تاریخ امروز :مهر 4, 1400

زیبایی بینی ، معیار ها و چرا ها

شاید از نظر شما بینی که با آن به دنیا آمدید ایده‎آل نباشد، هرچند نظرات بسیاری درباره تعریف ویژگی ها و خصوصیات زیبایی دماغ وجود دارد. در حقیقت، به این خاطر که هر کسی چهره خاص خودش را دارد، نسبت، شکل و اندازه بینی ایده آل برای هر کس متفاوت است. اما مطمئنا یکی از عواملی که مربوط به اعتماد به نفس فرد و زیبایی فردی می شود، اطمینان از زیبایی بینی است. اگر از زیبایی بینی خود ناراضی هستید یا یک عمل ناموفق زیبایی بینی داشته اید خواندن این متن را به شما پیشنهاد می کنیم.

نسبت های مساوی و تقارن، عاملی مهم در زیبایی بینی

زیبایی چیزی است که چشم آن را دوست داشتنی بداند، پس با این حال تقارن را می توان قابل قبول‎ترین معیار جهانی برای زیبایی دانست. یکی از قانون های کلی این مساله است که انسان ها ذاتا جذب افرادی می شوند که تقارن بسیار خوبی داشته باشند. مثال عالی این مساله هالیوود است. با محاسبات صورت گرفته می توان دریافت که ستارگان سینما مانند دنزل واشنگتون و چارلی ترون تقارن صورت بسیار بالایی دارند.

جراحی پلاستیک این امکان را به شما می دهد تا تقارن و قرینه بودن صورت شما افزایش پیدا کند. در این راه صورت انسان به سه بخش کلی تقسیم می شود. بخش بالایی این تقسیم بندی فرضی از بالای پیشانی تا ابرو‎ها است. ابروها تا پایین بینی یک سوم قسمت میانی را تشکیل می دهند و یک سوم پایینی از زیر بینی فرد تا پایین چانه است. تقارن عمودی در صورت انسان وقتی به دست می آید که بینی به خوبی در یک سوم میانی صورت قرار گرفته باشد.

زیبایی بینی ، معیار ها و چرا ها 2 زیبایی بینی زیبایی بینی ، معیار ها و چرا ها d8b2db8cd8a8d8a7db8cdb8c d8a8db8cd986db8c d88c d985d8b9db8cd8a7d8b1 d987d8a7 d988 da86d8b1d8a7 d987d8a7 3

تقارن افقی بحث دیگری است. با تقسیم افقی صورت به پنج قسمت، زیبایی بینی وقتی امکان پذیر است که عرض بینی برابر با عرض چشمان فرد باشد.

پیشنهاد لنداسپا بازدید از سایت بیست برگ که در زمینه محصولات مراقبت از پوست و مو و همچنین لوازم آرایشی برقی مثل سشوار ، ریش تراش و …. می باشد

معیار جهانی دیگر برای اندازه گیری زیبایی بینی نسبت طلایی است. این نسبت 1.618 است. برای سالیان سال در دنیا نمایانگر بهترین نسبت در کارهای هنری و معماری و طبیعت بوده است. از صدف حلزون تا یک بینی زیبا، نسبت طلایی همه جا پیدا می شود. یک جراح پلاستیک حرفه ای می تواند نسبت طلایی را برای ارزیابی نسبت های ایده آل صورت و بینی یک فرد اندازه گیری کند.

تعیین خصوصیات یک بینی

زیبایی بینی ، معیار ها و چرا ها 3 زیبایی بینی زیبایی بینی ، معیار ها و چرا ها d8b2db8cd8a8d8a7db8cdb8c d8a8db8cd986db8c d88c d985d8b9db8cd8a7d8b1 d987d8a7 d988 da86d8b1d8a7 d987d8a7 4

البته که هیچ فرمول به خصوصی برای زیبایی بینی وجود ندارد. و به همین خاطر است که انتخاب یک جراح پلاستیک که هم از نظر فنی حرفه ای باشد و هم شم خوبی از هنر داشته باشد حیاتی است. در هنگام ایده دادن درمورد بینی ایده‎آل خود نسبت آن با دیگر اجزای صورت خود، اندازه، شکل و زاویه تماسش با صورتتان را در نظر بگیرید و همه خصوصیات آن را تعریف کنید. بعضی افراد ظاهر کلی بینی خود رضایت خاطر دارند اما دوست دارند تا برآمدگی روی بینی خود را اصلاح کنند. بعضی ها هم دوست دارند زاویه تماس بینی با صورتشان را تنظیم کنند. انتقال انتظاراتتان از خروجی یک جراحی پلاستیک در هنگام مشاوره با یک پزشک بسیار امر مهمی است.

 

 

همیشه دوست داشتم یه سایت تو زمینه سلامتی و ماساژ داشته باشم که مرجعی بشه برای مساژورها و کسایی که دوست دارن ماساژ یاد بگیرند.که لند اسپا متولد شد