پوستسلامت

بهترین دکتر پوست شیراز چه کسی است؟ لیست 10 تایی

شاید تا کنون به پزشکان زیادی برای از بین بردن مشکلات پوستی خود مراجعه کرده باشید، اما نتیجه آن قابل قبول نبوده است. پوست از آن دسته چیزهایی محسوب می شود که ممکن است آسیب های بسیاری ببیند. کلا پوست در چهره ما تأثیر خیلی زیادی دارد؛ به همین دلیل باید به آن رسیدگی کنیم و یا برای درمان آن، به یک پزشک خوب و قابل اعتماد مراجعه نماییم. در این مقاله از لنداسپا، به معرفی بهترین دکتر پوست شیراز می پردازیم. اگر شما هم می خواهید با بهترین دکترای پوست شیراز آشنا شوید، تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

همان طور که پیش از این گفتیم، آسیب های متعددی برای پوست ایجاد می شوند. برای مثال جوش، لکه، منافذ باز، تیرگی و دیگر موارد این چنینی، تنها تعدادی از بیماری های پوستی هستند که شاید هر کسی به آنها مبتلا شود. اگر ساکن شیراز هستید و به دنبال بهترین فوق تخصص پوست و مو در شیراز می گردید، تا آخر این مقاله را مطالعه فرمایید؛ زیرا ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین پزشکانی که می توانید به آنها مراجعه کنید، می پردازیم.

لیست 10 تایی بهترین دکتر پوست در شیراز

پزشکانی که در این قسمت معرفی می کنیم، همگی فارغ التحصیل بهترین دانشگاه ها بوده و از مدرک های معتبری نیز برخوردار هستند. همین طور با مراجعه به یکی از آنها، می توانید خدمات دیگری را نیز انجام دهید که در ادامه، برخی از این خدمات را بیان خواهیم کرد.

لیست 10 تایی بهترین دکتر پوست در شیراز

بهترین فوق تخصص پوست در مشهد کیست؟ لیست 10 تایی 1402

دکتر شهریار دلیر

لیست بهترین دکتر پوست شیراز را با معرفی آقای دکتر شهریار دلیر شروع می کنیم. دکتر شهریار دلیر یکی از بهترین پزشکان پوست شهر شیراز به شمار می روند که خدمات بسیاری را ارائه می دهند. با مراجعه به ایشان می توانید از خدماتی مانند برداشتن خال، لیزر موهای زائد، درمان جای جوش، درمان انواع بیماری های پوستی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس و سایر موارد این چنینی بهره مند شوید.

ایشان با داشتن مهارت بالا در حوزه کاری خود، توانسته اند رضایت 100 درصدی افراد مراجعه کنندگان خود را کسب کنند. اگر از مشکلات پوستی خود رنج می برید، می توانید با کمک دکتر شهریار دلیر از شر همه آنها خلاص شوید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید.

دکتر مژده خالدی

از دیگر پزشکان با تجربه و فوق العاده شیرازی، می توان به دکتر مژده خالدی اشاره کرد. ایشان نیز مهارت بالایی دارند و از کادر خوش اخلاق و دلسوزی برخوردار هستند. با مراجعه به دکتر خالدی علاوه بر درمان پوست، می توانید خدمات دیگر زیادی مانند لایه برداری پوست، درمان انواع بیماری های مو و ناخن، مزوتراپی، کاشت مو، رفع لکه های سیاه، کرایو تراپی و موارد بسیار دیگری را انجام دهید.

بهترین دکتر پوست تبریز چه کسی است؟ لیست 10 تایی 1402

دکتر مژده خالدی با بهره مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا، توانسته اند تأثیر خوب و فوق العاده ای روی بیماران خود داشته باشند و رضایت درصد زیادی از آنها را به دست بیاورند. اگر نمی دانید برای درمان بیماری های پوستی خود چه کسی را انتخاب کنید، به شما دکتر خالدی را پیشنهاد می کنیم.

دکتر مژده خالدی

دکتر سید محمد ناصر حسینی

دکتر سید ناصر محمد حسینی هم یکی دیگر از پزشکان متخصص پوست در شیراز هستند که شهرت بسیاری دارند. ایشان از مدرک تخصصی پوست و مو برخوردار بوده و از بهترین دانشگاه ها فارغ التحصیل شده اند. خدمات متعددی در مطب بهترین دکتر پوست شیراز انجام می شود. از این خدمات، می توان به تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیزر تراپی، کرایو تراپی، رفع لکه های پ.ستی، زاویه سازی و فرم دهی صورت، درمان جوش و آکنه، کاشت و دیگر موراد این چنینی اشاره کرد.

بهترین فوق تخصص پوست در کرج را بشناسید! لیست 10 تایی 1402

دکتر زهره مقامی

یکی دیگر از پزشکانی که قصد معرفی آن را داریم، دکتر زهره مقامی هستد. ایشان یکی از پزشکان مطرح و خوش نام شیرازی به شمار می روند که خدمات بسیاری را  ارائه می دهند و مهارت بسیار بالایی نیز دارند. همچنین توانسته اند با استفاده از تجهیزات روز دنیا، به بهترین متخصص پوست در شیراز تبدیل شوند. برای این که خدماتی مانند بلفاروپلاستی، کاشت مو، کاشت ابرو، لیزر تاتو وخال، لیزرهای جوانسازی، درمان تخصصی جای جوش و موارد بسیار دیگر را انجام دهید، فقط کافی است به مطب دکتر زهرا مقامی مراجعه کنید.

دکتر مریم صفر دوست

اگر به دنبال بهترین متخصص پوست شیراز هستید، باید دکتر مریم صفر دوست را به شما عزیزان معرفی کنیم. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی در سال 1391 گذرانده اند و مدرک تخصص پوست و مو و لیزر را نیز از همان دانشگاه دریافت کرده اند. همچنین دکتر صفر دوست یکی از اعضای انجمن متخصصین پوست و لیزر ایران به شمار می روند.

دکتر مریم صفر دوست

دکتر مریم صفر دوست خدمات بسیاری مانند جراحی انواع ضایعات خوش خیم و بد خیم پوست و ناخن، درمان زگیل و پوست تناسلی، تزریق ژل و بوتاکس، تشخیص و درمان انواع بیماری های پوست، مو، ناخن و موراد بسیار دیگری را ارائه می دهند. ایشان یکی از بهترین پزشکانی هستند که در شیراز سکونت دارند و حرفه ای هستند.

دکتر مریم رضایی

لیست بهترین دکتر پوست شیراز را با معرفی دکتر مریم رضایی ادامه می دهیم. ایشان نیز از آن دسته پزشکان حرفه و خوش نام ساکن در شیراز هستند که مهارت بالایی دارند. دکتر مریم رضایی از بورد تخصصی پوست و مو از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برخوردار بوده و در حیطه کاری خود، توانسته اند 7 سال سابقه کاری کسب کنند. با مراجعه به ایشان، می توانید خدمات بسیاری را انجام دهید و از شر بیماری های پوستی خود خلاص شوید. یکی از بهترین گزینه هایی که در شیراز دارید، دکتر مریم رضایی هستند.

دکتر محمدرضا نمازی

یکی دیگر از پزشکان خوش نام و حرفه ای که قصد معرفی ایشان را داریم، دکتر محمدرضا نمازی هستند. ایشان جراح پوست بوده و یکی از اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شمار می روند. دکتر محمدرضا نمازی دوره جراحی و فوق دکترای خود را در دانشگاه های آمریکا و استرالیا گذرانده و تا به حال دو وسیله جراحی اختراع کرده اند. همچنین ایشان دو لوح تقدیر از دو رئیس جمهور دریافت کرده اند. در کلینیک این پزشک حرفه ای، می توانید خدمات بسیاری مانند عمل پیک، لیفت پیشانی و ابرو، ژلو بوتاکس و سایر موارد را انجام دهید.

دکتر محمدرضا نمازی

دکتر نسرین صاکی

دکتر نسرین صاکی را می توان بهترین دکتر متخصص پوست و مو د شیراز دانست. ایشان با برخورداری از بهترین تجهیزات روز دنیا، کیفیت خدمات خود را روز به روز افزایش می دهند و همین دلیل هم باعث شده که مراجعه کنندگان ایشان رضایت کامل و 100 درصدی از درمان خود داشته باشند.

دکتر نسرین صاکی، رتبه سوم کشوری در بورد تخصصی رشته پوست هستند و یکی از اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به شمار می روند. شما می توانید با مراجعه به دکتر صاکی، پوستی صاف و شفاف داشته باشید.

دکتر سید ابوالفضل کمانی

قطعا کسانی که برای یافتن بهترین دکتر پوست شیراز تحقیق می کنند، اسم دکتر سید ابوالفضل کمانی را می شنوند. ایشان از دانشگاه ایران فارغ التحصیل شده و عضو انجمن متخصصین پوست ایران هستند. دکتر کمانی در بهترین کلینیک های تهران کار کرده اند و خدمات بسیار مانند برداشت خال، درمان ریزش مو و مژه و ابرو، تزریق چربی، تشخیص ودرمان انواع بیماری های پوستی مانند جای جوش و لکه، جراحی انواع ضایعات پوستی و دیگر موارد این چنینی را ارائه می دهند.

دکتر سید آرش ابطحیان

لیست بهترین دکتر متخصص پوست و مو در شیراز را با معرفی دکتر سید آرش ابطحیان به پایان می رسانیم. ایشان را نیز می توان در دسته بهترین ها جای داد؛ زیرا مهارت بسیار بالایی داشته و تسلط خوبی روی کار خود دارند. همچنین جلب رضایت مراجعه کنندگان ایشان نیز یکی از نشانه های حرفه ای بودن دکتر ابطحیان است.

دکتر سید آرش ابطحیان

با مراجعه به مطب دکتر سید آرش ابطحیان، می توانید خدمات بسیاری مانند تزریق بوتاکس، تزریق چربی، پروتز با تزریق ژل، لیزر موهای زائد، برداشتن خال، میکرونیدلینگ، رفع لکه های پوست، کاشت مو، زاویه سازی و فرم دهی صورت، تزریق فیلر، درمان انواع بیماری های پوستی و دیگر موراد این چنینی را ارائه می دهند.

وظایف متخصص پوست و مو چیست؟

وقتی که شما به یک متخصص پوست در شیراز مراجعه می کنید، باید از ایشان توقعاتی داشته باشید که در واقع همان وظایف آنها است. دکتر شما باید پوست، مو و ناخن شما را بررسی کرده و مشکلات آنها را بیان کند. علاوه بر این، دکتر شما باید بتواند بیماری های بافت های ظریف اطراف بینی را تشخیص دهد. سپس وقتی از تشخیص خود مطمئن شد، به بیمار داروهای مورد نیاز را بدهد و نکات لازم را بیان کند. تشخیص مهم، یکی از مهمترین چیزهایی است که پزشک باید آن را درست انجام دهد.

چه زمانی باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بهتر است که هر موقع نشانه ای از بروز بیماری های مو و پوستی دیدید، به پزشک مراجعه کنید. در غیر این صورت، بیماریتان تشدید شده و ممکن است مشکلات بدتری را برایتان ایجاد کند. در صورت احساس هر گونه سوزش غیر عادی، زخم های ناگهانی و بی دلیل، انواع اگزماهای شدید، تغییر رنگ غیر عادی و ایجاد خال گوشتی سریعا به پزشک مراجعه کنید.

چه زمانی باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنیم؟

مهم ترین ویژکی های متخصص پوست و مو

کسانی که پیش از این برایتان نام بردیم، همگی دارای ویژگی هایی هستند که به بهترین ها تبدیل شده اند. مهارت پزشک، از هر چیزی اهمیت بیشتری دارد. همچنین در انتخاب پزشک، باید به تحصیلات و سابقه ایشان نیز توجه کنید. علاوه بر این، یک پزشک خوب باید از ویژگی هایی مانند اخلاق خوب، حوصله زیاد، انصاف در دریافت هزینه ها، کادر خوب و حرفه ای، اولویت قرار دادن سلامتی بیمار و رازدار بیمار بودن برخوردار باشد تا به بهترین پزشک تبدیل شود.

سخن نهایی

در این مقاله از لنداسپا، بهترین دکتر پوست شیراز را شناختید. شما می توانید با مراجعه به این پزشکان، بیماری های پوست، مو و ناخن های خود را از بین ببرید و احساس بهتری در زندگی خود داشته باشید. توجه کنید که اگر پزشکتان مهارت و تجربه کافی نداشته باشد، ممکن است باعث بروز مشکلات بدتر و شدیدتری نیز شود. به همین دلیل باید نهایت دقت و توجه خود را در انتخاب پزشک به خرج دهید. اگر شما هم می خواهید به ویژگی های بهترین دکترای پوست شیراز اضافه کنید، می توانید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

مریم محمودی

من عاشق به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم با بقیه هستم؛ بنابراین، چیزایی که از منابع مختلف و معتبر یاد می‌گیرم رو برات می‌نویسم. تمام مقاله‌هام با تحقیق و مطالعه زیاد نوشته می‌شن، پس می‌تونی به اطلاعاتی که بهت می‌دم اعتماد کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا