لیست 10 تایی بهترین آرایشگاه مردانه تهران

بهترین آرایشگاه مردانه تهران

بهترین آرایشگاه مردانه تهران کجاست؟ بهترین آرایشگاه مردانه در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟ اگر از افراد دهه شصتی و متولدین دهه هفتاد از آرایشگاه‌های زمان نوجوانی‌شان بپرسید، احتمالاً این جواب را دریافت می‌کنید که معمولاً آرایشگرها، 2 الی 3 مدل بیشتر بلد نبودند که یکی مخصوص دانش آموزان بود و سایر مدل‌ها برای افراد دیگر. اما با گذر زمان، مارکت آرایشگاه مردانه در ایران پیشرفت‌های زیادی داشته است. سال‌های قبل، آرایشگر‌ها یا سلمونی‌ها، صرفاً مکانی برای کوتاه کردن موی بلند شده و نامرتب شده بودند اما اکنون، با آموزش‌ها و تجربیاتی که آرایشگران مقیم تهران کسب کرده‌اند، شاهد خلاقیت‌ها و تجهیزات زیادی در آرایشگاه‌ها بوده‌ایم.

در هر جای تهران که باشید، از یک سنی به بعد تصمیم می‌گیرید که موی سروصورت خود را به دست آرایشگری ماهر بسپارید تا فرد آرایشگر چهره‌ی جذابی را به شما هدیه دهد. اما این‌که به سراغ چه آرایشگری برویم، سؤالی است که قطعاً به آن برخورده‌اید. واقعاً چگونه بهترین آرایشگاه مردانه تهران را پیدا کنیم؟ راه‌های زیادی برای پیدا کردن آرایشگاه‌های خوب در تهران وجود دارد. شما می‌توانید از آشنایی که حس می‌کنید برای ظاهر سروصورت خود ارزش قائل است، آدرس یک آرایشگر خوب را بگیرید. اما ما این کار را برای شما آسان کرده‌ایم! در اینجا می‌توانید تعدادی از بهترین آرایشگاه های مردانه تهران را پیدا کنید و در صورت نیاز به آن‌ها مراجعه کنید.

ازآنجایی‌که خدمات آرایشگاه‌ها، صرفاً در کوتاهی مو و ریش خلاصه نمی‌شود، می‌توانید با بررسی این آرایشگاه‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند، برای دریافت نوبت و مراجعه به آن‌ها اقدام کنید. پس تا پایان، همراه ما باشید.

ویژگی‌های بهترین آرایشگاه مردانه تهران چیست

پیش از آنکه بخواهیم به معرفی بهترین آرایشگاه‌ های مردانه تهران بپردازیم، قصد داریم بررسی کنیم که چه ویژگی‌هایی یک آرایشگاه معمولی را به یک آرایشگاه خوب تبدیل می‌کند.

ویژگی‌های بهترین آرایشگاه مردانه تهران چیست

 • رعایت نکات بهداشتی

حفظ رعایت بهداشت، از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ارکانی است که یک آرایشگاه باید به آن پایبند باشد. ازآنجاکه در صورت عدم رعایت بهداشت، امکان انتقال برخی از بیماری‌های پوستی وجود دارد، در یک آرایشگاه خوب، افراد باید برای ضدعفونی کردن لوازم چند بار مصرف، مقید بوده و زودبه‌زود برای تمیز کردن محیط آرایشگاه اقدام کنند.

 • تجربه‌ی بالا

آرایشگری کاری است که افراد، باعلاقه و تجربه در آن حرفه‌ای می‌شوند. بهترین آرایشگاه مردانه تهران باید دارای آرایشگری باشد که تجربه‌ی زیادی در این کار کسب کرده است. همچنین تسلط بر روی انواع مدل مو و توانایی پیاده کردن مدل مو‌های جدید از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین آرایشگاه در تهران به‌حساب می‌آید.

 • نظم

در حال حاضر برای مراجعه اکثر آرایشگاه های خوب تهران، باید وقت قبلی بگیرید. از ویژگی‌های یک آرایشگاه خوب، این است که درزمینه‌ی وقت دادن، نظم داشته باشد و برای زمانی که قرار است مشتری در اختیار او بگذارد، ارزش قائل شود.

 • تجهیزات به‌روز

وجود تجهیزات و اقلام آرایشگری به‌روز از فاکتور‌های مهم بهترین آرایشگاه مردانه تهران است. وجود تجهیزات مدرن، کیفیت کار آرایشگر را تا حد زیادی بالا می‌برد. همچنین اقلام دیگر مثل سرشور، سشوار و … در راحتی مشتری مؤثر خواهد بود.

 • موقعیت مکانی مناسب

شاید این موضوع خارج از بحث عملکرد آرایشگاه باشد. اما این‌که موقعیت مکانی آرایشگاه در محیط مناسبی باشد، یکی از پارامتر‌های مهم در انتخاب آرایشگاه است.

برخی دیگر از ویژگی‌ها، جزو خدمات جانبی یک آرایشگاه خوب به‌حساب می‌آید. مثلاً وجود اقلام پذیرایی و سرگرمی که برای زمانی که مشتری در صف نوبت نشسته است، کارآمد است.

در مقاله «بهترین آرایشگاه تهران» به معرفی بهترین آرایشگاه‌های زنانه تهران می‌پردازیم که می‌توانید مطالعه کنید.

شناخت خدمات بهترین آرایشگاه مردانه تهران

همان‌طور که گفتیم، آرایشگاه های خوب تهران، علاوه بر کوتاهی و مرتب‌سازی مو و ریش، خدمات زیاد دیگری هم ارائه می‌دهند.

شناخت خدمات بهترین آرایشگاه مردانه تهران

کوتاه کردن و پیاده‌سازی انواع مدل‌ها بر روی مو و ریش، پیاده‌سازی حالت‌های مختلف بر روی مو و ریش پس از شست و شوی مو و بعد از اصلاح، پاک‌سازی و لایه‌برداری‌های سطحی پوست، ماسک صورت، قرار دادن ماسک‌های از بین برنده‌ی جوش سرسیاه و موی زائد در اطراف بالای لپ، سشوار کشیدن، رنگ کردن مو به درخواست مشتری و … از دیگر خدماتی است که می‌توانیم از بهترین آرایشگاه مردانه تهران انتظار داشته باشیم.

همچنین درصورتی‌که قصد داشته باشید برای دامادی به آرایشگاه مراجعه کنید، می‌توانید از اقلام گریم برای داماد بهره‌مند شوید.

برای شناخت بهترین دکتر پوست مقاله «بهترین دکتر پوست تهران» را مطالعه کنید.

معرفی 10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه تهران

در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین بهترین آرایشگاه های مردانه تهران پرداخته‌ایم که خدمات خوبی ارائه می‌دهند و دارای ویژگی‌هایی‌ که بیان کردیم هستند.

1. مرکز زیبایی H

مجموعه زیبایی، آرایشی H واقع در سالنی به متراژ ۳۰۰ متر در بهترین لوکیشن پاسداران،با کلیه خدمات زیبایی شامل:

 • ماساژ
 • هیرکات و گریم داماد
 • پاکسازی و فیشیال
 • تتو و اسکالپ سر
 • مانیکور
 • پدیکور

شماره تماس :  ۰۲۱۲۲۸۸۷۷۶۳
آدرس : پاسداران،نگارستان ۱۰ ام.پلاک ۳.واحد ۲

<< تخفیف ۵ درصدی برای مشتریان سایت لنداسپا >>

2. آرایشگاه نگار

آرایشگاه نگار که در محدوده ونک قرار دارد، دارای کارکنانی باتجربه و متخصص در زمینه پوست و مو است و در این زمینه خدمت‌رسانی می‌کند. همچنین این آرایشگاه دارای پارکینگ اختصاصی است که یکی از مزایای مهم یک آرایشگاه به‌حساب می‌آید.

3. آرایشگاه حمید بخشی

آرایشگاه حمید بخشی، بدون شک در رأس لیست بهترین آرایشگاه مردانه تهران قرار دارد. این آرایشگاه، محبوبیت زیادی در بین مشتریان پیداکرده و خدماتی مثل اصلاح صورت طبق آناتومی چهره، پاک‌سازی پوست، خدمات کراتینه و ویتامینه مو، خدمات رنگ مو و … ارائه می‌دهد.

آرایشگاه حمید بخشی

همچنین سالن این آرایشگاه، دارای دستگاه سولاریوم است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این آرایشگاه همچنین خدمات تخصصی برای گریم داماد ارائه می‌دهد.

4. آرایشگاه هامیا

هامیا در لیست بهترین آرایشگاه مردانه در تهران قرار دارد. خدماتی ازجمله کراتینه مو، پاک‌سازی پوست، ماساژ صورت و … در این آرایشگاه انجام می‌شود. هامیا در گریم داماد هم تخصص دارد.

5. آرایشگاه مردانه آس

آس را می‌توان به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه شرق تهران معرفی کرد. آرایشگاه آس به‌صورت تخصصی گریم داماد را انجام می‌دهد. وجود تجهیزات پیشرفته برای پاک‌سازی پوست و همچنین آرایشگران ماهر و باتجربه، در کنار محیطی با تم فانتزی برای کودکان، این آرایشگاه را به یکی از خوب‌های این مارکت تبدیل کرده است.آرایشگاه مردانه آس

6. آرایشگاه سان

سان در لیست بهترین آرایشگاه مردانه غرب تهران قرار دارد. بهره‌گیری از مدرن‌ترین تجهیزات لازم برای یک آرایشگاه، از ویژگی‌های مثبت سان است. همچنین خدماتی مثل کراتینه مو، ماساژ مو و … را می‌توانید در این آرایشگاه درخواست کنید.

7. آرایشگاه مردانه فرست کلاس

این آرایشگاه دارای دو شعبه است که و در رأس لیست بهترین آرایشگاه مردانه غرب تهران و همچنین شمال تهران قرار دارد. خدمات اسپا، ماساژ مو، کراتینه و ویتامینه مو و … از خدماتی است که می‌توانید از فرست کلاس درخواست کنید. برای آشنایی با اسپا مقاله «اسپا چست» را مطالعه نمایید.

آرایشگاه مردانه فرست کلاس

8. آرایشگاه شاهکار بهترین آرایشگاه مردانه تهران

این آرایشگاه از آرایشگاه‌های چند شعبه‌ای است که از محبوب‌ترین‌های این مارکت به‌حساب می‌آید. کارکنانی مجرب و مسئولیت‌پذیر در شعب این آرایشگاه مشغول به کار هستند که همین موارد شعب این سالن را در لیست بهترین آرایشگاه مردانه تهران قرار می‌دهد.

آرایشگاه شاهکار بهترین آرایشگاه مردانه تهران

8. آرایشگاه پرشیا

این سالن از قدیمی‌ترین و بهترین آرایشگاه های مردانه تهران به‌حساب می‌آید. کارکنان این مجموعه از تجربه‌ی زیادی برخوردارند که خدماتی مثل پروتز مو، کراتینه مو، تقویت و پروتئینه مو، پاک‌سازی و زیبایی پوست و … ارائه می‌دهند.

اگر به دنبال بهترین مراکز اسپا هستید مطالعه مقاله «بهترین مرکز اسپا در تهران» را از دست ندهید.

9. آرایشگاه لوتوس

یک گروه حرفه‌ای در سالن لوتوس مشغول به کار هستند. این گروه، خدماتی مثل لایه‌برداری و جوان‌سازی پوست برای رفع جوش های سرسیاه را به شکل تخصصی انجام می‌دهند و در کنار آن، انواع بخور را برای شادابی صورت ارائه می‌دهند.

10. آرایشگاه آرسس

این آرایشگاه در لیست بهترین آرایشگاه مردانه شرق تهران قرار می‌گیرد. ارائه خدماتی مثل ماساژ صورت، فرم دهی صورت، پاک‌سازی و جوان‌سازی پوست، کراتینه و ویتامینه مو و … از خدماتی است که این سالن را جزء بهترین‌ها قرار داده است.

سخن پایانی

بهترین آرایشگاه مردانه تهران باید در رعایت بهداشت محیط سالن کوشا باشد، از آرایشگران حاذق استفاده کند، تجهیزات مدرنی داشته باشد و … . همچنین ارائه خدمات مختلف ازجمله اصلاح و حالت‌دهی مو و ریش، پاک‌سازی پوست، ارائه انواع ماسک برای صورت، پاک‌سازی گوش و … ازجمله خدماتی هستند که از بهترین آرایشگاه در تهران انتظار می‌رود. در این مقاله، سعی کردیم تعدادی از آرایشگاه‌های خوب تهران ازنظر مشتریان را به شما عزیزان ارائه دهیم تا درصورتی‌که به دنبال بهترین آرایشگاه مردانه در تهران بودید، بتوانید بر روی آن‌ها تحقیقات لازم را به عمل بیاورید. لازم است تا شما عزیزان، نیازی که دارید را با خدمات قابل ارائه در این آرایشگاه‌ها مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای خود، انتخاب کنید.

امیدواریم توانسته باشیم تا شما را در مسیر پیدا کردن بهترین آرایشگاه مردانه تهران راهنمایی کرده باشیم. همچنین درصورتی‌که سؤالی در این زمینه برای شما وجود داشت، در قسمت نظر‌ات آن را برای ما به ثبت برسانید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید
دکمه بازگشت به بالا