سلامت

بهترین دکتر ریه در تهران کیست؟ لیست 10 تایی

بهترین دکتر ریه در تهران باید ویژگی هایی داشته باشد که شما از مراجعه به آن پزشک پشیمان نشوید. یکی از این ویژگی ها برخورد خوب است؛ پزشک باید با بیمار محترمانه صحبت کند و رفتارش طوری نباشد که بیمار ناامید شود و درمان خود را رها کند. یک پزشک ماهر و باتجربه معمولا به خوبی این نکات را درک و همواره از آنها پیروی می کند. اگر دچار مشکلات ریوی هستید و در تهران زندگی می کنید تا انتها همراه ما باشید. ما در این مقاله از لنداسپا، بهترین دکتر ریه در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

لیست ده تایی از بهترین دکتر ریه در تهران

لیست ده تایی از بهترین دکتر ریه در تهران

آیا به دنبال بهترین دکتر ریه تهران می گردید؟ نیازی نیست راه دوری بروید؛ زیرا با خواندن این لیست شما با بهترین دکترای ریه در تهران آشنا می شوید. همه این پزشکان از لحاظ اخلاق و احترام به بیمار جزو بهترین ها هستند. ما سعی کرده ایم پزشکانی را معرفی کنیم که در عین داشتن تجربه بالا، در معتبرترین دانشگاه ها تحصیل کرده باشند. معمولا مطب بهترین دکتر ریه در تهران همیشه شلوغ است، اما ما پزشکانی را انتخاب نموده ایم که شما را با کمترین معطلی پذیرش کنند.

دکتر اردا کیانی

دکتر اردا کیانی یکی از بهترین دکترای ریه در تهران شناخته می شوند و جزو باحوصله و حاذق ترین پزشکان تهران هستند. ایشان ابتدا مدرک تخصص داخلی را گرفتند و سپس در مقطع فوق تخصص ریه تحصیل نمودند. تمامی مراجعه کنندگان از مهارت و تشخیص دکتر کیانی تعریف می کنند و همین عامل باعث شد ما نام ایشان را در لیست بهترین فوق تخصص ریه در تهران بیاوریم. داروهایی که دکتر کیانی تجویز می کنند، همگی عالی هستند و تأثیر بسیار خوبی بر روی بیماری شما می گذارند.

دکتر عاطفه عابدینی

دکتر عاطفه عابدینی

 دکتر عابدینی علاوه بر این که بهترین دکتر ریه در تهران هستند، مدرک فوق تخصص ریه دارند. اکثر کسانی که به ایشان مراجعه کرده اند، می گویند که دکتر عابدینی بسیار خوش برخورد هستند و درصورتی که سؤالی داشته باشید، خیلی دقیق و واضح به شما پاسخ می دهند. ایشان از لحاظ اخلاقی و علمی عالی هستند و لقب بهترین متخصص ریه در تهران واقعا برازنده دکتر عابدینی است. شما می توانید برای درمان سارکوییدوز و عفونت ریه به ایشان مراجعه نمایید.

دکتر محمود کریمی

دکتر کریمی نیز متخصص داخلی و فوق تخصص ریه در تهران هستند. ایشان وقت زیادی برای بیمار می گذارند و با صبر و حوصله به حرف های شما گوش می دهند. همه مراجعه کنندگان از برخورد متین دکتر عابدینی تعریف می کنند. ایشان با بیش از 21 سال تجربه طبابت، یکی از باتجربه ترین پزشکان این حوزه محسوب می شوند. ایشان مراجعه کنندگان زیادی دارند؛ ولی نوبت ها را طوری تنظیم می کنند که بیشتر از 15 دقیقه معطل نشوید.

دکتر حسین کاظمی زاده

دکتر حسین کاظمی زاده

دکتر کاظمی زاده تخصص داخلی دارند و تحصیلات خود را تا مقطع فوق تخصص ریه ادامه داده اند. ایشان انسانیت را سرلوحه کار خود قرار داده اند و واقعا برای بیماری وقت می گذارند و شما را به خوبی درک می نمایند. دکتر کاظمی زاده باحوصله و معلوماتی که دارند، روند درمان شما را آسان تر می کنند.

شما می توانید برای درمان انواع سل، آسم و آلرژی به ایشان مراجعه نمایید. دکتر کاظمی زاده جزو آن دسته از پزشکانی محسوب می شود که ابتدا درباره داروهایی که قبلا مصرف کرده اید، سؤالاتی می پرسند و سپس داروهایی متناسب با همان ها برایتان تجویز می کنند. گوش کردن دقیق به شرح حال بیمار، یکی از ویژگی های پزشک خوب است که خوشبختانه این ویژگی در دکتر کاظمی دیده می شود.

