بهترین ارتوپد تهران را بشناسید! لیست 10 تایی

به نظر شما بهترین ارتوپد تهران کیست و برای پیدا کردن یک دکتر ارتوپد متخصص و مجرب، باید به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟ اگر شما هم به مشکلات مربوط به استخوان و مفاصل دچار شده اید، مراجعه به یک دکتر ارتوپد می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. با این حال، باید حتما تحقیقات لازم را به عمل بیاورید تا مطمئن شوید که دکتر مدنظر شما تخصص کافی دارد یا خیر. ما در این مقاله از لند اسپا، بهترین ارتوپد در تهران را به شما معرفی می کنیم و می توانید بدون هیچ گونه نگرانی، به پزشکان موجود در این فهرست متخصص اعتماد کنید.

معرفی 10 تا از بهترین دکترهای ارتوپد در تهران

فهرست بهترین دکترهای متخصص ارتوپد در تهران شامل 10 نفر زیر است:

 1. دکتر نیما محسنی
 2. دکتر مهدی انصاری
 3. دکتر بهرام سلمانی
 4. دکتر بابک میرزاشاهی
 5. دکتر پیمان جاوید
 6. دکتر علی جهانسوز
 7. دکتر مهتاب مهرافشان
 8. دکتر مرتضی فقیه جویباری
 9. دکتر سجاد جعفری
 10. دکتر سید حمیدرضا مدرس نژاد

در ادامه به معرفی هر یک خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید!

1. دکتر نیما محسنی

دکتر نیما محسنی در صدر این فهرست به عنوان بهترین ارتوپد در تهران شناخته می شود که دارای مدرک فلوشیپ جراحی شانه و زانو از کشور فرانسه است و شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه نگرانی، درد مفاصل خود را با کمک این دکتر فوق تخصص درمان کنید.
به علاوه، دکتر محسنی دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند و می توانند تمام آسیب های ورزشی شانه و زانو درد را از طریق جراحی درمان کنند. همچنین اگر به تعویض مفصل شانه، زانو و یا لگن هم نیاز داشته باشید، و مطمئن باشید که دکتر نیما محسنی بهترین جراح ارتوپد تهران خواهند بود.

دکتر نیما محسنی دکتر ارتوپد تهران

صافی کف پا یکی از مواردی است که افراد را آزار میدهد. در صورتی که شما نیز از ان موضوع رنج می برید، میتوانید به مقاله ی کف پای صاف مراجعه کرده و از روش های پیشنهادی کمک بگیرید.

2. دکتر مهدی انصاری

دکتر مهدی انصاری هم می تواند به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران شناخته شود که مطب ایشان در حوزه خیابان پیروزی است. این متخصص ارتوپد، می تواند جراحی های مربوط به آسیب های مفصل و زانو، ورزشی شانه و لگن و سایر آسیب های رباط صلیبی را به طور کامل درمان کند که همه این بیماری ها از طریق جراحی درمان خواهند شد. علاوه بر این، اگر مشکلاتی مانند انحراف شست پا و یا مشکل کف پا دارید، باز هم دکتر انصاری می تواند کمک زیادی به شما کند.
یکی دیگر از دلایلی که موجب شده ما دکتر مهدی انصاری را به عنوان بهترین ارتوپد تهران به شما معرفی کنیم، این است که در جراحی پای پرانتزی و پای ضربدری در اطفال و بزرگسالان نیز تخصص بالایی دارد. به طور کلی، اگر هرگونه مشکل در مفاصل و رباط خود دارید، می توانید مطمئن باشید که دکتر انصاری بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

دکتر مهدی انصاری متخصص ارتوپد تهران

3. دکتر بهرام سلمانی

بسیاری از افرادی که مشکلات اسکلتی عضلانی داشتند، دکتر بهرام سلمانی را به عنوان بهترین دکتر ارتوپد معرفی کرده اند. این پزشک متخصص علاوه بر مهارت بسیار بالا در زمینه درمان نکروز ران و جراحی های دیگر اسکلتی-عضلانی، اخلاق فوق العاده ای نیز دارند و بسیاری از بیماران ایشان، دکتر سلمانی را به خاطر تعهد و انضباط دقیقشان به درمان بیماران خود ستوده اند.

دکتر بهرام سلمانی بهترین دکتر ارتوپد

4. دکتر بابک میرزاشاهی

علاوه بر موارد قبلی، می توان با اطمینان گفت که دکتر بابک میرزاشاهی نیز می تواند به عنوان بهترین جراح ارتوپد تهران شناخته شود که همه بیماران ایشان، از این دکتر فوق العاده رضایت داشته اند. دکتر میرزاشاهی، دوره تکمیلی جراحی ستون فقرات خود را در دانشگاه زوریخ سوئیس و دوره تکمیلی جراحی تومورهای ستون فقرات را در ایتالیا گذرانده اند. علاوه بر این، دوره های تکمیلی جراحی دفورمیتی ستون فقرات نیز در کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، امارات و هلند نیز از دیگر سوابق فوق العاده این پزشک متخصص هستند. متاسفانه در این بخش، نمی توانیم تمام سوابق درخشان دکتر میرزاشاهی را برای شما توضیح دهیم. اما به طور کلی، مطمئن شوید که دکتر میرزاشاهی را می توان به عنوان بهترین ارتوپد تهران معرفی کرد.

جراح ارتوپد تهران

5. دکتر پیمان جاوید

بسیاری از بیمارانی که مشکل درد گردن و شانه و مچ پا داشتند، از نحوه عملکرد دکتر پیمان جاوید راضی بودند. دکتر جاوید، سوابق فوق العاده ای در زمینه جراحی لگن، زانو، دست و شانه دارند و همچنین می توانند برای شکستگی و دررفتگی استخوان و مفاصل نیز عملکرد فوق العاده ای داشته باشند.

زانو درد برای سالمندان یک چالش است و آن ها را شدیدا دچار آزار و اذیت میکند. برای استفاده از روش های درمانی پیشنهادی برای درمان زانو درد در سالمندان میتوانید به این مقاله مراجعه کنید.

همه این موارد باعث شده اند که ما ایشان را به عنوان بهترین جراح ارتوپد تهران معرفی کنیم. علاوه بر این، اگر به درمان های غیرجراحی و مشکلات ارتوپدی هم نیاز داشته باشید دکتر پیمان جاوید می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. به عنوان مثال، برخی از پزشکان درمان از طریق پی آر پی را پیشنهاد می کنند که دکتر جاوید این کار را با تخصص بالایی برای درمان مشکلات ارتوپدی شما انجام می دهد.

دکتر پیمان جاوید متخصص ارتوپد

6. دکتر علی جهانسوز

کسانی که به دنبال بهترین دکتر ارتوپد هستند، حتما برای معاینه به مطب دکتر علی جهانسوز بروند. این پزشک متخصص دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو بوده و از دومین دوره رسمی فلوشیپ جراحی زانو از بیمارستان شفا یحیاییان، فارغ التحصیل شده اند.
این پزشک متخصص، دوره تکمیلی خود را از کشور اتریش گرفته اند. با توجه به این موارد، می توان گفت که دکتر علی جهانسوز برای کسانی که مشکل زانو دارند، می تواند بهترین انتخاب باشد. در عین حال، همه کسانی که مشکلات دیگر ارتوپد مانند شانه، ران و لگن دارند و یا باید تعویض مفصل روی آنها انجام شود، می توانند با خیال راحت به سراغ دکتر علی جهانسوز بروند. این پزشک علاوه بر داشتن عملکرد فوق العاده برای درمان بیماری ها، بسیار دلسوز و متعهد هستند و به همین دلیل هم ما ایشان را به عنوان بهترین ارتوپد تهران می شناسیم.

دکتر علی جهانسوز بهترین دکتر ارتوپد

7. دکتر مهتاب مهرافشان

دکتر مهتاب مهرافشان نیز می تواند به عنوان ارتوپد در تهران شناخته شود که دارای مدرک فوق تخصص ارتوپدی کودکان از آمریکا و فرانسه هستند. علاوه بر این، دکتر مهرافشان برای یک بازه زمانی هم به عنوان جراح و ارتوپد در بیمارستان های دانشگاهی پاریس مشغول به فعالیت بودند. بسیاری از بیمارانی که برای مفاصل و اسکلتی عضلانی به ایشان مراجعه کرده اند، رضایت بسیار زیادی داشتند.

دکتر مهتاب مهرافشان متخصص ارتوپد تهران

8. دکتر مرتضی فقیه جویباری

فهرست بهترین ارتوپد تهران را با دکتر مرتضی فقیه جویباری ادامه می دهیم. این پزشک متخصص که از سال 1391 تاکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند، دارای فوق تخصصی جراحی ستون فقرات بوده و دوره تکمیلی جراحی ستون فقرات خود را در کشور فرانسه در سال 1397 به پایان رسانده اند.
علاوه بر این، دکتر فقیه جویباری در سال 1391، رتبه برتر بورد تخصصی جراحی اعصاب را از آن خود کردند. پس اگر شما هم مشکلات مربوط به ارتوپدی دارید، مطمئن باشید که دکتر فقیه جویباری می تواند بهترین ارتوپد در تهران برای شما باشد.

دکتر مرتضی فقیه جویباری

9. دکتر سجاد جعفری

دکتر سجاد جعفری را نیز می توان به عنوان جراح ارتوپد تهران معرفی کرد. این پزشک که دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کرد، در سال 1392 در رشته ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شدند. دکتر جعفری دارای بورد تخصصی رشته ارتوپدی بوده و در سال 1396 هم مدرک فلوشیپ در رشته فوق تخصص جراحی دست را از دانشگاه علوم پزشکی ایران اخذ کردند.

دکتر سجاد جعفری

10. دکتر سید حمیدرضا مدرس نژاد

در نهایت، آخرین موردی که ما در فهرست بهترین ارتوپد تهران به شما معرفی می کنیم، دکتر حمیدرضا مدرس نژاد هستند که دارای مدرک فلوشیپ بالینی جراحی تومورهای اندام فوقانی و تومورهای استخوان و بافت های نرم از دانشگاه های آمریکا و ایتالیا هستند.
به علاوه، این پزشک متخصص مدارک فلوشیپ بالینی جراحی تومورهای ستون فقرات و فلوشیپ تحقیقاتی تومورهای اندام تحتانی و لگن را نیز به ترتیب از دانشگاه های آلمان و آمریکا اخذ کرده اند. با توجه به این موارد، مطمئن باشید که دکتر مدرس نژاد می تواند به عنوان بهترین جراح ارتوپد تهران شناخته شود و به شما در درمان تومورهای پیچیده لگن یا ستون فقرات، کمک کند.

دکتر سید حمیدرضا مدرس نژاد

دکتر ارتوپد کیست؟

پزشک ارتوپد، در واقع در زمینه برطرف کردن آسیب های مربوط به سیستم اسکلتی و عضلانی فعالیت می کند. منظور از سیستم های اسکلتی عضلانی، مواردی مانند ربات ها، استخوان ها، ماهیچه ها، مفاصل و همچنین اعصاب هستند.
برای اولین بار، ارتوپدی برای درمان کودکانی مورد استفاده قرار گرفت که به بیماری های فلج کننده و ناتوان کننده مبتلا شده بودند. در حال حاضر هم خیلی از افرادی که به سیستم اسکلتی عضلانی آنها آسیب وارد شده، به دنبال بهترین ارتوپد می گردند.

دکتر ارتوپد کیست؟

اگر مشکل زانو درد دارید و میخواهید هرچه زودتر به یک پزشک متخصص مراجعه کنید، میتوانید با کمک مقاله ی ماساژ زانو بهترین درمان زانو درد، درد خود را التیام ببخشید.

وظایف پزشکان ارتوپد

 • درمان آسیب های اسکلتی عضلانی: یکی از مهمترین وظایف پزشکان ارتوپد در تهران، درمان مشکلات و آسیب های اسکلتی عضلانی هستند. از این رو، اگر شما هم به آسیب هایی مانند پارگی تاندون، شکستگی استخوان و یا دررفتگی گرفتار شده باشید، فقط کافی است که یک پزشک ارتوپد مراجعه کنید.
 • کاهش درد: گاهی مواقع، این امکان وجود دارد که سیستم اسکلتی عضلانی شما آسیب دیده باشد و این آسیب منجر به بروز درد شود. در این شرایط هم مراجعه به یک پزشک ارتوپد می تواند کمک زیادی به شما کند.
 • بهتر شدن دامنه حرکت: مشکل دیگری که آسیب های مفاصل و اسکلتی عضلانی می تواند برای شما به وجود بیاورد، این است که در دامنه حرکت شما در کارهای روزمره اختلال ایجاد می کند. در این شرایط، شما با مراجعه به بهترین دکتر ارتوپد تهران می توانید این مشکل را نیز برطرف کنید.


دکتر ارتوپد توانایی درمان چه بیماری هایی را دارد؟

دکتر ارتوپد توانایی درمان چه بیماری هایی را دارد؟

برخی از مهمترین بیماری هایی که دکتر ارتوپد توانایی درمان آنها را دارد، عبارتند از:

 • کشیدگی عضلات
 • رگ به رگ شدن
 • شکستگی استخوان
 • دررفتگی
 • بیماری های مربوط به ستون فقرات
 • تغییر شکل دادن ستون فقرات
 • بیماری های عفونی استخوان و مفاصل
 • استئومیلیت
 • سرطان استخوان
 • بیماری های مادرزادی استخوان و مفاصل
 • کمر درد
 • آرتروز
 • دیسک کمر
 • زانو درد
 • آسیب های تاندون
 • پوکی استخوان
 • نرمی استخوان
 • آسیب های ورزشی
 • پای چنبری
 • درد لگن
 • درد دست
 • پا درد
 • درد پشت شانه
 • سندروم تونل کارپال
 • تعویض مفصل زانو
 • تعویض مفصل لگن

مهمترین دلایل مراجعه به متخصص ارتوپدی چیست؟

زمانی که در استخوان ها و مفاصل حرکتی خود به دلیل برخورد با یک جسم،تصادف و یا وارد شدن ضربه ،دچار درد ،التهاب و یا اختلال حرکتی شده اید لازم است به بهترین دکترهای ارتوپد تهران مراجعه نمائید تا متخصص با تشخیص ناحیه درد نسبت به درمان اقدام نماید.

بعضی اوقات ممکن است شما با کمر درد یا زانو درد زیاد مواجه شوید که می‌تواند آزار دهنده باشد پس برای رهایی از آن باید هر چه سریع تر به بهترین متخصص ارتوپد در تهران مراجعه نمائید

کدام یک از بخش های بدن بیشتر درگیر این بیماری می‌شود؟

قسمت هایی از بدن که اغلب شامل استخوان و مفاصل می‌باشند با این بیماری مواجه هستند که این بخش ها عبارتند از:

 • زانو
 • آرنج
 • شانه
 • ستون فقرات
 • دست و مچ دست
 • کف و مچ پا

سخن نهایی

همان طور که تاکنون متوجه شدید، ارتوپدهای بسیار زیادی در تهران وجود دارند که شما می توانید برای درمان مشکلات اسکلتی عضلانی به آنها مراجعه کنید. ما سعی کردیم در این فهرست، بهترین ارتوپد تهران را به شما معرفی کنیم تا انتخاب برای شما کمی راحت تر شود. از آنجا که این گونه مشکلات بیشتر از همه به ستون فقرات و اندام های مهم بدن مربوط می شوند، مطمئن شوید که برای درمان به پزشک متخصص و ماهری مراجعه کرده اید. مراجعه به بهترین دکتر ارتوپد به شما کمک می کند که از دردهای اسکلتی عضلانی برای همیشه خلاص شوید.

وظایف پزشکان ارتوپد چیست؟

دکتر ارتوپد وظایفی از جمله کاهش درد،درمان شکستگی یا آسیب دیدگی و بهبود در دامنه حرکتی مراجعه کننده را بر عهده دارد

متخصص ارتوپد توانایی درمان چه مشکلاتی را دارد؟

پزشک ارتوپد توانایی درمان رگ به رگ شدن عضلات،لگن درد ،پوکی استخوان،آسیب های ورزشی و کشیدگی تاندون را بر عهده دارد.

علت مراجعه به دکتر ارتوپد چیست؟

دلیل مراجعه به دکتر ارتوپد می تواند به علت وارد شدن ضربه شدید و یا تصادف به استخوان ها و مفاصل حرکتی نیز باشد

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا