تاریخ امروز :بهمن 1, 1400

فعالیت

یک نظر

 1. farshad

  مطالب بسیار جالب و خوبی در مورد ماساژ دارید
  خوشحال میشم از وب سایت من هم دیدن نمایید

 2. آریا

  با درود و آرزوی تندرستی و بهروزی برای شما.
  زندگی ماشینی و خستگی روحی—روانی مردم(ناشی از فشارهای کاری و اقتصادی) ایجاب میکنه ک برای کاهش اون فشارها چاره ای اندیشیده بشه و چه چیزی بهتر از ماساژ.
  هر چند این کار باید توسط متخصص انجام بشه ولی هم ماساژور حرفه ای کم داریم و هم خیلی از مردم نسبت ب تأثیر شگفت انگیز ماساژ اطلاع کافی ندارن.
  ب هر حال شما بزرگوارانه استارت اینکارو زدید و مسلما آموزش علمی و حرفه ای شما برای هموطنامون مفید خواهد بود مضافا اینکه مردم با لمس فواید ماساژ، باعث گسترش و اپیدمی شدنش خواهند شد.
  ب عنوان کسی ک از شما آموخته و ب کار بسته بسیار بسیار سپاسگزارم. شکی نیست ک اینکار نیک و ارزنده و بی مزد و منت شما بی جواب نخواهد بود و لطف و مهربانی حضرت دوست شامل حال شما خواهد شد.

  1. میلاد اعتمادی فر

   درود بر شما .واقعا صحبت های شما انرژی مارو چند برابر کرد و من خوشحالم از داشتن همراهی مثل شما.امیدوارم بتونم با مطالب مفید و علمی کمکی برای رشد و بهتر شدنش بکنم.ممنون از نظر زیبا و پر انرژیتون

 3. نیلوفر ظفرنیا

  سلام من از بادکش ها برای درد شانه پا زانو استفاده کرده ام برای خانواده ام هم استفاده میکنم همه احساس خوبی را تجربه میکنند.برای لاغری شکم هنوز نتوانسته ام ۱۰جلسه پشت هم اقدام کنم. ولی بسیار. خوشحالم که این کار را یاد گرفتم.از توضیحات عالیتون هم سپاسگزارم.
  ارادتمند دکتر ظفرنیا