دکتر اسماعیل ایدنی

دکتر اسماعیل ایدنی فوق تخصص ریه و متخصص داخلی هستند. شما برای برطرف کردن آسم، سرفه های خشک، برونشیت ریه، خس خس سینه، درماتومیوزیت ریوی، عوارض کرونا، ذات الریه، تنگی نفس و دیگر مشکلات تنفسی این چنینی می توانید به ایشان مراجعه کنید. دکتر ایدنی با تجربه و اخلاق خوبی که دارند، به بیماران امید می دهند و از این لحاظ می توان گفت که بهترین دکتر ریه در تهران هستند.

 اگر ریه هایتان ضعیف است، برای این که جواب صددرصدی بگیرد و درمان شوید، حتما به مطب ایشان سری بزنید. خیلی از افراد بعد از پرتودرمانی ریه هایشان آسیب می بیند که برای درمان این مشکل دکترای ایدنی بهترین گزینه هستند.

دکتر رسول بهاری

دکتر رسول بهاری

دکتر بهاری به عنوان بهترین متخصص ریه در تهران و ایران، مراجعه کنندگان زیادی دارند. ایشان متخصص داخلی و فوق تخصص ریه هستند. دکتر بهاری سطح سواد بالایی دارند و همه تشخیص هایشان درست است. درمان مشکل تنفسی شدید، سرفه های وحشتناک، آسم و عفونت ریه، برخی از مهمترین خدمات ایشان به شمار می روند. اگر به دنبال پزشکی می گردید که برای بیماران وقت کافی بگذارد و به صورت دقیق شما را معاینه کند، بدون هیچ شکی پیشنهاد ما به شما دکتر رسول بهاری است.

دکتر علیرضا ثابت پور

 حتما تا کنون نام دکتر ثابت پور را همراه لقب بهترین دکتر فوق تخصص ریه در تهران شنیده اید. ایشان برخورد بسیار عالی دارند و بیماری شما را سریعا تشخیص می دهند. افراد بسیار زیادی برای درمان عفونت ریه به دکتر ثابت پور مراجعه کرده اند و نتیجه خوبی گرفته اند.

 ایشان تمامی دوره های رزیدنتی و فلوشیپی خود را تحت نظر کالج انگلستان گذراندند. یکی از افتخارات دکتر ثابت پور این است که مراحل سه گانه امتحان عضویت در کالج سلطنتی را با موفقیت به پایان رسانده اند. این امتحان تقریبا معادل بورد در ایران است.

دکتر حسن الله صادقی

یکی از مزایای مراجعه به دکتر صادقی این است که به شما می گویند چرا بیمار شده اید و راه های درمان بیماری را برای شما توضیح می دهند. پس شما اطلاعات کلی درباره بیماری خود پیدا می کنید. ایشان بادقت کامل شرح حال شما را می شنوند و می توانند بیماری تان را به درستی تشخیص دهند. در مطب دکتر صادقی شما مدت طولانی معطل نمی شوید؛ زیرا تمام نوبت ها طوری تنظیم شده اند که بیمار منتظر نماند.

دکتر جواد نظری

دکتر جواد نظری

دکتر نظری از نظر مراجعه کنندگان بهترین دکتر ریه در تهران در نظر گرفته می شوند؛ زیرا مهارت بالایی دارد. ایشان از نظر اخلاقی و احترام به همراه بیمار عالی هستند و تشخیصشان بسیار قوی است. صبر زیادی در شنیدن وضعیت بیمار دارند و به عنوان یک پزشک با شما همدردی می کنند و شما را دلداری می دهند و برای تشخیص بهتر تست و نوار ریه تجویز می نمایند. شما برای رفع مشکلات زیر می توانید به مطب دکتر جواد نظری مراجعه کنید:

 • آسم
 • لخته خون در ریه (آمبولی)
 • انسداد ریه
 • عفونت ریه کودکان
 • آلرژی
 • برونشیولیات
 • آمفیزم ریوی
 • افت اکسیژن خون
 • خرخر و خر و پف
 • توده ریه
 • وقفه تنفسی موقع خواب (آپنه خواب)
 • خس خس سینه
 • آمبولی چربی
 • برونشیت

 دکتر سید مهدی طالب زاده

دکتر طالب زاده برای شما تست ریه انجام می دهند و تمام مشکلات تنفسی و ریوی شما را بررسی و درمان می کنند. ایشان متخصص داخلی و فوق تخصص ریه هستند. تشخیص عالی، یکی از ویژگی های بارز ایشان است. اگر می خواهید بیماری تان سریعا تشخیص داده شود، باید به یک پزشک حاذق و صبور مراجعه کنید که تمام حرف شما را بادقت بشنود.

