آموزش ماساژ

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟

ماساژور ها بهترین راه برای خلاص شدن از شر دردهای ماهیچه ای و بدن درد هستند. ماساژور ها کمک می کنند تا درمان هایی شبیه به درمان های چشمه های آب گرم را در خانه تجربه کنیم. انتخاب ماساژور درست امر بسیار مهمی است اگر بر خلاف این عمل شود نتایج ناگواری را در پی خواهد داشت. انتخاب ماساژور صحیح مستلزم در نظر گرفتن یک سری از ملاحظات است. در این جا سعی کرده ایم بعضی از این ملاحظات را برای شما مشخص کنیم.

نیاز خود را درک کنید تا ماساژور مناسب خود را پیدا کنید.

اولین نکته که باید در نظر بگیرید شناخت نیازتان به این وسیله است تا بتوانید بهترین ماساژ دهنده را برای مصرف خانگی انتخاب کنید. انواع مختلف ماساژ دهنده ها با کاربردهای گوناگون در بازار موجود است. بعضی از ماساژور ها ناحیه به خصوصی را پوشش می دهند در حالی که بقیه آن ها کل بدن را پوشش می دهند، بعضی مکانیکی هستند و بعضی الکتریکی، بعضی عمق نفوذ زیاد و بعضی عمق نفوذ کمی دارند. باید درباره نیاز خود با خودتان روراست باشید تا ماساژ دهنده مناسب خود را انتخاب کنید.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 1

سن و شرایط فیزیکی شخصی را در نظر بگیرید که از دستگاه استفاده می کند

گرفتن نتایج یکسان از ماساژ دهنده برای اشخاص در سنین و شرایط سلامتی مختلف غیر ممکن است. ماهیچه ها همراه با افزایش سن شروع به ضعیف شدن می کنند. ماهیچه های ضعیف در مقایسه با ماهیچه های سالم و جوان تحمل ماساژ های سنگین و عمیق را ندارند. در عین واحد شرایط فیزیکی کاربر هم به انتخاب درست یک ماساژور کمک می کند. زنان باردار، افراد زخمی یا کسانی که مشکلات قلبی دارند قادر نیستند از هر نوع ماساژوری استفاده کنند. برای این افراد محصولات ویژه و خاصی وجود دارد.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 2

کاربری آسان ماساژور را در نظر بگیرید

دستگاه با یک دسته بلند و محکم برای مصارف خانگی ایده آل است. اندازه ماساژ دهنده باید به گونه ای طراحی شود که بدون دردسر به قسمت های مختلف بدن دسترسی داشته باشد. یک دستگاه دستی و بدون سیم بهترین حالت برای استفاده خانگی است. فرد باید دسترسی به حتی سخت ترین قسمت های بدن را با چنین دستگاهی مدیریت کند.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 3

مصرف برق تجهیزات دستگاه را بررسی کنید

دستگاه های های الکتریکی از برق برای شروع به کار استفاده می کنند. توان مورد نیاز این دستگاه ها بسته به نوع آن تغییر می کند. ماساژور های بافت عمیق نسبت به ماساژور های عادی توان بیشتری نیاز دارند. به طور مشابه، یک دستگاه چند کاربره توانی بیشتر از یک دستگاه تک کاربره مصرف می کند. بررسی کامل ولتاژ مورد نیاز در حین انتخاب ماساژ دهنده مخصوص خانه ضروری است.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 4

ماساژور های سبک وزن را انتخاب کنید

انواع مختلف ماساژور برای مقاصد مختلف در بازار موجود است. هر دستگاهی کاربری متفاوت و وزن متفاوتی دارد. وزن عاملی است که قادر است کاربرد دستگاه را آسان یا سخت کند. همیشه پیشنهاد می شود که یک ماساژور سبک انتخاب کنید به این خاطر که کار با یک دستگاه سنگین به صورت فردی بسیار مشکل خواهد بود.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 5

دوام حرف اصلی را می زند

ماساژور به محض خرید باید برای مدتی طولانی کار کند. همچنین دیده شده که یک دستگاه نیاز های بسیاری از افراد را برآورده می کند. پس تصمیم عقلانی این است که یک دستگاه با جنسی ماندگار را انتخاب کنیم. در حالت دستگاه های الکتریکی توان موتور باید به قدری کافی باشد که توانایی کار در دوره های طولانی زمانی را داشته باشد.

چگونه یک ماساژور خوب انتخاب کنیم؟ 6
برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید

دکمه بازگشت به بالا