیبایی هستید، تا پایان این مطلب با ما باشید تا اطلاعاتی در این خصوص در اختیارتان قرار دهیم.

از دیگر خدمات زیبایی بهترین سالن زیبایی زنانه تهران، از بین بردن موهای زائد است.

دستگاه لیزر آلما هارمونی

یکی از دستگاه‌های پرفروش موجود در بازار، دستگاه لیزر آلما هارمونی را می‌توان نام برد. این دستگاه زیبایی دارای 3 طول موج با اثرات مشابه برای رفع موهای زائد است. با استفاده از این دستگاه می‌توان موهای زائد با ضخامت مختلف را از بین برد. زمانی که از این دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود، باید فرد مورد نظر با ژل مخصوص از محلی که قصد لیزر آن را دارد، محافظت کند.

در دستگاه آلما هارمونی سیستم خنک‌کننده وجود دارد که بسیار قدرتمند است. دمایی که این سیستم ایجاد می‌کنند، حدودا تا منفی 16 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. این ویژگی دستگاه موجب می‌شود که فرد هنگامی که لیزر انجام می‌دهد، احساس درد نداشته باشد؛ همچنین سوزشی به خاطر انجام لیزر بر روی پوست خود حس نمی‌کند. از این دستگاه می‌توان برای همه افراد با رنگ پوست متفاوت استفاده کرد و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

دستگاه لیزر آلما هارمونی XL PRO از دو موتور خنک کننده ی مجزا مبتنی بر سیستم Smart Cooling برخوردار می باشد. این سیستم دمای دستگاه را با اندازه گیری دما و میزان رطوبت محیط به صورت کاملا هوشمند تنظیم می کند.

این دستگاه لیزر موهای زائد می‌تواند پس از 6 تا 8 جلسه انجام لیزر، موهای زائد بدن را از بین ببرد. به طور کلی این دستگاه نمونه‌ای باکیفیت و پرطرفدار از دستگاه‌های لیزر است.

دستگاه لیزر تیتانیوم

از جمله دیگر دستگاه‌های پرفروش می‌توان به دستگاه لیزر مو تیتانیوم اشاره کرد. این دستگاه از طول موج قوی برخوردار است. این موج‌ها توسط دو هندپیس در اندازه‌های مختلف به بخش‌هایی بدن می‌رسند. لیزر با دستگاه تیتانیوم برای تمامی افراد با هر رنگ پوستی امکان‌پذیر است. همان طور که اشاره کردیم این دستگاه دو هندپیس دارد که به کمک آن، می‌توان موهای زائد در هر قسمتی از بدن را به راحتی لیزر کرد.

دستگاه لیزر تیتانیوم ویژگی دارد که می‌تواند محدوده بیشتری (حدود چهار سانتی متر) را برای لیزر در بر گیرد. این ویژگی موجب می‌شود که هر جلسه انجام لیزر زمان کمتری نیاز داشته باشد و بسرعت کار انجام شود. ضخامت مو و رنگ پوست عوامل مهمی در لیزر مو هستند. با این دستگاه می‌توان موهای زائد با هر ضخامتی را از میان برداشت. این دستگاه زیبایی یکی از دستگاه‌هایی است که کمترین میزان خطر را دارد.

یکی از دلایل محبوبیت این دستگاه کارایی بسیار بالای آن و کسب نتایج بسیار موثر در زمینه ی حذف موهای زائد می باشد. این دستگاه به دلیل برخورداری از زاویه ی تابش لیزر وسیع تر نسبت به نمونه های دیگر قادر به پوشش بیشتر سطح پوست می باشد.

در این دستگاه، تکنولوژی را به کار برده‌اند که قابلیت لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست برنزه ای دارند، در تمام فصل‌ها فراهم شده است. معمولا 6 تا 8 جلسه انجام لیزر موهای زائد توسط این دستگاه می‌تواند نتیجه بخش باشد.

دستگاه لیزر تیتانیوم

دستگاه لاغری کرایولیپولیز

دستگاه کرایولیپولیز با استفاده از سرما به منجمد کردن سلول‌های چربی موجود در زیر پوست می‌پردازد. سرمایی که این دستگاه ایجاد می‌کند، موجب می‌شود تا سلول‌های چربی دچار انجماد شوند و از بین بروند. بدن در یک واکنش کاملا طبیعی می‌تواند بعد از مدتی، این سلول‌های از بین رفته را خارج کند. قبل از هر چیزی باید محل مورد نظر برا از بین بردن چربی‌ها مشخص شود، سپس با توجه به میزان چربی‌های این قسمت عملیات مکش انجام می‌شود.

همان طور که از نام دستگاه لاغری کرایو لیپولیز مشخص است عملیات کاهش وزن و چربی زدایی با این دستگاه مبتنی بر روش یا سیستم کرایولیپولیز Cryolipolysis صورت می گیرد. در این روش سلول های چربی که در مدت زمان طولانی تشکیل شده اند و بر روی هم انباشته گردیده اند و بدن توانایی جداسازی آنها را ندارد از بین برده می شوند.

مکش دستگاه لاغری کرایولیپولیز به حدی است که می‌توان آن را تحمل کرد. این دستگاه زیبایی که از پرفروش‌ترین دستگاه‌های موجود محسوب می‌شود، آسیبی به دیگر بافت‌های بدن وارد نمی‌کند. پس از این که سلول‌های چربی از طریق سیستم خنک‌کننده دستگاه دچار انجماد شدند، برای دفع راحت‌تر آن‌ها توسط بدن، اپراتور به ماساژ می‌پردازد. این عمل موجب می‌شود که فرد احساس درد داشته باشد.

دستگاه هایفو اولترا

یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های زیبایی است که برای لیفتینگ صورت به کار می‌رود. با استفاده از این دستگاه می‌توان بدون نیاز به عمل جراحی لیفتینگ انجام داد. تنها با یک جلسه می‌توان نتیجه دلخواه را به دست آورد. لیفتینگ با این دستگاه ماندگاری بالایی دارد. دستگاه هایفو اولترا با استفاده از امواج صوتی با دقت بالا عملیات جوان‌سازی را انجام می‌دهد.

امواج اولتراسوند با این دستگاه به هر عمقی از بدن که در نظر داشته باشید، با قدرت زیادی وارد و متمرکز خواهد شد. در هنگام انجام این عملیات هیچ آسیبی به دیگر بافت‌های بدن وارد نمی‌شود. این دستگاه پنج کارتریج دارد که تعدادی از آن‌ها برای جوان‌سازی صورت و تعدادی دیگر برای جوان‌سازی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. کارتریج‌های 1.5، 3 و 4.5 میلی متر برای صورت و کارتریج‌های 8 و 13 میلی متر برای بدن به کار می‌روند.

 این دستگاه با متمرکز کردن امواج صوت در لایه های زیرین پوست عمل جوانسازی را به طور کاملا موثر به انجام می رساند. برخلاف سایر روش های جوانسازی، دستگاه هایفو اولترا هیچگونه عواقب و عوارضی به همراه ندارد و یکی از بهترین راهکارهای موجود برای سلامت پوست می باشد. این دستگاه تلاقی علم پزشکی و مهندسی است. از همین رو مورد توجه بسیاری از متخصصان امر در سراسر دنیا قرار گرفته است.

در این دستگاه، مانیتوری وجود دارد که تمام مراحل عملیات لیفتینگ را نشان می‌دهد؛ به طور مثال کارتریج مورد استفاده از روی مانیتور کاملا مشخص است. این ویژگی موجب می‌شود تا احتمال اشتباه در انجام این کار بسیار پایین باشد.

جمع‌بندی

زیبایی مسئله‌ای است که برای تمامی افراد کم و بیش اهمیت دارد. با داشتن ظاهری زیبا و شاداب، می‌توانید تأثیرات مثبت آن را در زندگی ببینید و احساس اعتماد بنفس خود را افزایش دهید. خوشبختانه امروزه دستگاه‌هایی تولید شده‌اند که به کمک آن‌ها می‌توان شادابی و جوان‌سازی پوست را در هر سنی تجربه کرد. با مطالبی که بیان شد، سعی داشتیم پرفروش‌ترین دستگاه‌های زیبایی را به شما معرفی کنیم. با مراجعه به سایت شرکت تجهیز گستر لیزر به آدرس https://bmelaser.com می‌توانید انواع مختلفی از دستگاه‌های زیبایی را مشاهده کنید و با نمونه‌هایی از پرفروش‌ترین و پر طرفدارترین آن‌ها آشنا شوید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مهدیه

علاقه زیادی به مطالعه دارم و دوست دارم در زمینه های سلامتی اطلاعات زیادی کسب کنم و در این راستا این اطلاعات رو با دیگران به اشتراک بگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا