تاریخ امروز :آذر 12, 1400

ماساژ بدن به بدن ، چگونه از این روش درمانی لذت بخش سود ببریم؟

به جرات می‎توان گفت که لذت‎بخش‎ترین درمان شناخته‎شده تا کنون، ماساژ بدن به بدن است. هنگامی که پس از یک روز کاری سخت و بدون تحرک و یا فعالیت بدنی سنگین، کوفته و کسل هستید، هیچ چیز مانند یک ماساژ حرفه ­ای که احساسات شما را نیز بر می‎انگیزاند، نشاط‎بخش و آرامش‎دهنده نیست. ماساژ بدن به بدن به عنوان یک ماساژ کامل و فوق العاده شهوانی شناخته می‎شود که در آن ماساژور نه تنها از دستان بلکه از کل بدن برهنه خود برای تحریک و تهییج شخص استفاده می­کند. ماساژ بدن به بدن غالبا شامل ماساژ نواحی محرک و آلت جنسی نیز می‎شود که موجب آرامش جسمی می‎گردد.

برخلاف باور عامه، ماساژ بدن به بدن آن مفهوم سست و خنده‎داری که در تلویزیون و یا فیلم‎های پورن نشان داده می‎شود نیست و اگر درست انجام شود، شکلی از هنر عاشقانه و تحریک آمیز است که ریشه آن به دوران روم باستان و مصر بازمی‎گردد.

در حین ماساژ بدن به بدن، ماساژور از انحناهای بدن زنانه خود برای القای احساسات متنوع استفاده می‎کند. همچنین از سینه‎ها، ران‎ها، شکم، پاها، ساق‎ها و بازوها با سرعت و فشار متفاوت برای تحریک تمامی نقاط بدن ماساژگیرنده استفاده می‎شود.

در ماساژ بدن به بدن، ماساژور سعی می‎کند تا حداکثر تماس پوستی را با ماساژگیرنده برقرار کند و حتی نفس گرم خود را به پوست فرد برساند. این کار بر ذات تحریک‎آمیز این نوع از ماساژ می‎افزاید.

تاریخچه ماساژ بدن به بدن

 

ماساژ بدن به بدن ، چرا و چگونه!! 1 ماساژ بدن به بدن ماساژ بدن به بدن ، چگونه از این روش درمانی لذت بخش سود ببریم؟ d985d8a7d8b3d8a7da98 d8a8d8afd986 d8a8d987 d8a8d8afd986 d88c da86d8b1d8a7 d988 da86daafd988d986d987

برخی از مردم بر این باور هستند که ماساژ بدن به بدن یک تجربه روحانی است که ریشه در تعالیم بودایی و هندویی دارد و اولین بار هندوها در هند باستان از آن استفاده می‎کرده‎اند. آن‎ها این ماساژ را نوعی مدیتیشن می‎دانند که می‎تواند انرژی جنسی و خلاق را کنترل کند و انسان را به سمت روشنفکری و سعادت هدایت کند. همچنین هندوها بر این باورند که در زمانی که ماساژگیرنده، سعی در داشتن حداکثر تمرکز بر بدن خود و لذت بردن از زمان حال را دارد، ماساژ بدن به بدن موجب حرکت و چرخش انرژی زندگی در مراکز انرژی یا چاکراها می‎شود.

بنابراین احساسات جسمی ناشی از ماساژ بدن به بدن، موجب رسیدن به تجربه‎ای روحانی و مقدس برای ذهن، بدن و روح فرد می‎شود. بسیاری از المان‎های ماساژ کامل، بدن ریشه در تعالیم مذهبی دارند و ماساژور بایستی با دقت و توجه زیاد برای القای احساس آرامش درونی در فرد و باز کردن درهای لذت شدید جنسی، آن‎ها را انجام دهد.

فواید ماساژ بدن به بدن

ماساژ بدن به بدن ، چرا و چگونه!! 2 ماساژ بدن به بدن ماساژ بدن به بدن ، چگونه از این روش درمانی لذت بخش سود ببریم؟ d985d8a7d8b3d8a7da98 d8a8d8afd986 d8a8d987 d8a8d8afd986 d88c da86d8b1d8a7 d988 da86daafd988d986d987 2

 فواید زیادی برای ماساژ بدن به بدن ذکر شده‎اند که در ادامه به توضیح آن‎ها پرداخته خواهد شد.

ماساژ بدن به بدن، دشمن آنفولانزا

دانشمندان کشف کردند که حتی یک ماساژ، سیستم ایمنی بدن را به طور ناباورانه‎ای تحت تاثیر قرار می‎دهد. این تاثیر به خاطر کاهش چشمگیر هورمون کورتیزول یا استرس است که مقدار زیاد آن موجب کشته شدن گلبول‎های سفید خون می‎شود. علاوه بر این، بهبود چرخش لنف در رگ‎های لنفاوی به خروج عوامل بیماری‎زا مانند ویروس‎ها کمک می‎کند. بنابراین ماساژ، تا حد زیادی از ابتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می‎کند.

خواب راحت با ماساژ بدن به بدن

استرس و نگرانی عواملی هستند که به شدت کیفیت خواب را تحت تاثیر قرار می‎دهند. کاهش این دو عامل توسط ماساژ موجب خواب راحت و آرام در طول شب می‎شود.

بهبود گردش خون با ماساژ بدن به بدن

با اعمال فشار و تحریک نقاط مختلف بدن در حین ماساژ، گردش خون بهبود می‎یابد و مشکلاتی مانند گرفتگی عضله، گره‎های عضلانی و پوست خشک و واریس را از بین می‎برد

پوست درخشان با ماساژ بدن به بدن

روغن گرم استفاده شده هنگام ماساژ موجب باز شدن حفرات پوستی و تازه شدن سلول‎های پوستی می‎شود. همچنین با مرطوب شدن پوست درخشندگی و روشنایی چشمگیری در پوست شما مشاهده می‎شود.

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای مساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند.که لند اسپا متولد شد