class="rtl post-template-default single single-post postid-4231 single-format-standard ruby-body is-holder is-navbar-sticky is-site-fullwidth is-smart-sticky is-fw-topbar is-sidebar-style-1 is-breadcrumb is-tooltips is-back-top is-block-header-style-1 is-cat-style-1 is-btn-style-2 is-entry-image-popup" itemscope itemtype="https://schema.org/WebPage" data-slider_autoplay="1" data-slider_play_speed="5550" >
سلامتیطب سنتی

لاغری با قهوه سبز ‎، کدام نوع مفید تر است؟

قهوه سبز مشکلات کلیدی افزایش وزن را هدف می‎گیرد و یکی از عوامل اصلی برای لاغری خواهد بود. لاغری با قهوه سبز بسته به نوع قهوه سبز متفاوت خواهد بود. قهوه سبز به شکل های مختلفی در بازار فروخته می‎شود. در این جا بررسی می‎کنیم نوشیدن چه شکلی از قهوه برای شما مناسب خواهد بود.

چه نوع از قهوه سبز برای کاهش وزن شما مناسب است؟

قهوه سبز قابل حل

روش آماده سازی سریع و ساده ای دارد، تنها با اضافه کردن مقداری آب به یک قاشق قهوه سبز می‎توانید از یک فنجان قهوه سبز لذت ببرید. سه نوع قهوه سبز قابل حل در بازار فروخته می‎شود. پودر شده، خشک منجمد شده و نوع دانه بندی شده. قهوه پودر شده با خرد کردن دانه‎های قهوه در آب داغ تحت فشار تولید می‎شود. قهوه سبز خشک شده و منجمد شده بهترین نوع قهوه سبز از نظر کیفیت است. این نوع قهوه با منجمد کردن جریان قهوه و قرار دادن آن تحت خلا برای خشک کردن کریستال های قهوه تولید می‎شود. قهوه دانه بندی شده به وسیله پودر قهوه توده شده و استفاده از بخار آب برای شکل دادن به دانه‎ها ایجاد می‎شود.

پس قهوه سبز قابل حل فورا قابل آماده سازی است، و محتویات کافئین بسیار بیشتری دارد. پس، عصاره قهوه سبز می‎تواند جایگزین عالی برای قهوه قابل حل جهت لاغری با قهوه سبز باشد.

لاغری با قهوه سبز‎ ، کدام نوع مفید تر است؟ 1

عصاره ای برای لاغری با قهوه سبز

عصاره قهوه سبز بالاترین مقدار اسید کلروژنیک و مواد مغذی را دارا است. این عصاره به شکل کپسول و پودر فروخته می‎شود. دانه‎های قهوه سبز برای بیرون کشیدن بیشتر اسید کلروژنیک تحت فراوری قرار می‎گیرند. با این حال باید قبل از خرید پودر یا کپسول قهوه سبز جهت لاغری با قهوه سبز با دکتر خود مشورت کنید.

لاغری با قهوه سبز‎ ، کدام نوع مفید تر است؟ 6

روش های مصرف قهوه سبز جهت لاغری چیست؟

قهوه سبز

برای آماده کردن قهوه سبز، یک بسته دانه‎های قهوه سبز را تهیه کنید. از خرد کن قهوه برای خرد کردن دانه‎های قهوه سبز استفاده کنید و یک فنجان قهوه سبز تهیه کنید. از شکر یا طعم دهنده های مصنوعی استفاده نکنید. اگر از نوشیدن این محلول خسته شده اید می‎توان دیگر مواد اولیه برای کاهش وزن سریع را به آن اضافه کنید.

لاغری با قهوه سبز‎ ، کدام نوع مفید تر است؟ 3

قهوه سبز با برگ های نعنا

برگ های نعنا را به فنجان قهوه خود اضافه کنید و بعد از پنج دقیقه آن را خارج کنید و نوش جان کنید. نعناع اثرات کاهش وزن فوق العاده ای دارد و به خارج کردن سموم از بدن کمک می‎کند.

لاغری با قهوه سبر ، کدام نوع مفید تر است؟ 4

قهوه سبز با دارچین

دو سانتی متر از چوب دارچین به یک فنجان آب اضافه کنید. یک شب صبر کنید و از آن آب برای آماده کردن قهوه سبز خود در روز بعد استفاده کنید. دارچین به تنظیم سطح شکر خون شما کمک می‎کند، سطح کلسترول شما را کاهش می‎دهد و خواهش ضد التهابی دارد.

لاغری با قهوه سبز‎ ، کدام نوع مفید تر است؟ 5

قهوه سبز با زنجبیل

در حین این که قهوه سبز را برای خودتان آماده می‎کنید یک قاشق زنجبیل خرد شده داخل آن بریزید. خیلی زود آن را خارج نکنید و بعد از ۵ دقیقه آن را بنوشید. زنجبیل حاوی گینگرول است که اثر حرارتی خاصی بر روی بدن دارد.

مطالب ما را در حوزه سلامت دنبال نمایید

میلاد اعتمادیفر