نکته جالب توجه اینجا است که دکتر مهدی طالب زاده تمام این ویژگی ها دارند. اگر کودکتان بیمار است، ایشان استرس و ناراحتی شما را درک می کنند و با امید دادن به والدین نگرانی ها را کاهش می دهند. پس بهترین گزینه برای این گونه افراد دکتر طالب زاده هستند.

متخصص ریه چه کسی است؟

متخصص ریه چه کسی است؟

متخصص ریه یا همان پولمونولوژیست فردی است که در زمینه بیماری های دستگاه تنفسی تخصص دارد. دستگاه تنفسی شامل بخش های مانند ریه، عضلات تنفسی (عضلات بین دنده ای و دیافراگم) و مجاری هوایی (دهان، نای، حلق، بینی و حنجره) می شود. بهترین دکتر ریه در تهران می تواند بسیاری از بیماری ها و اختلالات تنفسی اعم از برونشیت، COPD، آسم و سرطان ریه را تشخیص دهد و آنها را درمان کند.

متخصصین ریه در واقع برای معالجه، تشخیص، پیشگیری از مشکلات تنفسی دوره دیده اند. علاوه بر تمامی این موارد، آنها درک خوبی از تأثیر هر بیماری تنفسی بر روی عملکردهای سیستم بدن دارند. بعضی از بیماری ها ناشی از دستگاه تنفسی هستند و برخی دیگر تنفسی ثانویه نام دارد و در واقع همان پیامد بیماری های تنفسی محسوب می شوند.

برای درمان کدام بیماری ها ریوی باید به متخصص مراجعه کنیم؟

برای درمان کدام بیماری ها ریوی باید به متخصص مراجعه کنیم؟

یک متخصص ریه امکان دارد به عنوان تنها متخصص واجد شرایط نمی تواند در برخی از زمینه ها فعالیت کند یا بخشی از تیم مراقبت باشد این تیم متشکل از یک آنکولوژی ست، متخصص قلب، متخصص آلرژی، پزشک مراقبت های اولیه، روماتولوژیست، ژنتیک است. برای درمان بیماری های زیر می توانید به بهترین دکتر ریه در تهران مراجعه کنید:

 • سرطان ریه
 • آسم: آسم نوعی بیماری مزمن تلقی می شود که با خس خس سینه، نفس تنگی، سرفه های شدید همراه است.
 • بیماری های ریه: آزبستوز، پنومونیت، بایسینوز، سیلیکوز از جمله بیماری های ریوی هستند که باید سریعا درمان شوند.
 • سل: نوعی بیماری عفونی است که به خاطر باکتری مایکوباکتریوم سل به وجود می آید.
 • بیماری برونشکتازی: وضعیتی است که به دلیل آسیب و گشادشدن مجاری تنفسی رخ می دهد و بسیار خطرناک است.
 • آمبولی ریه: در این بیماری یک یا چندین رگ در ریه ها با لخته خون بسته می شوند
 • آپنه خواب: اختلالی جدی است که موقع خواب اتفاق می افتند. در این بیماری به صورت پراکنده تنفس قطع می شود.
 • پنوموتوراکس تنشی: جمع شدن پیش رونده و جدی هوا در حرفه سینه را پنوموتوراکس می نامند. این بیماری باعث بریدگی یا پارگی ریه ها می شود.
 • انسداد مزمن ریه: به گروهی از بیماری ها گفته می شود که با التهاب همراه هستند و دستگاه تنفس را مسدود و محدود می کنند. مانند برونشیت مزمن و آمفیزیم
 • پلورال افیوژن: دکتر ریه حتما باید این بیماری را درمان کنددر این بیماری، مایعات بین غشاها اطراف ریه جمع می شوند نتیجه این بیماری نارسایی قلبی است

سخن نهایی

ما در این مقاله درباره ویژگی های بهترین دکتر ریه در تهران صحبت کردیم و سعی کردیم به شما بگوییم که برای درمان چه نوع بیماری هایی می توانید به متخصص ریه در تهران مراجعه کنید. مشکلات تنفسی شاید در ابتدا اهمیت چندانی نداشته باشند؛ اما اگر شدید شوند، عملکرد تمام دستگاه های بدن را مختل می کنند. پس باید در اولین فرصت آنها را درمان نمایید تا دچار عوارض جدی نشوید. اگر شما هم متخصص دیگری در تهران می شناسید که در زمینه ریه فعالیت می کند، می توانید نام ایشان را در قسمت نظرات بنویسید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

میلاد اعتمادی فر

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای ماساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند. که لند اسپا متولد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا