سلامت

بهترین متخصص زنان در شرق تهران کیست؟ لیست 10 تایی 1402

خانم ها باید به محض باردار شدن و یا حتی قبل از اقدام برای بارداری، تحت نظر یک پزشک متخصص زنان باشند. پیشنهاد می کنیم که حتما برای مراجعه به دکتر زنان به سراغ پزشکی بروید که در نزدیکی محل زندگی شما فعالیت می کند. زیرا در دوران بارداری نباید بیش از اندازه در خودرو و ترافیک بمانید. اگر در منطقه شرق تهران زندگی می کنید، حتما تا پایان این مقاله همراه ما باشید. ما در این مطلب فهرستی از بهترین متخصص زنان در شرق تهران را به شما معرفی می کنیم که با مراجعه به آنها می توانید زایمان راحتی داشته باشید.

البته علاوه بر دوران بارداری، ممکن است دلایل دیگری هم شما را مجبور به مراجعه به مطب دکتر متخصص زنان کنند. به عنوان مثال، ممکن است دچار عفونت های زنانه شوید و یا هر مشکل دیگری در این حوزه داشته باشید و مجبور شوید که به یک پزشک متخصص زنان مراجعه نمایید.

با توجه به این نکته، می توان گفت که مراجعه به بهترین پزشک زنان در شرق تهران فقط برای خانم های باردار نیست. بهتر است حتما این پزشکان را از قبل بشناسید تا اگر ناگهان مجبور شدید که به مطب یکی از آنها مراجعه کنید، حداقل اطلاعاتی درباره آنها داشته باشید.

معرفی لیست 10 تایی از بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران

معرفی لیست 10 تایی از بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران

در این قسمت، می توانید لیستی از بهترین پزشکان زنان و زایمان در منطقه شرق تهران را مشاهده کنید. ما این فهرست را با دقت و ظرافت بسیار زیادی آماده کرده ایم. با این حال، باز هم بهتر است قبل از مراجعه، تحقیقاتی درباره آنها انجام دهید تا از این نظر مطمئن شوید.

1. دکتر ناهید صفری

فهرست بهترین متخصص زنان شرق تهران را با دکتر ناهید صفری آغاز می کنیم. دکتر صفری یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان حوزه زنان و زایمان شناخته می شوند که دانش تخصصی بسیاری در این زمینه دارند. به همین دلیل هم شما می توانید برای داشتن یک زایمان راحت و بدون دردسر و بدون استرس، به مطب دکتر ناهید صفری مراجعه کنید. علاوه بر این که ایشان سابقه زیادی در درمان بیماری های عفونتی و زنانه دیگر نیز دارند. پس اگر دچار هر مشکلی و یا حتی برای چکاپ کامل بدن خود هم می توانید به مطب دکتر صفری مراجعه نمایید.

2. دکتر مریم اشرفی

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده ما دکتر مریم اشرفی را در فهرست بهترین پزشک زنان در شرق تهران قرار دهیم، تجربه و سابقه کاری بی نظیر ایشان است. دکتر اشرفی دارای فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته جراحی زنان هستند و با بهترین رتبه مدرک خود را دریافت کردند. با توجه به این نکته، می توان با اطمینان گفت که ایشان از نظر دانش و تخصص در حوزه خود حرف اول را می زنند و با مراجعه به اینترنت و کمی تحقیق درباره ایشان هم می توانید متوجه این مسئله و رضایت بسیار خوب مراجعه کنندگان از دکتر اشرفی شوید.

3. دکتر لیلی ربانی

دکتر لیلی ربانی

دکتر لیلی ربانی را نیز می توان به عنوان بهترین متخصص زنان در شرق تهران معرفی کرد. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و همچنین مدارک لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی پیشرفته و حرفه ای خود را هم با رتبه عالی گرفته اند. با توجه به این موارد، می توان گفت که دکتر ربانی دانش تخصصی بسیار خوبی در حوزه زنان و زایمان دارند و به همه خانم ها کمک می کنند تا بهترین زایمان را داشته باشند. همچنین اگر قصد انجام عمل های زیبایی زنانه دارید، می توانید به مطب دکتر ربانی مراجعه کنید.

در مقاله افتادن نخ آی یو دی به طور کامل درباره علت و جای گذاری آن صحبت کرده ایم

4. دکتر فاطمه سمامی

در صورتی که به دنبال بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران می گردید تا در دوران بارداری خود تحت نظر او باشید، فقط کافی است که سری به مطب دکتر فاطمه سمامی بزنید و از نحوه عملکرد ایشان آگاه شوید.

دکتر سمامی با استفاده از تجهیزات روز دنیا، به طور کامل شما را معاینه کرده و از جزئی ترین شرایط بدنتان آگاه می شوند. به علاوه، دکتر سمامی به خاطر داشتن اخلاق حرفه ای و صبر خیلی زیاد، طرفداران بسیاری در میان مراجعه کنندگان دارند و شما می توانید با مراجعه به ایشان، بدون هیچ گونه استرسی دوران بارداری خود را بگذرانید.

5. دکتر زهرا سیفی

دکتر زهرا سیفی

به احتمال خیلی زیاد بیشتر خانم هایی که به دنبال بهترین متخصص زنان شرق تهران می گردند، نام دکتر زهرا سیفی را شنیدند. دکتر سیفی تجربه درخشانی در زمینه تخصص زنان و زایمان دارند و به خاطر داشتن سابقه کاری فوق العاده، به شما این اطمینان را می دهند که بدون هیچ گونه استرسی دوران بارداری و زایمان خود را سپری خواهید کرد.

پس اگر می خواهید در این دوران به یک پزشک متخصص کاربلد و مجرب مراجعه کنید و مطمئن باشید که به خاطر استرس و اضطراب، مشکلی برای نوزاد شما پیش نخواهد آمد، پیشنهاد ما این است که حتما به مطب دکتر سیفی مراجعه نمایید.

6. دکتر زهرا کوچکی برزی

یکی دیگر از پزشکان مجربی که به عنوان بهترین متخصص زنان در شرق تهران شناخته می شوند، دکتر زهرا کوچکی برزی هستند. دکتر کوچکی برزی علاوه بر داشتن تجربه و سابقه کاری موفقیت آمیز، از به روزترین تجهیزات جهان استفاده می کنند و به شما این اطمینان را می دهند که با استفاده از این تجهیزات، احتمال آسیب دیدن جنین شما صفر است. به همین دلیل اگر می خواهید دوران بارداری راحتی داشته باشید و نوزاد شما هم راحت به دنیا بیاید، می توانید کمی درباره دکتر زهرا کوچکی برزی تحقیق کرده و به مطب ایشان مراجعه نمایید.

7. دکتر افخم وطن پور

دکتر افخم وطن پور

دکتر افخم وطن پور به خاطر داشتن سابقه کاری موفقیت آمیز و دانش تخصصی، می توانند به عنوان بهترین متخصص زنان به شرق تهران در نظر گرفته شوند. دکتر افخم پور سال های سال است که در این زمینه فعالیت می کنند و تاکنون تقریبا همه مراجعه کننده ایشان از نحوه عملکرد دکتر دکتر افخم پور راضی بوده اند. به همین دلیل هم شما می توانید مطمئن باشید که ایشان با صبر و حوصله خیلی زیاد، هرگونه مشکلی که داشته باشید را برطرف می کنند و همچنین زایمان شما را خیلی راحت تر انجام می دهند.

8. دکتر شایسته افتخاری توکلی

مهمترین دلایلی که موجب شده تا ما دکتر شایسته افتخاری توکلی را در فهرست بهترین پزشک زنان در شرق تهران قرار دهیم، تجربه کاری و دانش تخصصی ایشان بوده است. علاوه بر این موارد، دکتر افتخاری توکلی مانند مادری دلسوز، به طور کامل شما را درباره دوران بارداری و زایمانتان راهنمایی می کنند و تا حد خیلی زیادی از میزان استرس شما می کاهند. به علاوه، شما می توانید از نظر دسترسی هم مطمئن باشید که مطب ایشان در یکی از بهترین مناطق شرق تهران قرار گرفته است و خیلی راحت می توانید به مطب ایشان مراجعه نمایید.

9. دکتر مریم فرید مجتهدی

در صورتی که قصد انجام عمل های زیبایی زنانه را دارید، می توانید به مطب دکتر مریم فرید مجتهدی مراجعه کنید. دکتر فرید مجتهدی به صورت کاملا تخصصی و با استفاده از روش های به روز دنیا، این عمل ها را برای شما انجام می دهند و به همین دلیل هم می توانید مطمئن باشید که احتمال وجود عوارض بعد از این عمل توسط دکتر فرید مجتهدی تقریبا صفر است.

