class="rtl post-template-default single single-post postid-3140 single-format-standard ruby-body is-holder is-navbar-sticky is-site-fullwidth is-smart-sticky is-fw-topbar is-sidebar-style-1 is-breadcrumb is-tooltips is-back-top is-block-header-style-1 is-cat-style-1 is-btn-style-2 is-entry-image-popup" itemscope itemtype="https://schema.org/WebPage" data-slider_autoplay="1" data-slider_play_speed="5550" >
سلامتی

لاغری سریع، ایمن لاغر شوید

لاغری سریع، ایمن لاغر شوید

در نظر گرفتن هدف هایی کوچک و مخصوص کلید لاغری سریع در بلند مدت است. این کار باعث می شود تا انگیزه شما کم تر از بین برود و تاثیر کم کردن وزن را بیشتر در خود حس کنید. اما الان چگونه انگیزه کافی را به دست آوریم. با این روش ها بدون نشانه گرفتن هدف های سخت راه خود به سمت برگشتن به وزن مطلوب را در پیش بگیرید.

برای لاغری سریع صبحانه بهتری درست کنید

همه وعده ها مهم اند، اما صبحانه چیزی است که به شما کمک می کند تا روزتان را در مسیر عالی آغاز کنید. بهنرین صبحانه ها آن هایی هستند که شما کاملا سیر شوید و در ادامه روز چیزی نخورید. برای وعده صبح شما به ۴۰۰ تا ۵۰۰ کالری نیاز دارید و همچنین بایستی مطمئن شوید که این وعده دارای منبع کافی پروتئین و چربی و فیبر است. شروع روز با یک ترکیب تثبیت کننده قند در خون از مواد مغذی به شما کمک می کند تا بدون زحمت لاغری را تجربه کنید.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 1

همه وعده هایتان را اولویت بندی کنید

مطمئن شوید هر چیزی که میخورید کامل است به این صورت که هیچ چیز فراوری و بسته بندی نشده باشد. به این خاطر که نمک یک نگه دارنده است، این نوع غذا ها سدیم زیادی دارند. این چیزی است که باید در هنگام برنامه ریزی برای وعده هایتان در نظر بگیرید. از این مورد مطمئن شوید که همه مواد غذایی مورد انتخاب شما تازه است. این به معنای خوردن میوه ها و سبزیجات تازه، غلات کامل، لبنیات کم چرب و پروتئین است.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 2

تکلیف خود را با نمک مشخص کنید

وقتی حرف خرید تنقلات پیش می آید، یک محصول با سدیم کم باید ۱۴۰ میلی گرم یا کم تر وزن داشته باشد. اگر واقعا به رژیم خود متعهد باشید می توانید راهنمایی را برای این موضوع پیدا کنید که چه محصولاتی را در سبد خریدتان قرار دهید. خوردن نمک لاغری سریع را به تعویق می اندازد.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 3

به دنبال جرعه ای از آرامش باشید

روزتان را با یک فنجان قهوه شروع کنید. کافئین یک ادرار آور طبیعی و منبع عالی برای آنتی اکسیدان است. این امر باعث حفاظت از سلول های شب در برابر صدمات می شود. روزانه می توانید ۴۰۰ میلی گرم کافئین مصرف کنید.

اگر زیاد اهل قهوه نیستید چای نیز یک ادرار آور طبیعی است و انواع چای های گیاهی می توانند نقش مفیدی در لاغری سریع داشته باشند. در واقع در مطالعه ای نشان داده شده که در مقایسه با اثر متابولیک چای سبز با دارو های شیمیایی، چای سبز در یک دوره ۲۴ ساعته ۷۰ کالری اضافه تر می سوزانند.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 4

از نوشیدنی های شیرین دوری کنید

صاف و ساده بگوییم: با خوردن کالری های مایع به اندازه غذاهای واقعی احساس سیر شدن نمی کنیم. این کار دشمن لاغری سریع است. نوشیدن آب میوه یا کافه کارامل به اندازه یک کاسه سوپ سبزیجات شما را سیر نخواهد کرد. پس مقدار آب میوه، نوشابه، قهوه شیرین و دیگر نوشیدنی هایی که میخورید را کنترل کنید. اگر هر کدام از این میان وعده ها را به طور روزانه مصرف می کنید هر شب حداقل ۸۰۰ کالری اضافه مصرف کرده اید و هنوز هم گرسنه اید.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 5

وزنه های ۵ کیلویی بخرید

این تصمیمی است که هیچ گاه از آن پشیمان نخواهید شد. پرورش عضله های قوی و سوزاندن کالری در ۲۴ ساعت روز و هر روز هفته یکی از موثرترین راه ها برای لاغری سریع خواهد بود. لازم نیست راه های پیچیده را در پیش بگیرید، با شنا رفتن و حرکات ساده با وزنه ها در خانه یا حتی در محل کار به سادگی وزن خود را کاهش دهید.

لاغری سریع ، ایمن لاغر شوید 6

 

میلاد اعتمادیفر