لنداسپا

مجله اینترنتی اسپا

لنداسپا از دو بخش لند و اسپا که لند به معنی سرزمین و اسپا به معنی حوضچه آب گرم که از گذشته تا کنون برای مکان هایی به کار می رفته است که خدمات ماساژ، استخر، حوضچه های آب گرم و مراکز پوست و زیباییو در مجموع سلامتی روح و جسم بوده است. لنداسپا یک مجموعه تحت وب است که با هدف فعالیت تجاری در زمینه های ماساژ، زیبایی و سلامتی شروع به کار کرده با ارائه خدمات، اطلاعات (محتوا) و محصولات مرتبط در این زمینه مشغول می باشد. علاوه بر موارد فوق لنداسپا در نظر دارد با ایجاد بستری مناسب، پلی باشدبرای ارتباط میانمتخصصان و فعالان در زمینه های ماساژ زیبایی و سلامتی در این راستا به ایجاد انجمن های تخصصی و آموزشی در زمینه های فوق بپردازد.

زیبایی

نشاط و زیبایی را به خود هدیه دهید؛ زیبایی پوست، آرایش صورت و روش های آرایشی. در مجله لنداسپا سعی داریم به روزترین و کاربردی‌ترین مقالات مربوط به زیبایی را منتشر کنیم.

سلامتی

جدیدترین و بروزترین مطالب بهداشت و سلامت در زمینه های پوست، مو، زیبایی، بیماری‌ها و پیشگیری آنها، تغذیه، مسائل جنسی، خانواده، سلامت روان و ... را برای شما منتشر می کنیم.

طب‌سنتی

در طب سنتی اعتقاد بر این است که تمام این عالم از یک سری ارکان‌ تشکیل شده و این امر امروزه نیز در علم فیزیک به اثبات رسیده است. لنداسپا مرجع علمی، آموزشی، خبری در حوزه طب‌سنتی است.

ماساژ

ماساژ به عنوان یک کیفیت درمانی در همه تاریخ هم به منزله یک نوع آرام سازی و هم به عنوان یک درمان برای افزایش زیبایی شخصی مورد استفاده قرار گرفته و در عهد باستان نیز شایع بوده است.

تیم لنداسپا

با ما در تماس باشید

آدرس

ایران، تهران، تهران.

تلفن: 00000-021

موبایل: 090000000

ایمیل

[email protected]