دکتر مریم فرید مجتهدی

علاوه بر این، ایشان خدمات کاملی برای خانم های باردار ارائه می دهند. برای این که مطمئن شوید که ایشان تخصص و تجربه زیادی در این زمینه و همچنین بارداری و زایمان دارند، می توانید تحقیقات بیشتری درباره ایشان کنید و سپس به مطب ایشان بروید.

10. دکتر مژگان دادگر

در نهایت، فهرست بهترین متخصص زنان در شرق تهران را با دکتر مژگان دادگر به اتمام می رسانید. البته این اصلا به این معنی نیست که دکتر دادگر نسبت به سایر پزشکان موجود در این فهرست تخصصی تجربه کمتری دارند.

دکتر دادگر هم مانند سایر پزشکان موجود در این فهرست، با تخصص و دانش به روز و کامل خود به درمان بیماری های زنانه شما کمک می کنند و همچنین موجب می شوند که زایمان راحتی داشته باشید. اگر هم به دنبال یک پزشک متخصص و کار بلد می گردید که تحت نظر او باشید، دکتر مژگان دادگر می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

ویژگی های بهترین دکتر زنان در شرق تهران

به نظر شما چگونه باید یک دکتر متخصص زنان را انتخاب کنیم و تصمیم بگیریم که آیا این پزشک گزینه مناسبی برای ما است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که فاکتورهای متعددی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید تا حدودی متوجه شوید که بهترین متخصص زنان شرق تهران برای شما چه کسی است. حتی با توجه به همین فاکتورها بود که ما لیست بالا را آماده کرده و در اختیار شما قرار دادیم؛ بنابراین، به تمام فاکتورهایی که در ادامه می گوییم، توجه کنید تا بتوانید بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران را انتخاب کنید.

ویژگی های بهترین دکتر زنان در شرق تهران
  • صبور بودن و داشتن اخلاق حرفه ای: یک پزشک زنان حرفه ای باید بتواند با صبوری کامل با مادران باردار صحبت کند و از میزان استرس آنها بکاهد. زیرا در این دوره بحرانی، خانم ها اضطراب خیلی زیادی دارند و نگران موضوعات مختلف هستند که با صحبت کردن با پزشک صبور خود می توانند تا حدودی از میزان این استرس کم کنند.
  • دانش تخصصی و سابقه کاری: پزشکی که دانش تخصصی در زمینه زنان و زایمان داشته باشد و حداقل چند سال در این زمینه فعالیت کرده باشد، می تواند گزینه مناسبی برای مراجعه خانم های باردار باشد. علاوه بر این، اگر بخواهید برای انجام عمل های زیبایی زنانه هم به این پزشکان مراجعه کنید، بهتر است مطمئن شوید که در این زمینه سابقه کاری مرتبطی دارد.
  • استفاده از دستگاه های روز دنیا: یک پزشک متخصص کار بلد باید هم برای انجام عمل های زیبایی زنانه و هم برای معاینه خانم های باردار از دستگاه های روز دنیا استفاده کند. زیرا این دستگاه ها دقت خیلی بیشتری دارند و نتیجه مطلوب تری را به وجود می آورند.
  • دسترسی راحت: گاهی مواقع، این امکان وجود دارد که شما در دوران بارداری خود به صورت ناگهانی دچار دردهای خاصی شوید و مجبور شوید که به مطب پزشکی متخصص خود مراجعه کنید. در این شرایط، اگر مطب پزشک شما دسترسی راحتی داشته باشد، خیلی راحت می توانید نزد او بروید و مشکل خود را برطرف کنید.
بهترین متخصص زنان شرق تهران

سخن پایانی

در این مقاله از لنداسپا، یک فهرست 10 تایی از بهترین متخصص زنان در شرق تهران را به شما معرفی کردیم و گفتیم که این پزشکان باید چه مشخصاتی داشته باشند که به عنوان بهترین ها شناخته شوند. پس اگر شما هم در دوران بارداری سپری می کنید و یا قصد باردار شدن دارید، بهتر است هرچه سریع تر یک پزشک متخصص پیدا کرده و به مطب او مراجعه کنید.

همچنین گفتیم که این پزشکان می توانند عمل های زیبایی زنانه را نیز به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند. تنها کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن بهترین متخصص زنان و زایمان در شرق تهران است تا بتوانید راحت به مطب این پزشک بروید. اگر پزشک با تجربه و حرفه ای زنان و زایمان دیگری در منطقه شرق تهران می شناسید، می توانید نام او را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا