اخبار هنرمندان

افشای پشت پرده دستگیری محمد صادقی / بازداشت در یک قدمی خودکشی! + عکس

لایو اینستاگرامی محمد صادقی باعث شد که حکم بازداشت او صادر شود. اما ماجرا چه بود؟

لایو اینستاگرامی محمد صادقی چه بود؟

خبرگزاری تسنیم درباره دلیل دستگیری محمد صادقی نوشته است: روز گذشته محمد صادقی در لایو اینستاگرام نسبت به ویدئویی که هنوز صحت آن از سوی پلیس تأیید نشده است واکنش نشان داد و اعلام کرد که اگر او این صحنه را ببیند با پلیس درگیر و مرتکب قتل می‌شود. محمد صادقی که پیشتر از این رفتارهای ناهنجار دیگری در صفحات مجازی خود داشته است، در فیلم دیگری از مردان ایرانی می‌خواهد که با خود کلت حمل کنند تا اگر کسی به حجاب زنانشان ایراد گرفت او را بکشند و این‌گونه افراد را به خشونت دعوت می‌کرد.

خودکشی محمد صادقی؟!

محمد صادقی وقتی متوجه حضور ماموران شد قصد داشت خود را از طبقه سوم به پایین پرت کند که با حضور آتش‌نشانی و مقام قضایی از تصمیم خود منصرف و دستگیر شد.

محمد صادقی کیست؟

محمد صادقی متولد ۲۲ فروردین ۱۳۷۲ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت اجرایی با گرایش صنایع است.

فیلم های محمد صادقی

محمد صادقی از ۱۸ سالگی با تئاتر شروع کرد و با سریال «مانکن» و «افرا» به شهرت رسید. محمد صادقی در تابستان ۱۴۰۰ با سریال «افرا» به کارگردانی بهرنگ توفیقی اولین تجربه بازی در قاب تلویزیون را با نقش «پیمان» تجربه کرد.

تغییر جنسیت محمد صادقی صحت دارد؟

محمد صادقی با انتشار عکس های خود با دامن و کت و دستان لاک زده شایعه هایی در خصوص تغییر جنسیتش در فضای مجازی قوت داد که همچنان پاسخ قطعی به آن نداده است.

1/5 - (1 امتیاز)

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا